Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-07-2017, 01:40   #1
Rumcajs97
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-07-2017
Model: Ka
Silnik: 1.3
Rocznik: 2002
Postów: 1
Domyślnie Srebrna strzała na turkusowych felgach

Jest to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość i nie hejtowanie mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pomyślałem by jakoś zacząć korzystanie z tego super forum to pochwale się moja srebrna kaczka.. może nie ma nic specjalnego w niej ale i tak każdy się za nią potrafi obrócić a najmilsze jest gdy np jakaś dziewczyna jedzie swoją zardzewiała kaczką i widzi moja to słyszę " o Wow ".. miałem takich sytuacji kilka w korku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wewnątrz jest gałka pomalowana na biało, cała deska rozdzielcza na niebiesko, wskazówki prędkościomierza na zielono ( pasuje do podświetlenia) radio pionieer tez zielone podświetlenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pokrowce na fotelach oczywiście pod kolor felg, głośniki oryginalne ale na tym świetnym radiu i dobrych ustawieniach kaczucha się cała trzęsie a głośniki czyściutko grają :O! Naklejka honygan na poduszce powietrznej u pasażera
Z zewnątrz felgi aluminiowe turkusowe z zeszlifowanymi rabatami, naklejka na przedniej szybie dapper, na światłach miałem folie kameleon ( piękny efekt ale pan na przeglądzie kazał ściągać ) przyciemnione szyby mocna folia ( na zdjęciach akurat nie mam jeszcze ) odnowione zawieszenie, nowa cewka, regulacja zaworów itp, ... filtr stożkowy który w tym silniku robi zadziwiająco cudny efekt nawet lepiej niż w hondzie z v-tec tutaj filmik [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ps. Jeśli są błędy to bardzo przepraszam!!! Następnym razem jak będę pisał ale na komputerze to nie będzie ale na telefonie bardzo tu nie wygodne to wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kod php:
[CODE][/CODE
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_0726.jpg (93.4 KB, 69 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_0728.jpg (90.8 KB, 68 wyświetleń)

Rumcajs97 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
filtr , opis , tuning optyczny



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.