Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-08-2015, 14:50   #1
triplex130
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: DW
Model: focus
Silnik: 1,8
Rocznik: 1999
Postów: 9
Domyślnie Jak sprawdzić tłoczek pompy

Czytam ,szukam i nie moge natrafić na informację która by potwierdziła lub zaprzeczyła możliwość sprawdzenia tłoczka pompy wtryskowej w silniku tddi 1.8l. Kilka dni temu padł mi sterownik. Nie wiem czy to wina zwarcia na kablach bo wyglądały nie zbyt ciekawie czy zatarcia sie tłoczka a co za tym idzie przepalenia tranzystora w sterowniku. Sterownik naprawiłem sam, no i kupiłem tez zapasowy (aktualnie podobno zdejmowane jest z niego zabezpieczenie zeby zadziałał w moim aucie). W kazdym razie nie chce podłączać zadnego z nich, zeby nie upierdzielić kolejnego sterownika. Informacje o sprawdzeniu tego tłoczka są, ale na tyle znikome ze nie mowia jak to zrobic... mowia zeby sprawdzić. Nie wspominajac o innych informacjach ktore mowia ze trzeba naprawiuac całą pompe lub ze tłoczek nie ma nic z takim przepalaniem sterownika wspolnego. W kazdym razie chciałbym tylko zapytać czy da sie sprawdzić czy tłoczek jest martwy, a jasli tak to w jaki sposob.
Pozdrawiam

ff1.8tddi 1999r

triplex130 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.