Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-12-2015, 12:01   #1
eweryst
ford::advanced
 
Imię: adrian
Zarejestrowany: 19-02-2013
Skąd: malopolska
Model: reno clio, volvo V40
Silnik: 2 1.2 16v, 1,9 Di
Rocznik: 2001, 1999
Postów: 424
Domyślnie regeneracja reduktora alaska AT09 TOMASETTO

Witam
Z reduktora zaczyna mi przeciekać płyn chodzący, tak więc konieczna będzie naprawa, bądź wymiana reduktora. Teraz pytanie, czy ciężko zregenerować taki reduktor samemu? nowy reduktor 160 zl, a zestaw naprawczy 50zl.

eweryst jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2015, 12:46   #2
Juzek
ford::expert
 
Avatar Juzek
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Legnica
Model: Mondeo Mk4 Kombi Tit S, Fiesta Mk7
Silnik: 2.5T, 1.4
Rocznik: 2009, 2009
Postów: 3,722
Domyślnie

Cześć

Widząc różnicę pomiędzy ceną nowego reduktora a ceną zestawu naprawczego brałbym nowy.

Tapnięte z Szajsunga MkIV
__________________
126p --> MkI 1.8TD --> ST220 STach --> ST220 STach II --> MkIV 2.5T Tit S
Juzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2015, 13:30   #3
eweryst
ford::advanced
 
Imię: adrian
Zarejestrowany: 19-02-2013
Skąd: malopolska
Model: reno clio, volvo V40
Silnik: 2 1.2 16v, 1,9 Di
Rocznik: 2001, 1999
Postów: 424
Domyślnie Odp: regeneracja reduktora alaska AT09 TOMASETTO

kolego ogolnie mam zamiar auta sie pozbyc na wiosnę, więc chce jak najtaniej to zrobić, a jakby nie bylo ponad 100 zl w kieszeni zostaje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: http://fiatklubpolska.pl/lpg-liquified-petroleum-gas-464/regeneracja-reduktora-na-przykladzie-tomasetto-at09-7630/3
bardzo ciekawa lektura z filmem o tym reduktorze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
eweryst jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2016, 12:37   #4
GUTOW
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 01-06-2010
Skąd: Nowy Targ
Model: mondeo st220/mondeo mk1 4x4
Silnik: 3.0v6 pb/lpg /2.0pb/lpg
Rocznik: 2003/1995
Postów: 141
Domyślnie Odp: regeneracja reduktora alaska AT09 TOMASETTO

Ja bym regenerowalGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zresztą na wiosne tez bbędę regenerowal tez Tomasetto at09 artic .
GUTOW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2016, 18:11   #5
eweryst
ford::advanced
 
Imię: adrian
Zarejestrowany: 19-02-2013
Skąd: malopolska
Model: reno clio, volvo V40
Silnik: 2 1.2 16v, 1,9 Di
Rocznik: 2001, 1999
Postów: 424
Domyślnie Odp: regeneracja reduktora alaska AT09 TOMASETTO

dzis wkoncu sie zabrałem za reduktor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i w sumie poszlo bez problemu, tylko strasznie ciezko go doczyścic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. srodkowa uszelka kompletnie sie rozleciała jak sie do niej dobrałem.
eweryst jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2016, 23:32   #6
GUTOW
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 01-06-2010
Skąd: Nowy Targ
Model: mondeo st220/mondeo mk1 4x4
Silnik: 3.0v6 pb/lpg /2.0pb/lpg
Rocznik: 2003/1995
Postów: 141
Domyślnie Odp: regeneracja reduktora alaska AT09 TOMASETTO

Dużo czasu ci to zajęło? I jak założysz po regeneracji daj znać jak autko chodzi czy coś lepiej?
GUTOW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2016, 15:17   #7
eweryst
ford::advanced
 
Imię: adrian
Zarejestrowany: 19-02-2013
Skąd: malopolska
Model: reno clio, volvo V40
Silnik: 2 1.2 16v, 1,9 Di
Rocznik: 2001, 1999
Postów: 424
Domyślnie Odp: regeneracja reduktora alaska AT09 TOMASETTO

Cytat:
Napisał GUTOW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dużo czasu ci to zajęło? I jak założysz po regeneracji daj znać jak autko chodzi czy coś lepiej?
kolego, ponieważ regenerwałem pierwszy raz w zyciu, więc troszkę mi to zajeło. Ale ogólnie jest to bardzo prosta sprawa. Najgorzej było doszczyścić go w środku, ponieważ był cały oblepiony i trzeba bylo troche poskrobać. Ale auto teraz naprawde chodzi lepiej, podjechałem do gazownika i poprawił mi mapy, ponieważ miałem troche ubogo paliwa. Podsumowując, auto po przełączeniu nie szarpie, obroty nie spadaja i go nie przygasa. I woda mi tez z parownika juz nie leci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Podobno dobrym rozwiązaniem jest włożyć reduktor do zmywarki i ladnie wtedy sie wymyje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. obejżyj sobie film z postu powyzej, tam masz ladnie pokazane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
eweryst jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.