Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-02-2023, 13:21   #2771
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,486
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał pawcio98 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzwięk jest akceptowalny mam głośniki w standardzie
więc żadne radio już wiele nie zmieni
tzn. że nie próbowałeś fabrycznego radia sony

Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2023, 13:28   #2772
pawcio98
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-04-2015
Skąd: małopolskie
Model: Focus
Silnik: 1,6 benzyna LPG
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Chińczyk gra podobnie i bardziej się sprawdza pod kamerę cofaniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pawcio98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2023, 18:48   #2773
DarekRz4
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-05-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Duratech+LPG
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie

Witam.
Walczę dalej z niemozliwością zalogowania się na konto google. Dokopałem się do plików w komputerze z przed 3 lat które to dostałem od sprzedawcy radia były to pliki androida 9 bo w radiu była 8 ka i nie mogłem wtedy zainstalować yanosika. Wrzuciłem je dzisiaj po kolei do radia. Najpierw plik APP potem MCU i na koniec Config. Wszystko przeszło bez problemu. W radiu wykasowało się wszystko co było moje .Wykasowało się więcej niż reset do ustawień fabrycznych. Po włączeniu android ładuje się 2x szybciej niż wcześniej czyli tak jak na początku życia radia. Niestety problem znikania okna logowania do google pozostał ........
Wszystko w radiu śmiga elegancko, internet, zestaw głośnomówiący, radio i cała reszta. Niestety to cholerne konto uniemożliwia korzystanie z google maps i yanosika bo nic nie można ściągnąć co ma powiązanie z google. Myślę że nie jest to uszkodzenie samego radia bo reszta a tak naprawdę 99% urządzenia funkcjonuje naprawdę dobrze. Czegoś brakuje, coś się wykasowało . Pytaanie co i czy ktoś z kolegów jest wstanie cos jeszcze podpowiedzieć ? Ktoś pisał że logował się z innej przeglądarki. Pytam jak i z jakiej skoro każda próba zalogowania wyświetla to samo okno które znika po kilku sekundach. Gdzieś znalazłem też info że należy wejść w sklep play i zaktualizować wszystkie aplikacje. Pisało o tym parę osob które nie mogły się zalogować na konto google. Albo ja jestem tępy albo oni bo jak można zaktualizować aplikacje w sklepie skoro wejscie do niego od razu generuje okno logowania a zalogować się nie można. Echhhh.

Problem rozwiązany. Ściągnąlem aplikacje apkpure i z niej sklep play aktualizacje sklepu play , aktualizacje google i przeglądarkę chrom przy okazji. Potem to zainstalowałem na urządzeniu. Kliknąlem sklep play i wyświetliło okno logowania i wyrzuciło mnie z niego jak poprzednio. Druga próba jednak się powiodła i zalogowałem się na konto. Na telefon poszło powiadomienie że ktoś się logowal na nowym urządzeniu czy to ty. Potwierdziłem i tyle. Jestem zalogowany wreszcie. Można korzystać z google maps .Są po angielsku, ale to sobie powinienem ustawić.

Ostatnio edytowane przez arturek ; 25-02-2023 o 20:27
DarekRz4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2023, 19:56   #2774
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał SnejX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie ten sam problem. Nie mogę się zalogować, żaden restart/reset nie pomógł.
Ktoś już wie o co z tym chodzi?

Update
zrobiłem jeszcze raz reset do fabrycznych - nie pomogło.
Ręcznie wgrałem nowe wersje Google Play Store i Google Play Services- tez nie pomogło.

Update 08.06.2021
Dostałem od sprzedawcy nowe wersje OS i MCU, wgrałem i pomogło. Moje radio było i jest z Android 10.

Wersje przed instalacją:
OS Version: KC1C0121-036-1.0.4.3.1-IVT-20191212
MCU Version: STM8-20190919-1-KC2-64

Wersje po instalacji
OS Version: KC1C0107-O01-1.0.4.9.1-IVT-20201209
MCU Version: STM8-20200728-1-KC1-66

Jeśli ktoś chciałby spróbować na moich plikach to oczywiście, że się podzielę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć masz jeszcze te pliki?
Byłbym wdzięczny za nie

Skrzynkę wiadomości prywatnych masz pełną 😜
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2023, 20:46   #2775
SnejX
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 23-07-2012
Skąd: Łódź
Model: Ford Mondeo MK4 polift
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 20
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Hej
skrzynka przeczyszczona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pliki mam, daj znać czy pomogło

