Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-11-2020, 09:53   #41
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

Cytat:
Napisał BLACKYLUC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3.... poradzilem sobie sam z wiedzą od civil-a czyli autora programu.
...
5. Zamiast atakować warto zapytać, aby się dowiedzieć nieco więcej czy to jest przypadek po dziurki w nosie czy nie.
...
Jeśli Kolega poradził sobie tak dobrze jak z pisaniem postów na forum - no to gratuluję dobrego samopoczucia... Warto czasem spojrzeć na swoje "dzieło" jeszcze raz zanim uzna się "robotę za wykonaną".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do "pytania" - ten co ma problem ma go opisać rzetelnie, by była szansa coś odpowiedzieć.
Kolega jedynie "coś nabełkotał" a nic nie napisał. Nie było o co pytać.

Ciekaw jestem co "zwojuje" ów człowiek z ASO, co to ma w niedzielę rano się pojawić...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na mój gust i wiedzę posiadaną od urodzenia, Kolega po prostu "doszczętnie rozpieprzył centralną konfigurację" - choć nie przyznaje się do tego, że w niej grzebał. Na to "gość z ASO" raczej nie będzie miał pomysłu - choć tu rozwiązanie jest banalnie proste - trzeba po prostu zapisać do auta CCC pobrane po VIN z serwerów Forda.

BTW - po napisaniu posta patrzymy DWA razy czy jakoś wygląda na forum...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2020, 10:14   #42
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,754
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mozna od jakiegos pół roku.
zawsze mozna przeniesc z asbuilt z serwera forda do pliku elmconfigu. no coz, elmconfig to troche przeżytek.
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2020, 10:16   #43
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,463
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

Cytat:
Napisał kolopeter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zawsze mozna
mnie tego nie musisz uczyć, ale jak coś doradzasz to licz się z tym że czytają to ludzie kórzy ledwo rozumieją co to AS, a potem rozpowszechniają to co napiszesz

Tylko co to za poziom dyskusji?
Piszesz coś niekatulanego, prostuję to, to za chwilę odpisujesz "ale zawsze przecież można zrobić...".
Jak doradzać to fachowo, albo przynajmniej nie robić niepotrzebnego zamętu, bo zaraz będzie tadzikowe "wiem, umiem, ale nie powiem, bo mi się nie chce, patrzcie jaki jestem oblatany".

Jak widzę że grunt słabo podatny na wiedzę to nie ma sensu siać na nim dobrego ziarna, więc ograniczam się do prostowania nieprawdy.

Ostatnio edytowane przez Antej ; 15-11-2020 o 10:21
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2020, 10:26   #44
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,754
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piszesz coś niekatulanego, prostuję to, to za chwilę odpisujesz "ale zawsze przecież można zrobić..."
i po kiego sie spuszczasz .... i nadal bijesz piane ....
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2020, 10:28   #45
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,463
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

prawda zabolała, żeby chociaż kolega pokazał innym jak się "wycina jedynki" żeby pasowały do elmconfiga, a tak "figa, a nie pomoc".
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2020, 10:31   #46
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,754
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

skonczmy tu ,bo robi sie to takie dziecinne ...
tak masz racje. bede beczal przez cala noc
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2020, 11:14   #47
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

Cytat:
Napisał BLACKYLUC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Posiadam program Forscan i kiedy dzisiaj podłączyłem komputer ...
Cytat:
Napisał kolopeter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....w zasadzie elmocfigiem mozna sciagnac ori konfig....
Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mozna od jakiegos pół roku.
Koledzy - Autor tego jakże "wciągającego i pouczającego" wątku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. napisał wyraźnie, iż poszedł się bawić do auta z maczugą marki FORScan...
Po co więc "naparzacie" się o ELMConfig?
Robi się tylko "standardowa zadyma" nic nie wnosząca... O ELMConfig w dziale Mondeo to już powoli nikt nie pamięta, bo FORSCan robi to samo - lepiej...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2020, 11:39   #48
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

można forscanem zmieniać konfiguracje?
dawno się nie bawiłem więc nie wiem o nowościach
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2020, 16:13   #49
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

Cytat:
Napisał koszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
można forscanem zmieniać konfiguracje?
...
Od ok. 3 lat...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2020, 16:15   #50
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

no to trochę minęło. Dawno nie wnikałem w forscana
a w której zakładce?
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.