Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-08-2018, 20:27   #1
vielkijanusz
ford::beginner
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 11-06-2012
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Mk2
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 1998
Postów: 45
Domyślnie Nowa pompka paliwa - zapowietrza się :(

Witam,
Chciałem poprawić odpalanie mojego 1,8 TD pozbywając się pęcherzyków powietrza w paliwie. Kupiłem nową pompkę ręczną paliwa, specjalnie dopłaciłem do oryginalnej Motorcraft wyprodukowanej przez Delphi, żeby nie mieć problemów, ale chyba zrobiłem błąd bo rozkręciłem ją i napełniłem filtr ropą i teraz po skręceniu ewidentnie łapie mi powietrze.
Założyłem tymczasowo przezroczyste węże: przed filtrem paliwa zero pęcherzyków, a między filtrem paliwa a pompą wtryskową na luzie idą małe pęcherzyki, a po dodaniu gazu jest już ich naprawdę dużo.
Jak to dziadostwo złożyć?
Próbowałem dwa razy: uszczelki niby się ładnie układają, sam filtr skręciłem śrubą bardzo mocno, ale nic to nie daje, cały czas się zapowietrza...
Chyba będę musiał reklamować tę pompkę bo chyba jest jakaś felerna, ale mam obawy czy mi uznają reklamację i nie chciałbym czekać miesiąca na jej rozpatrzenie.
Czy można coś z nią jeszcze zrobić?

vielkijanusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.