Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-08-2017, 11:17   #1
tomaszl5
ford::amateur
 
Avatar tomaszl5
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 24-08-2017
Skąd: Włocławek
Model: Ford Mondeo Mk IV Titanium
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2008
Postów: 5
Exclamation Nawigacja nie czyta płyty

Witajcie,
wkładając płytę (zał. 1. płyta z pomarańczowym znaczkiem) do ukrytego napędu nie czyta jej, wkładając płytę (zał. 1. płyta z szarym znaczkiem) czyta mi płytę i wyskakuje taki błąd. (zał. 2.) Co to oznacza?
Proszę o fachową pomoc.

Miłego dnia,
Tomek.

zał. 1. - płyty
zał. 2. - komunikat


płyty.jpg
zał. 1.

komunikat.jpg
zał. 2.


Ostatnio edytowane przez tomaszl5 ; 24-08-2017 o 15:37 Powód: Zmiana tytułu
tomaszl5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 12:20   #2
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Problem z NAVI

Cytat:
Napisał tomaszl5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie,
wkładając płytę
Jak masz NX DVD to tylko płyta z pomarańczową wstawką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może trzeba zrobić update radia i będzie po sprawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . A i może być tak ze ta płyta właściwa czyli DVD jest uwalona lub laser już jej nie widzi ? Uprzedzając następne pytanie płyta do FXa jest na nośniku CD
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 12:41   #3
tomaszl5
ford::amateur
 
Avatar tomaszl5
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 24-08-2017
Skąd: Włocławek
Model: Ford Mondeo Mk IV Titanium
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: Problem z NAVI

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak masz NX DVD to tylko płyta z pomarańczową wstawką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może trzeba zrobić update radia i będzie po sprawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . A i może być tak ze ta płyta właściwa czyli DVD jest uwalona lub laser już jej nie widzi ? Uprzedzając następne pytanie płyta do FXa jest na nośniku CD
Płyta z pomarańczową wstawką nie jest w najlepszym stanie. Laser chyba działa, gdy po włożeniu płyty z szarą wstawką wyskakuje mi taki komunikat. (zał. 2.) Co do nawigacji, na pudełku od płyt jest napisane 'CD/SD Navigation Benelux + Important Roads for Europe FX 2008". Z kolei pomarańczowa to DVD, a szara CD. Na to wychodzi, że DVD nie czyta, a z CD nie ma problemu, tylko płyta jest za nowa dla wersji mojej nawigacji.
__________________
tomaszl5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 12:44   #4
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Problem z NAVI

Cytat:
Napisał tomaszl5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na to wychodzi, że DVD nie czyta, a z CD nie ma problemu, tylko płyta jest za nowa dla wersji mojej nawigacji.
FX jest do Blaupunkt FX ;D i nigdy nie zadziała w NX DVD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Daleko nie masz i mozemy sprawę spróbować ogarnąć
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 12:49   #5
tomaszl5
ford::amateur
 
Avatar tomaszl5
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 24-08-2017
Skąd: Włocławek
Model: Ford Mondeo Mk IV Titanium
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: Problem z NAVI

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
FX jest do Blaupunkt FX ;D i nigdy nie zadziała w NX DVD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Daleko nie masz i mozemy sprawę spróbować ogarnąć
Mam coś takiego, (zał. 3) auto nowo co zakupione, kompletnie nie znam się na nawigacji, dlatego właśnie założyłem ten temat.

21100395_2027085837526729_1092692560_n.jpg
zał. 3 - pudełko
__________________
tomaszl5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 13:10   #6
cliner
ford::professional
 
Avatar cliner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 06-12-2011
Skąd: Anglia
Model: NieFord-Skoda Octavia vRS
Silnik: 2.0 TSI
Rocznik: 2016
Postów: 1,424
Domyślnie Odp: Problem z NAVI

Ktoś pewnie jeździł z nowszymi mapami, zrobił update software i sprzedając auto zostawił te co dała fabryka.Pisze,że na dvd masz niższego softa niż w Navi,no i nie zrobi downgrade.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
__________________
http://s1069.photobucket.com/albums/u468/cliner66/
http://forum.fordclubpolska.org/album.php?albumid=786
---------------------------------------------------
269KM/429Nm by Heko(było),następne(było) 275KM/427Nm...jest 324KM/483Nm...
cliner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 13:16   #7
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,005
Domyślnie Odp: Problem z NAVI

Proszę poprawić tytuł swojego tematu na zgodny z zasadami Forum:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Krótki poradnik jak to zrobić:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Dziękuję
Speedo
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 13:56   #8
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Problem z NAVI

Cytat:
Napisał tomaszl5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam coś takiego
Musisz mieć płyty do NX DVD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .... FX to możesz sprzedać ;P
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 14:13   #9
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Problem z NAVI

Do Bydgoszczy daleko nie masz, podjedź do kol. @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to ogarnie Ci to i przy okazji możesz ciemny motyw z polskim językiem dograć.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania

Ostatnio edytowane przez totek2 ; 24-08-2017 o 14:30
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 15:42   #10
tomaszl5
ford::amateur
 
Avatar tomaszl5
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 24-08-2017
Skąd: Włocławek
Model: Ford Mondeo Mk IV Titanium
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: Problem z NAVI

Cytat:
Napisał cliner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ktoś pewnie jeździł z nowszymi mapami, zrobił update software i sprzedając auto zostawił te co dała fabryka.Pisze,że na dvd masz niższego softa niż w Navi,no i nie zrobi downgrade.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Da się to jakoś zrobić? Ten 'downgrade' samemu?

--------------------

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę poprawić tytuł swojego tematu na zgodny z zasadami Forum:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Krótki poradnik jak to zrobić:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Dziękuję
Speedo
Zrobione.

--------------------

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Musisz mieć płyty do NX DVD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .... FX to możesz sprzedać ;P
Mam płytę DVD, ale z Blaupunkt.

--------------------

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do Bydgoszczy daleko nie masz, podjedź do kol. @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to ogarnie Ci to i przy okazji możesz ciemny motyw z polskim językiem dograć.
We Włocławku również mam ludzi od nawigacji, założyłem temat, ponieważ myślałem, że sam to jakoś jestem w stanie zrobić.

--------------------

Mam coś takiego, chyba da się cofnąć aktualizację. (zał. 4.)

IMG_5604.jpg
zał. 4. - opcje resetowania

Dopisek:
Próbowałem opcji "Reset nav/map settings to default", oraz "Reset system settings to default" i nadal ten sam komunikat przy wkładaniu płyty DVD.
__________________

Ostatnio edytowane przez tomaszl5 ; 24-08-2017 o 17:32 Powód: Dopisek
tomaszl5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.