Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-10-2020, 16:22   #21
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,352
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

po co ja zaglądałem do tego wątku.
wczoraj rozpadł mi się mój uchwyt na telefon
nie wiem czy chce kolejny na szybę.
Z takim (typem) jeżdżę od kilku lat i nie miałem nigdy problemów zeby mi przeszkadzał ze jest na szybie.
próbowałem takich do kratek nawiewów. do MK3 żaden nie działał. myślałem nad tym drogim, ale za nic nie gdzie mógłbym to przyczepić żeby mnie nie wnerwialo.
za kierownicą na pewno nie dam.
do wlotu CD nie mogę się przekonać bo ja akurat często wciskam klawisze na radiu (do wprowadzeniu celu wbudowanej nawigacji).
dużo dodatkowych miejsc niestety nie ma więc nie wiem czy nie skończy się znowu na uchwycie na szybę.
a jak nie to się wkurzę i znajdę na szrocie Sync3 i wymienię całą konsolę. i wtedy Android auto i spokój

edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2020, 16:33   #22
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,513
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

nad wlotem cd i zegarkiem na środku. tylko że niestety ta chropowata deska powoduje to, że wszystko na upałach odpada...
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2020, 23:02   #23
wuszumaster
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-05-2007
Skąd: Kraków
Model: Fucus MK3
Silnik: 1.5 TDCI 95KM
Rocznik: 2018
Postów: 56
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Polecam jako konsole brodit lub kuda, brodit bardziej kompaktowy, kuda bardziej konkretna.
Uchwyt zdecydowanie brodit konwertowalny - każdy dopasuje do swojego fona, czy w etui czy bez, używałem brodita... no z 5 lat. Zero problemów i z 4 telefony obsłużył. Może i drogie ale warto.
Tak zachwalam bo będę sprzedawał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kude z brodit za 200pln, nowe razem ok 370pln z wysyłką.
Ale generalnie mega polecam
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg kuda.jpg (28.4 KB, 120 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg UCHWYT.jpg (38.5 KB, 101 wyświetleń)
__________________
Focus MK3, 1.5 TDCI 95PS 2018 SYNC3 3.0

Ostatnio edytowane przez wuszumaster ; 29-10-2020 o 23:10
wuszumaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2020, 23:26   #24
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,352
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Czyli mocowanie po stronie pasażera?
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 00:56   #25
wuszumaster
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-05-2007
Skąd: Kraków
Model: Fucus MK3
Silnik: 1.5 TDCI 95KM
Rocznik: 2018
Postów: 56
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Zgadza się, mniej więcej tak to wygląda
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg kuda.jpg (94.1 KB, 120 wyświetleń)
__________________
Focus MK3, 1.5 TDCI 95PS 2018 SYNC3 3.0
wuszumaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 06:31   #26
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,191
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Cytat:
Napisał wuszumaster Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadza się, mniej więcej tak to wygląda
Z tego co widzę masz SYNC2 lub SYNC3 czyli masz zestaw głośnomówiący więc po co ten uchwyt na telefon? (podwieszany telefon)
W SYNC2 można zrobić mirroring, a w SYNC3 jest Android Auto więc tu i tu masz telefon na wyświetlaczu.
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."

Ostatnio edytowane przez Andrzej_K ; 30-10-2020 o 06:56
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 07:02   #27
TTrex
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-05-2020
Skąd: Mazowieckie
Model: Foka
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 190
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Cytat:
Napisał wuszumaster Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadza się, mniej więcej tak to wygląda
Może i fajnie zrobiony ale jako nawigacja widzę jeden problem. Mianowicie, trzeba oderwać całkowicie wzrok od drogi by zobaczyć jak prowadzi automapa. Jeśli by się dało zamocować wyżej ooo to bardzo fajnie wygląda.

Znowu montowanie na lewym nawiewię między oknem i kierownica daje okazję przy otwartym oknie ukraść telefon szybko i bez zbędnego zamieszania. Tak jak w przypadku wybijania szyby by zabrać torebkę z siedzenia.

Może tak mk4 i wiele innych aut zrobić jako wystający ekran z nad deski. Musi być poziomo by nie zabierał widoczności, znowu nawi lepiej pokazuje z pionie.

I weź tu mądry zrób to... Najlepiej mieć fabryczna nawigacje która pewnie specjalna nie jest?

Osobiście mam inny patent ale nie skończony.
TTrex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 09:53   #28
wuszumaster
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-05-2007
Skąd: Kraków
Model: Fucus MK3
Silnik: 1.5 TDCI 95KM
Rocznik: 2018
Postów: 56
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co widzę masz SYNC2 lub SYNC3 czyli masz zestaw głośnomówiący więc po co ten uchwyt na telefon? (podwieszany telefon)
W SYNC2 można zrobić mirroring, a w SYNC3 jest Android Auto więc tu i tu masz telefon na wyświetlaczu.
Bo mam ff3lift od tygodnia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a przedtem ff3 2012. Czy teraz jasne?

Bump:
Cytat:
Napisał TTrex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może i fajnie zrobiony ale jako nawigacja widzę jeden problem. Mianowicie, trzeba oderwać całkowicie wzrok od drogi by zobaczyć jak prowadzi automapa. Jeśli by się dało zamocować wyżej ooo to bardzo fajnie wygląda.
Uchwyt brodit jest zamontowany do kuda w najwyższym punkcie(inaczej niż na zdjęciu), więc telefon w 70% wystaje ponad konsole kuda.
Poszukaj sobie na stronie brodit - oni tam maja sporo fajnych mocowań/konsol do ff3, może jest taka która jest wysoko przyczepiana do kokpitu i uchwyt będzie tak jak tobie pasuje.
Generalnie brodita polecam, nie wiem co to za plastiki są , ale "czuć piniondz" w tych uchwytach. Taniego badziewia przerobiłem trochę i zawsze coś nie tak.
__________________
Focus MK3, 1.5 TDCI 95PS 2018 SYNC3 3.0

Ostatnio edytowane przez wuszumaster ; 30-10-2020 o 10:06
wuszumaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 10:18   #29
TTrex
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-05-2020
Skąd: Mazowieckie
Model: Foka
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 190
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Fajne zabawki choć jest przymocowane do kratki nawiewu czyli nadal za nisko, po prostu nie jest to bezpieczne.

To do czego często wracamy wzrokiem powinno być na tyle wysoko aby w miarę możliwości nie odrywać wzroku (nie mówię skupienia wzroku). Bo w razie czego nawet bokiem zobaczymy że coś się dzieje i odruchowo wzrok wraca gdzie powinien.

W tygodniu skończę swój patent, banalny i prosty ale czy skuteczny?
TTrex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2020, 11:17   #30
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,513
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Cytat:
Napisał wuszumaster Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadza się, mniej więcej tak to wygląda
chyba najgłupszy uchwyt ever - szkoda że nie w nogach pasażera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak można tak niebezpiecznie całkowicie odwracać głowę od drogi i i patrzeć w dół... no a potem wszystko zwalają na piszących smsy...
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.