Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-07-2013, 22:25   #1
Krespo
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-07-2013
Skąd: Toruń/Piła
Model: Fusion
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 78
Domyślnie Brak Swiatła pozycyjnego tylnego

Witam was wszystkich serdecznie ,nie pali mi się tylne światło pozycyjne hmmm ale jak naciskam hamulec to coś tam sie zapala... i teraz pytanie , są tam dwie czy jedna żarówka? jeżeli jedna co może być przyczyna:X? wyczytałem gdzie są bezpieczniki choć nie wiem które to właśnie od tych świateł ?


Ostatnio edytowane przez Krespo ; 17-07-2013 o 06:56
Krespo jest offline  
Stary 17-07-2013, 08:20   #2
crk81
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Brak Swiatła pozycyjnego Tlyniego

Kolego, wszelkie "zwykłe eksploatacyjne" problemy trzeba zacząć rozwiązywać od ...instrukcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Instrukcja Ford Fusion PRZED Liftem. W wątku naszego autka masz na tablicy dział Instrukcje obsługi w formacie PDF Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do o Twojego problemu to niemal na pewno "poszło" jedno z dwóch włókien w żarówce. Tu mała uwaga co do demontażu klosza - nie zdejmuj przekaszając lampę! Trzeba z wyczuciem ciągnąć do siebie ewentualnie delikatnie można podważyć. Co może być nie tak - akwarium po naruszeniu klosza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W kwestii bezpieczników dla ułatwienia masz tu foto z diagramem - to samo masz u Siebie na tylnej ściance schowka pasażera za którym są bezpieczniki.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez crk81 ; 17-07-2013 o 08:23
 
Stary 17-07-2013, 10:45   #3
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie Odp: Brak Swiatła pozycyjnego Tlyniego

Dokładnie. Możesz mieć tam akwarium. Wyjmij lampy. Wyczyść styki. Sprawdź żarówki. Potem można gadać co dalej.
Skolmi jest offline  
Stary 17-07-2013, 19:32   #4
Krespo
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-07-2013
Skąd: Toruń/Piła
Model: Fusion
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 78
Domyślnie Odp: Brak Swiatła pozycyjnego Tlyniego

wyciągnałem , kupiełem i zamontowałem;D 3 zł żarówka heheGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki do zamknięciaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Krespo ; 18-07-2013 o 12:27
Krespo jest offline  
Stary 22-07-2013, 17:25   #5
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Brak Swiatła pozycyjnego Tlyniego

Problem rozwiązany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zamykamy.
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.