Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-06-2017, 13:25   #21
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Oklejanie szyb folią termokurczliwą 3M

Nie oddawałem żadnym paprakom. 270 zł w firmie co przyciemnia i 4 lata gwarancji. Nie porównujcie podkarpacia i jakiejś wiochy do Warszawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To u was jest drogo , a nie u mnie tanio i chu jo wo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2017, 14:24   #22
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: Oklejanie szyb folią termokurczliwą 3M

Zdaję sobie z tego sprawę że Warszawa jest droga. Kumpel z pracy który pochodzi z okolic Rzeszowa, wszystkie naprawy robi tam. Powiedział że tam za te pieniądze co np w Warszawie chcą za wymianę klocków i tarcz, zrobią mu 'remont silnika' i jeszcze samochód umyją i odkurzą. Także jestem w stanie w to uwierzyć że tam tyle biorą najlepsi spece. W Warszawie za taką kasę to nawet partacza nie znajdziesz. Cóż, poczekam chwilkę, może ktoś się odezwie z Wawy lub okolic kto ogarnia temat i byłby w stanie z moją pomocą wykonać takie oklejanie wspólnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Weekend spędzony na pracach przy aucie uważam za bardzo udany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2017, 17:41   #23
R_u_f_u_s
ford::average
 
Avatar R_u_f_u_s
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 29-06-2011
Skąd: Warszawa / Białystok
Model: C-Max
Silnik: 1,5 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 95
Domyślnie Odp: Oklejanie szyb folią termokurczliwą 3M

Cytat:
Napisał dizel1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dowiadywałem się w kilku punktach w Warszawie i za przyciemnienie z wyjęciem szyb bocznych w najtańszym punkcie zażyczyli sobie 450zł + 300zł folia 3M FX50.
W Raszynie masz za 500 zł - robiłem u nich teraz Mondeo i wcześniej Fokę. Kleją Armorlite'a.
Sciemniacze.pl
Cytat:
Napisał dizel1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiedział że tam za te pieniądze co np w Warszawie chcą za wymianę klocków i tarcz, zrobią mu 'remont silnika' i jeszcze samochód umyją i odkurzą. Także jestem w stanie w to uwierzyć że tam tyle biorą najlepsi spece. W Warszawie za taką kasę to nawet partacza nie znajdziesz.
Nie zgodzę się.
Chyba że porównujemy ASO w Wawie vs Rzeszów?
Mam porównanie do cen Wawa (Solid Garage) vs Białystok - ceny są bardzo podobne. Nie opłaca mi się jeździć do Białegostoku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a w Solidzie jeszcze można trafić na zastępczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ojciec w Białymstoku za remont silnika w Passacie B5 1.8b LPG zapłacił prawie 4 tys.
No chyba że Białystok jest jednak drogi?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez R_u_f_u_s ; 17-06-2017 o 17:43
R_u_f_u_s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2017, 18:19   #24
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Oklejanie szyb folią termokurczliwą 3M

Nikt tu nie mówi o Rzeszowie tylko o wiochach podkarpackich. Przecież tu też są mechanicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Rzeszów też jest drogi , no nie tak jak Warszawa , ale wiele droższy od Krosna , Krosno z kolei jest o wiele tańsze od Stalowej Woli. Ja mam porównanie przez kilka ostatnich lat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2017, 20:08   #25
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: Oklejanie szyb folią termokurczliwą 3M

Za 1200 - 1300 to kupilbym 5 szyb przyciemnionych fabrycznie . oczywiście z rozbitków.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2017, 20:27   #26
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Oklejanie szyb folią termokurczliwą 3M

Cytat:
Napisał koszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za 1200 - 1300 to kupilbym 5 szyb przyciemnionych fabrycznie . oczywiście z rozbitków.
Tia i wycinałbyś oryginalne szyby tylko po to, aby wstawić coś z rozbitka, używane.
Szyby w drzwiach jeszcze OK, bo to łatwo wyjąć, łatwo włożyć, ale te za słupkiem C i w klapie?
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2017, 22:33   #27
TomKrak
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-04-2012
Skąd: KR
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 59
Domyślnie Odp: Oklejanie szyb folią termokurczliwą 3M

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tia i wycinałbyś oryginalne szyby tylko po to, aby wstawić coś z rozbitka, używane.
Szyby w drzwiach jeszcze OK, bo to łatwo wyjąć, łatwo włożyć, ale te za słupkiem C i w klapie?
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] no i co w tym dziwnego ? ja systematycznie kolekcjonowałem tylne ori przyciemniane szyby AS3 i po wklejeniu wyszło mnie to 400 pln !

Więc nie wiem skąd wasza niechęć do przeklejania ori szyb.
TomKrak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2017, 10:56   #28
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: Oklejanie szyb folią termokurczliwą 3M

Zależy jak do tego się podchodzi. Ja np nie wsadził bym szyb z pierwszego lepszego mondeo tylko szukał bym na pewno szyb z tego samego rocznika co moje. A wiadomo, im świeższy samochód, tym trudniej takie znaleźć. Nie chcę później się tłumaczyć przy odsprzedaży dlaczego każda szyba jest z innego rocznika a ludzie już patrzą na takie rzeczy i teraz pierwszy lepszy Kowalski przyłazi już z miernikiem i zwraca uwagę na szyby. Ale tak btw gdybym miał płacić 1200zł za przyciemnienie folię to zdecydowanie wolał bym te szyby wyciąć i dać do piecowego przyciemnienia. Cena takiej usługi bez wyjęcie i wklejenia szyb to ok 1500zł.
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2017, 21:01   #29
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: Oklejanie szyb folią termokurczliwą 3M

No oczywiście , że tez szukałbym szyb z tego samego rocznika co moje. A jest tego naprawdę duzoooo... I nie chodzi mi tylko o rocznik 2007.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2017, 19:41   #30
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: Oklejanie szyb folią termokurczliwą 3M

To jak Panowie, byłby ktoś chętny do pomocy w przyciemnianiu szyb w moim mondeo z Mazowsza? Ewentualnie może możecie kogoś polecić. Tylko zależało by mi na tym aby również móc uczestniczyć w tej operacji ponieważ lubię takie rzeczy robić i jak tylko mogę trochę podłubać przy aucie to robię to z wielką przyjemnością Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.