Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-12-2013, 17:15   #1
speedofpain
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-01-2013
Model: focus mk2 // mondeo mk4
Silnik: 1.6 tdci // 2.0 tdci
Rocznik: 2005 // 2008
Postów: 16
Domyślnie Czegoś tu brakuje zerknijcie na foto ?

Proszę Was koledzy o pomoc, odebrałem auto od mechanika i coś mi się tu nie zgadza, najpierw zauważyłem, że podmienili mi akumulator to już wyjaśniłem i dostałem nowy, ale jeszcze ciągle mi coś nie daje spokoju, a mianowicie jak wymieniałem akumulator kojarzę, że pod tą metalową rozpórką szedł jeszcze jakiś przewód w dodatku w miejscu gdzie jest amortyzator ewidentnie widać, że coś tam było. Mam focusa 1.6 tdci 2005 r. 109 km proszę o wszelkie uwagi jak i zdjęcia jak to u Was wygląda.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i jeszcze jedno porównajcie sobie te zdjęcia
u mnie brakuje jednego kabla
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez speedofpain ; 20-12-2013 o 17:38
speedofpain jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2013, 20:05   #2
artmako
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-04-2008
Skąd: warszawa
Model: Mondeo mk5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 41
Domyślnie Odp: Czegoś tu brakuje zerknijcie na foto ?

Masa powinna być przykręcona do wystającej blaszki na kielichu która u Ciebie jest pogięta a nie pod śrubę od amortyzatora.
artmako jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2013, 21:21   #3
speedofpain
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-01-2013
Model: focus mk2 // mondeo mk4
Silnik: 1.6 tdci // 2.0 tdci
Rocznik: 2005 // 2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: Czegoś tu brakuje zerknijcie na foto ?

Cytat:
Napisał artmako Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masa powinna być przykręcona do wystającej blaszki na kielichu która u Ciebie jest pogięta a nie pod śrubę od amortyzatora.
dzięki już kolega Wrzoch to zauważył, nie wiem czemu w ogóle ci tam grzebali i przez ten podmieniony akumulator za grosz nie mam teraz zaufania w dodatku na oko coś mi się tam nie zgadza więc jedna rzecz już jest mam nadzieję, że ostatnia.
speedofpain jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2013, 21:30   #4
Fulara
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar Fulara
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-10-2013
Skąd: Katowice
Model: Focus Kombi MK1
Silnik: 1.6 ZEtec SE
Rocznik: 2004
Postów: 8,558
Domyślnie Odp: Czegoś tu brakuje zerknijcie na foto ?

a po co Ci dali nowy aku ? święte mikołaje ? poza tym, po co przykręcali masę do kielicha ? ktoś Ci ładnie grzebał w aucie
Fulara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2013, 22:07   #5
speedofpain
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-01-2013
Model: focus mk2 // mondeo mk4
Silnik: 1.6 tdci // 2.0 tdci
Rocznik: 2005 // 2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: Czegoś tu brakuje zerknijcie na foto ?

Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a po co Ci dali nowy aku ? święte mikołaje ? poza tym, po co przykręcali masę do kielicha ? ktoś Ci ładnie grzebał w aucie
powinni byli tylko odłączyć aku. Jak wróciłem to zorientowałem się, że to nie mój akumulator bo miałem zamiar go podładować bo samochód trochę stał i wtedy zorientowałem się, że to nie mój. W dodatku nie odpaliłem na nim samochód padł, więc zadzwoniłem i mówię co jest grane i dogadaliśmy się tak, że mam sobie kupić nowy i mi zwrócą pieniądze. I niby to była ich pomyłka, ale ciężko mi w to wierzyć tym bardziej, że coś się tu jeszcze nie zgadza, teraz się boję czy nie podmienili mi jeszcze czegoś.

Ostatnio edytowane przez speedofpain ; 20-12-2013 o 22:09
speedofpain jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2013, 06:23   #6
void-tech
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 28-03-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focus Kb
Silnik: 1.6 TDCi 109KM
Rocznik: 2005
Postów: 57
Domyślnie Odp: Czegoś tu brakuje zerknijcie na foto ?

Ależ Cię orżneli.
void-tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2013, 08:51   #7
speedofpain
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-01-2013
Model: focus mk2 // mondeo mk4
Silnik: 1.6 tdci // 2.0 tdci
Rocznik: 2005 // 2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: Czegoś tu brakuje zerknijcie na foto ?

Dobra wychodzi na to, że masa jest w innym miejscu a ten drugi kabel został puszczony dołem i chyba na tyle. Dziękuję wszystkim za pomoc temat uważam za zamknięty.
speedofpain jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
akumulator



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.