Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-05-2017, 22:09   #11
krzysk81
ford::beginner
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 03-08-2016
Model: ford galaxy
Silnik: 2,0
Rocznik: 2007
Postów: 17
Domyślnie Odp: klimatyzacja - sprężarka działa na krótko , brak sterowania z penelu

Cześć wszystkim , może dziwnie zabrzmi ale klima ożyła po pracy,chciałem jechać do elektryka żeby sprawdził czy nie ma jeszcze jakiś błędów, a ona zaczęła działać ,aż się zatrzymałem i otwarłem maskę by zobaczyć czy wentylator chodzi i sprężarka i wszystko śmigało , tak że myślę że powodem niedomagań był słynny fioletowy kabelek, w sobotę robiłem do pozna w nocy i może przez to że było już chłodno się nie załączała a dziś po pracy ciepło i ruszyła,tak że jestem zadowolony ,ale puki co muszę ja obserwować czy działa cały czas czy nie świruje coś jeszcze ale dziękuje wszystkim za wskazówki , podpowiedzi i pozdrawiam Krzychu. Jak na ten moment uważam temat za zamknięty ,jutro jeszcze sprawdzę temp na wylotach to dodam informacje.

krzysk81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2017, 20:20   #12
krzysk81
ford::beginner
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 03-08-2016
Model: ford galaxy
Silnik: 2,0
Rocznik: 2007
Postów: 17
Domyślnie Odp: klimatyzacja - sprężarka działa na krótko , brak sterowania z penelu

Cześć wszystkim nie odpisałem na drugi dzień ale jak do tej pory śmiga wszystko jak trza jeden fakt mnie zastanawia wyłączam nawiewy na 3 rzad siedzeń a jak mam na automatyczna klimę to wciąż przy uruchamianiu silnika się załącza tył chyba żeby szybciej wychłodzić całe auto czy to normalne? na logikę wydaje się że tak ale po wychłodzeniu powinno się samo wyłączyć na moje parametry zadane przeze mnie.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg WP_20170523_18_17_41_Pro.jpg (96.1 KB, 26 wyświetleń)
krzysk81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2017, 13:48   #13
mirosław siedla
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-08-2006
Skąd: Rzeszów
Model: mondeo/mk4/galaxy/mk3
Silnik: 1,6/ /2
Rocznik: /2009/2009
Postów: 127
Domyślnie Odp: klimatyzacja - sprężarka działa na krótko , brak sterowania z penelu

Jeżeli chcesz by tył nie chłodził to możesz go wyłączyć na panelu. Na automacie klima będzie pracować aż uzyska zadane parametry później załącza się w razie potrzeby.
mirosław siedla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2017, 13:12   #14
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: klimatyzacja - sprężarka działa na krótko , brak sterowania z penelu

zauważyłem że jak jest więcej niż 27 stopni na zewnątrz, to automat właczy klime 3-go rzędu, nawet gdy ta była wyłączona.
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.