Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-06-2020, 17:48   #1
labusd
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-05-2019
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 TDci
Rocznik: 2011
Postów: 1
Domyślnie Naprawa automatycznej skrzyni biegow

Witam,

Szukam mechanika ktorego polecacie aby zdiagnozowac i wykonac ewentualnej naprawy skrzyni automatycznej w Smaxie. Na googlach znalazlem kilka firm ale zanim wybiore pomyslalem ze poradze sie Was na forum. Ewentualnie ktorej nie polecacie i dlaczego.

Pozdrwiam

labusd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2020, 11:39   #2
mroz1sty
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 10-05-2019
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: Naprawa automatycznej skrzyni biegow

Cytat:
Napisał labusd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

Szukam mechanika ktorego polecacie aby zdiagnozowac i wykonac ewentualnej naprawy skrzyni automatycznej w Smaxie. Na googlach znalazlem kilka firm ale zanim wybiore pomyslalem ze poradze sie Was na forum. Ewentualnie ktorej nie polecacie i dlaczego.

Pozdrwiam
Cześć to jest gość który robił mi skrzynie w mondeo mk4 oraz w kilku innych samochodach, wiem że Sobótka jest kawałek od ciebie ale warto i bedziesz zadwolony:

Mechanika Pojazdowa. M. Markulak
Słoneczna 3, 55-050 Strzegomiany
telefon 605 135 688

Powiedz że jesteś od Dawida z Mondeo mk4.

Będziesz zadowolony z roboty i cenowoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mroz1sty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2020, 17:20   #3
Longer713
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 17-06-2018
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo mk4 Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Naprawa automatycznej skrzyni biegow

Z polecenia kolegi wyżej wybrałem się 35km w jedną stronę do tego warsztatu. Także wymieniałem u siebie olej w 6 biegowym Durashift (Aisin TF-81SC/AWF-21).

Bardzo miłe pierwsze wrażenie, nie czujesz się tam jako niechciany gość, auto od razu w górę, pozwoliłem sobie pooglądać spód auta i nikt mnie nie przeganiał, mechanik bardzo kontaktowy i miły, szef również równy facet. Wymiana trwała może 30-40min, weszło chyba niecałe 4l (zamówili omyłkowo ori olej do Powershifta więc na szybko poszedł orlenowski Hipol ATF IID. Zalecili kolejną wymianę (również statycznie) za jakieś 5000km a potem już co 50-60tyś.

Kolejny mega plus jak dla mnie to brak kombinatorstwa z rozliczeniem, od razy pytanie paragon czy faktura, można płacić i gotówka i kartą. Cenowo też miłe zaskoczenie, spodziewałem się zapłacić 2x tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jedynie jadąc na nawigację trzeba uważać żeby trafić jednak do Strzegomian a nie Sobótki bo pomimo wklepania adresu z kodem najpierw wyprowadziło mnie do Sobótki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W samym Wrocławiu wiele razy polecano mi ASB Długołęka (od prywatnych osób jak i samych warsztatów które oddelegowują im robotę) ale napewno nie będzie tak tanio i przyjemnie jak w Strzegomianach.. tutaj nawet nikt nie wciskał mi w ciemno dynamicznej wymiany.

Ostatnio edytowane przez Longer713 ; 18-06-2020 o 17:23
Longer713 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2020, 17:44   #4
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: Naprawa automatycznej skrzyni biegow

to lepiej nie zapomnij o tych 5000km a może przyspiesz do 500 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo ten hipol atf 2d to straszny żur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jakby mnie spotkało takie "miłe zaskoczenie" to bym chyba był lekko rozczarowany... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2020, 19:41   #5
Longer713
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 17-06-2018
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo mk4 Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Naprawa automatycznej skrzyni biegow

No akcja na szybko, co zrobić.. ale fakt, przyjadę zlać to szybciej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Longer713 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.