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
SnejX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2023, 20:17   #2776
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał SnejX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej
skrzynka przeczyszczona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pliki mam, daj znać czy pomogło

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dzięki za pliki, dalej to samo nie działa radio FM klikając w ikonę nie uruchamia się. Chyba muszę wymienić moduł 😭😭 4 tygodnie zanim dojdzie.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2023, 05:18   #2777
DarekRz4
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-05-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Duratech+LPG
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Myśle że jest to sprawa systemowa, nie jakaś usterka podzespołu.. A reszta stacji funkcjonuje prawidłowo ?
DarekRz4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2023, 05:50   #2778
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał DarekRz4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myśle że jest to sprawa systemowa, nie jakaś usterka podzespołu.. A reszta stacji funkcjonuje prawidłowo ?
Radio jauo urządzenie działa poprawnie. Problemem jest RADIO FM próba kliknięcia by się otworzyła aplikacja nic nie daje , nie uruchamia się aplikacja . W ustawieniach ukrytych ustawiony jest region EUROPA
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2023, 16:43   #2779
DarekRz4
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-05-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Duratech+LPG
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

O tym właśnie piszę. Radio to dla mnie odbiornik radiowy w tym przypadku tuner FM. Nie wiązał bym tego co się dzieje z uszkodzeniem tunera. To jest problem logiczny ( systemowy) , a nie usterka podzespołu. Zwróć uwagę na to że masz totalny brak reakcji na wciśnięcie przycisku Radio - to jest problem logiczny. Gdyby nawet wylutować cały tuner i położyć obok , po wciśnięciu przycisku Radio powinieneś mieć jakąś reakcje. Choćby komunikat że procesor nie widzi układów tunera na magistrali cyfrowej czy coś podobnego. Tu nie ma żadnej reakcji dlatego sądzę że czepianie się bloku tunera na tym etapie nie jest dobrym pomysłem. Sprawdził bym też wszystkie ustawienia radia w menu urządzenia także w menu ukrytym.
DarekRz4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2023, 10:28   #2780
pandomu
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-02-2022
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 2
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał slawo1991 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, Panowie a stosując takie radio wszystko bedzie grało czy to zła inwestycja? Instalował ktos takie?

1*150,86 zł 44%OFF | 9.0 〞For Ford S Max S-MAX 2006-2015 samochodowy multimedialny odtwarzacz wideo radiowa nawigacja GPS Android 11 8 rdzeń 8 + 128G Carplay nr 2 Din DVD
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Dotyczy radia z wbudowanym panelem
zaryzykowałem, zamówiłem, otrzymałem przesyłkę.

ogólnie radio działa, co najważniejsze sterowanie klimą i nawiewami też działa, nawet jest dodatkowy przycisk OFF wyłączający nawiew/klimatyzację jednym kliknięciem.

samo radio zaskakująco dobrzej jakości, aluminiowy tył radia, sztywny dobry plastik z przodu. UWAGA: przedni panel wykończony jest matowym czarnym plastikiem, który nie jest piano black. Dodatkowo spasowanie na rogach, przy dekorach minimalnie odstaje.

sama przesyłka przyszła przyszła dość szybko, nieco ponad 2 tygodnie.
miałem trudności podczas instalacji radia (wynikające z mojej niewiedzy i braku doświadczenia) i sprzedawca dość szybko odpowiadał na pytania techniczne i udzielał porad. Nie zmienia to faktu, że jest jestem w trakcie dyskusji ze względu na niezgodność dostarczonego towaru z opisem (wersja systemu Android) i tu już kontakt w sprawie reklamacji jest utrudniony.

radio moim zdaniem gra lepiej dla ucha niż Blaupunkt, wybrałem model PRO H9.

narzekać mogę na źle działający włącznik / wyłącznik w gałce głośności, szybkie kliknięcie daje efekt podwójnego kliknięcia, a sama funkcja tego przycisku to wyciszenia (mute) a nie "włącz/wyłącz".

na tą chwilę zakup uważam za udany, z zaznaczeniem, że radio posiadam dość krótko i jestem w trakcie dyskusji z dostawcą.

kilka zdjęć poglądowych poniżej w załącznikach
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20230330_092329.jpg (90.7 KB, 106 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20230330_092337.jpg (90.2 KB, 95 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20230330_092351.jpg (88.3 KB, 80 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20230330_092400.jpg (90.0 KB, 91 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20230330_092406.jpg (81.7 KB, 89 wyświetleń)
pandomu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.