Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-07-2009, 08:36   #1
Ateuszek
ford::beginner
 
Avatar Ateuszek
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-05-2009
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 Zetec
Rocznik: 1998
Postów: 13
Domyślnie Opinie na temat PRO MOTORS we Wrocławiu

W najbliższym czasie wybieram się na naprawę przedniego zawieszenia do warsztatu PRO MOTORS na ulicy Stalowej 76 we Wrocławiu. Bardzo proszę o opinie osób, które odwiedziły ten warsztat. Czy jest on godny polecenia, czy lepiej omijać go szerokim łukiem ?


Ostatnio edytowane przez Ateuszek ; 06-07-2009 o 08:44
Ateuszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2009, 08:20   #2
Ateuszek
ford::beginner
 
Avatar Ateuszek
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-05-2009
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 Zetec
Rocznik: 1998
Postów: 13
Domyślnie Odp: Opinie na temat PRO MOTORS

Nikt nie odpowiedział na mojego posta więc zrobię to samemu.
Podczas pierwszej wizyty zostałem mile zaskoczony widząc czysty warsztat z poukładanym wyposażeniem. Nie zauważyłem żadnych starych części straszących tu i ówdzie. Gdy wszedłem na warsztat zostałem upomniany przez właściciela i zaproszony do biura. I bardzo słusznie ponieważ warsztat to nie plac zabaw gdzie może wejść każdy, tylko miejsce, które może być bardzo niebezpieczne dla przypadkowej osoby (kanały, podnośniki itp). Po drugie mechanicy podczas prac nie powinni być rozpraszani przez klientów.
Obsługa klienta zasługuje na dużego plusa. W czystym biurze, przedzielonym od części warsztatowej, w ciszy mogłem spokojnie porozmawiać z właścicielem. Właściciel okazał się bardzo uprzejmy i konkretny. Podczas rozmowy nie czułem presji czasu, nikt ani nic nam nie przeszkadzało. Każdą decyzję, którą należało podjąć właściciel pozostawiał mi. Jednocześnie dawał znać że nie ma pośpiechu, że mogę się spokojnie zastanowić i podjąć odpowiednią decyzję. W czasie tej rozmowy wspólnie ustaliliśmy zakres robót, koszt ich wykonania, rodzaj części zamiennych (oryginały czy zamienniki z dolnej czy z górnej półki) oraz sprawdziliśmy dostępność tych części i ich ceny. Rozpiskę wraz z kosztami poszczególnych prac i cen części dostałem do ręki.
Podczas drugiej wizyty zostawiłem auto do naprawy. I tu ponownie zostałem zaproszony do biura gdzie właściciel przygotował zlecenie naprawy z dokładnym i czytelnym opisem.
Pozostawiając samochód w tym warsztacie nie czułem żadnego niepokoju - nie obawiałem się, że prace zostaną wykonane niewłaściwie czy też zostanie wymienione coś poza moją zgodą i będę musiał ponieść dodatkowe koszty.
Podczas odbioru zostały przedstawione mi różne formy potwierdzenia płatności za wykonaną usługę. Na koniec jeszcze właściciel osobiście wyprowadził samochód z warsztatu i zapewnił mnie, że jeżeli coś będzie źle to poprawki zostaną wykonane nieodpłatnie. Wszystkie wymienione stare części zostały umieszczone w samochodzie w worku.
Muszę przyznać, że poziom obsługi klienta w tym warsztacie jest na wysokim poziomie. Także wygląd warsztatu i biura robią miłe wrażenie. Wszystkie prace zostały wykonane w terminie.
Co do jakości wykonanych prac i zastosowanych części okaże się po przejechaniu kilkuset kilometrów. W każdym razie po pierwszych kilometrach jazdy wszystko wygląda w porządku.
Mam tylko dwie obiekcje. Po pierwsze, problem z dodzwonieniem się do warsztatu (nie udało mi się to ani razu). Po drugie, mechanicy pozostawili brud na kierownicy i klamkach.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany kosztem robót i części proszę o wiadomość.
Ateuszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.