Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kosmetyka samochodowa

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-12-2009, 10:29   #21
matrog19
ford::expert
 
Avatar matrog19
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 05-03-2008
Skąd: Konin
Model: Ford Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDDI 115 KM
Rocznik: 2002
Postów: 2,211
Domyślnie Odp: Umycie i woskowanie

dzięki napewno sie przyda szczególnie ten drugi link bo pierwszy troche za drogi jak na moje auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale nadal czekam na opinie tego wosku co wstawiłem linka [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

__________________
Moje Mondeo mk3 TDDI: http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=113404
W stajni jeszcze Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 92 km 2007 rok.
matrog19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2009, 19:30   #22
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Umycie i woskowanie

Cytat:
Napisał matrog19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzięki napewno sie przyda szczególnie ten drugi link bo pierwszy troche za drogi jak na moje auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale nadal czekam na opinie tego wosku co wstawiłem linka [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dopóki sam nie kupisz i nie wypróbujesz to nikt Tobie z forum nie napisze czy jest dobry czy nie, ewentualnie ktoś napisze jeżeli używał podobnego tej samej firmy, moim zdaniem, taki "prawdziwy" dobry wosk, zaczyna się cenowo od 80-90 zł w górę, wtedy wiem, że płacąc taką kwotę mam pewność, że to wosk dobrej jakości.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2009, 23:18   #23
matrog19
ford::expert
 
Avatar matrog19
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 05-03-2008
Skąd: Konin
Model: Ford Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDDI 115 KM
Rocznik: 2002
Postów: 2,211
Domyślnie Odp: Umycie i woskowanie

Właśnie go zamówiłem. Potem wam napisze co o nim sądze jak wypróbuje. Na ceneo na ok 20 opini tylko dwie są, żę nie ma rewelacji a reszta jest naprawde zadowolona.
__________________
Moje Mondeo mk3 TDDI: http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=113404
W stajni jeszcze Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 92 km 2007 rok.
matrog19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2009, 10:07   #24
matrog19
ford::expert
 
Avatar matrog19
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 05-03-2008
Skąd: Konin
Model: Ford Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDDI 115 KM
Rocznik: 2002
Postów: 2,211
Domyślnie Odp: Umycie i woskowanie

No więc wosk już do mnie dotarł. Jestem z niego zadowolony jak narazie. Długości trzymania się na lakierze jeszcze nie sprawdziłem z wiadomych przyczyn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nakłada sie i poleruje niezwykle łatwo. Całość naprawde zajęła mi 10min. Połysk ładny i gładki lakier po nim. Wystarczy pewnie rzeczywiście na te 30 razy co podaje producent albo i więcej bo nie żałowałem go zbytnio a ledwo co ubyły z butelki. Jak ktoś nie chce wydawać 100 czy 150zł na wosk to polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje Mondeo mk3 TDDI: http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=113404
W stajni jeszcze Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 92 km 2007 rok.
matrog19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2010, 18:55   #25
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Umycie i woskowanie

Witam, zbliża się powoli wiosna, dzisiaj byłem na myjce ręcznej, wymyłem mojego brudaska i tak myślałem sobie jaki dobry byłby wosk do niego teraz na wiosnę/lato, który mógłbym stosować do następnej zimy? Czy Collinite 476s wchodzi w grę czy proponujecie coś innego. Wim, że to wosk na zimę, ale czy można go też stosować na wiosnę/lato? Chciałbym aby ten wosk trzymał się stosunkowo długo. Auto teraz 4 lata prawie, posiada delikatne ryski i zadrapania.
Myślałem tez nad tym oto:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Czekam na jakieś sugestie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther

Ostatnio edytowane przez Krzysiek ; 11-03-2010 o 19:12
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.