Forum Ford Club Polska

Sprawdzenie Numeru VIN

Wprowadź numer VIN, aby sprawdzić Historię Pojazdu

Sklep z częściami do Forda -  iParts.pl

Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Administracja forum > Zsyp

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-02-2019, 11:45   #1
qbaqbas
ford::amateur

Imię: Adam
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.8 Duratec HE 125PS
Rocznik: 2002
Domyślnie Ford Mondeo MK3 1.8 PB liftback 2002 r.

Sprzedam Forda Mondeo MK3 Liftback wersja GHIA, rocznik 2002 (wrzesień), 1.8 benzyna 125 KM. Kolor srebrny, przebieg 290 091 km.

Cena: 4800 zł (do negocjacji).
VIN: WF05XXGBB52J87711
Gdzie oglądać: Warszawa
Tel. 506 130 058 lub wiadomość prywatna tutaj na forum.

Samochód jeszcze nie wystawiony w żadnym portalu, priorytet dla użytkowników forum.

Opis:

Samochód jest w moim posiadaniu od 2014 roku, kupiłem go osobiście w Niemczech pod Duisburgiem jako bezwypadkowe. Przez 2 lata jeździłem nim do pracy w Niemczech a także służył do wyjazdów do Polski. Od 2016 roku służy mi w Warszawie oraz do podróży po Polsce (okazjonalnie także do Niemiec i Czech). Auto nie miało żadnej stłuczki/wypadku, ślady użytkowania na karoserii to naturalna konsekwencja codziennej eksploatacji.

Auto jest w stanie ogólnym dobrym, mechanicznie bardzo dobrym. Serwisowany na nowych częściach. Z najważniejszych wymian/napraw od momentu zakupu:
- po zakupie w 2014 (ok. 200 tyś.): wymiana silnika gdyż oryginalny brał olej (typowa przypadłość silników Duratec; zamiana na taki który miał 120 tyś. przebiegu - dostępna dokumentacja); wymienione sprzęgło i koło dwumasowe i kilka innych drobiazgów.
- 2016: wymiana szyby czołowej (uderzenie kamienia)
- 2016/2017: wymienione klocki hamulcowe i tarcze przód/tył, regeneracja półosi prawy przód
- 2017/2018: wymieniony zawór EGR na nowy (błąd silnika), nowy zbiorniczek wyrównawczy płynu hamulcowego (stary ciekł od dołu), nowe zaciski tył, nowa linka hamulca ręcznego + regulacja, nowe sprężyny i amortyzatory tył, nowe miedziane przewody hamulcowe (stare były zardzewiałe).

Dokumentacja serwisowa w postaci moich zapisków, paragonów i faktur do wglądu. Oryginalna ksiązka serwisowa, instrukcja obsługi i 2 klucze (jeden z pilotem). Olej wymieniany co 10 tyś. kilometrów (syntetyczny Ford Formula F 5W-30). Samochód tankowany tylko na markowych stacjach benzynowych, raz na dwa miesiące zalewany pełny bak paliwa premium. Klimatyzację sprawdzałem przed dłuższym wyjazdem w lato 2018 i nie wymagała dopełniania czynnika (szczelna, dobrze działa). Szyby boczne i tylna oryginalne.

Samochód ma kilka rzeczy które umilają użytkowanie:
- ogrzewana przednia szyba
- podgrzewane fotele przednie
- podłokietnik przód/tył
- elektryczne szyby przód/tył
- radio Kenwood z USB zamontowane przeze mnie w miejsce oryginalnego CD
- regulowane elektrycznie fotele przednie
- klimatyzacja automatayczna
- komputer pokładowy ze wskazaniem średniego spalania, temperatury itd.
- pojemny bagażnik oraz składane siedzenia
- światła przeciwmgielne
- koło zapasowe nigdy nieużywane (fabryczne?)

Samochód ma jeden minus - ranty drzwi zaczyna atakować rdza (widać na zdjęciu). Reszta karoserii jest zdrowa (coroczna inspekcja mechanika). Nie miałem czasu się tym zająć, zostawiam ten temat dla nabywcy. Stąd też atrakcyjna cena.

Autem zrobiłem dość sporo kilometrów, zawsze musiało być w pełni sprawne i nigdy mnie nie zawiodło. Polecam dla kogoś kto szuka auta dość niedrogiego a jednocześnie ze znaną historią. Dorzucam komplet opon letnich gratis (auto aktualnie jest na zimowych oponach Barum) oraz nowe dywaniki gumowe na tył (zmieniłem tylko przednie).]

Zdjęcia:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam,
Adam

qbaqbas jest offline  
Stary 10-02-2019, 20:30   #2
qbaqbas
ford::amateur

Imię: Adam
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.8 Duratec HE 125PS
Rocznik: 2002
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK3 1.8 PB liftback 2002 r.

Sprzedane!
qbaqbas jest offline  

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania