Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-08-2010, 10:07   #51
zbyso42200
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-11-2006
Skąd: Częstochowa
Model: s-max/mdo mk4
Silnik: 2.0TDCI/2.0TDCI
Rocznik: 2013/2013
Postów: 95
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Ja nie byłbym taki pewny. Wydaje się to podchodzić pod
"istotną zmianę konstrukcyjną" samochodu. Najlepiej zapytać w wydziale komunikacji lub na stacji diagnostycznej (patrz mój post #25 w tym wątku)
pzdr.

zbyso42200 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2010, 13:07   #52
hellix
ford::average
 
Avatar hellix
 
Zarejestrowany: 14-05-2009
Skąd: Płock
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 66
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Cytat:
Napisał krootki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Siedzenia już kupione, będę zamawiał części i montował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze tylko jedno pytanie - jak wygląda potem przerejestrowanie auta? Po prostu jadę na stację diagnostyczną i mówię "chciałbym przerejestrować auto na 7-osobowe"?
Żeby było zabawniej ja mam 5 osobówkę a w dowodzie 7 osób - takie czary - więc przypuszczam, ze za dużo kombinować nie trzeba.
__________________
---
hellix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2010, 12:50   #53
Kayu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-03-2009
Model: S-Max
Silnik: EcoBlue 190KM
Rocznik: 2020
Postów: 414
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Cytat:
Napisał zbyso42200 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie byłbym taki pewny. Wydaje się to podchodzić pod
"istotną zmianę konstrukcyjną" samochodu. Najlepiej zapytać w wydziale komunikacji lub na stacji diagnostycznej (patrz mój post #25 w tym wątku)
pzdr.
Właśnie diagnosty z uprawnieniami pytałem. W stacji diagnostycznej.
Kayu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2010, 22:37   #54
krootki
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2007
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 181
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

No i dzisiaj pojawiły się schody. Zamawiałem w ASO pozostałe elementy i przy oglądaniu auta (przez innych ludzi niż wcześniej...) okazało się, że w miejscach montażu foteli i pasów brak... gwintów! Niby są otwory, zaślepki itd. ale chyba wyjdzie z tego niezła rzeźba, a nie 2 godziny montażu, tak jak to ktoś wcześniej przytoczył w kalkulacji z innego ASO. Zobaczymy. Za jakieś 7-10 dni będą części i wtedy będę montował - zobaczymy jak się spisze ASO w Gdańsku. Na razie już mnie z daleka rozpoznają i chyba cały dział serwisu i części zna temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krootki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2010, 23:05   #55
wit007
ford::advanced
 
Avatar wit007
 
Zarejestrowany: 13-11-2008
Skąd: Gdynia/Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 358
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Heh, a nie lepiej kupić wersję 7-osobową? Wiem, że ich jest mało, ale jednak są...
wit007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2010, 23:11   #56
zbyso42200
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-11-2006
Skąd: Częstochowa
Model: s-max/mdo mk4
Silnik: 2.0TDCI/2.0TDCI
Rocznik: 2013/2013
Postów: 95
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Trza migomatem przyspawać nakrętki.
Niech to tylko dobrze zakonserwują.
pzdr.
zbyso42200 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2010, 10:07   #57
krootki
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2007
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 181
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Cytat:
Napisał wit007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Heh, a nie lepiej kupić wersję 7-osobową? Wiem, że ich jest mało, ale jednak są...
Tak jak już pisałem - pluję sobie w brodę, że od razu nie kupiłem wersji 7-osobowej. Ale to było 3 lata temu. Auta na razie nie mam zamiaru zmieniać bo nie ma najmniejszego sensu - mam przebiegu raptem 57 tysięcy, stan auta idealny. Do tego Ford nie oferuje już 2,5T, tak więc trzeba trochę porzeźbić, żeby dołożyć wyposażenie, na które się "pożałowało" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krootki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2010, 22:53   #58
krootki
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2007
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 181
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

No to się pochwalę - dzisiaj odebrałem auto z zamontowanym trzecim rzędem siedzeń. Chyba nie sprawiło im to wielu problemów i wszystko (no prawie, ale o tym na końcu) działa jak należy. Okazuje się, że kupując fotele nie było kilku maskujących plastików no ale taki urok kupowania wyciąganych skądś części. Na szczęście nie jest to jakoś super widoczne i upierdliwe. Ja dopiero zobaczyłem jak porównałem do oryginalnego 7-osobowego S-Maxa.
Co do kosztów:
- fotele (Allegro) - 1700 zł (skóra + alcantara)
- czyszczenie foteli - 50 zł
- części (plastiki, pasy, wykładzina itd.) - wszystko w ASO - 2100 zł (z czego najdroższa wykładzina - coś koło 1100 zł)
- montaż 550 zł
Czyli wszystko zamknęło się w kwocie 4400 zł. Nie ma tragedii i jestem zadowolony.

PS. Żebym nie był za bardzo zadowolony to okazało się, że założyli na odwrót pasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ale to już tylko "kosmetyka" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krootki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2010, 00:35   #59
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Cytat:
Napisał krootki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli wszystko zamknęło się w kwocie 4400 zł. Nie ma tragedii i jestem zadowolony.
No nieźle, fabryka daje chyba za 3200zł (bez skóry), więc całkiem spoko.
Ja właśnie zerkałem pod moje fotele (montowane fabrycznie) i pod nimi nie ma równej podłogi bagażnika, co bardzo mnie zdziwiło, bo po co w tym miejscu miałyby być jeszcze jakieś różnice w stosunku do wersji 5os?...
krootki - zrób zdjęcia jak wyglądają foteliki i może jedno zbliżenie na mocowanie do podłogi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2011, 21:15   #60
lu8791
ford::beginner
 
Avatar lu8791
 
Zarejestrowany: 20-02-2011
Skąd: z Wawelu
Model: Titanium S
Silnik: 2.2tdci
Rocznik: czerwiec 2011
Postów: 22
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń

odgrzeje troszkę temacikGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś z was się orientuje czy fotele 3 rzędu siedzeń z przed liftu bedą pasowały do s-maxa po lifcie.
lu8791 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.