Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-07-2020, 20:38   #61
zbigniew6391
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-07-2020
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,0
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Witam

Mam problem z zegarami w Mondeo 2.0 , 2009 r. benzyna , gasną , pojawiają się czerwone paski.

Czy może ktoś polecić jakąś osobę / firmę która się tym zajmuje.

Jakiegoś elektronika / elektryka>

Interesuje mnie rejon Śląska ( tychy , katowice , pszczyna , bielsko - biała)

Ewentualnie rejon Oświęcimia

zbigniew6391 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2020, 19:45   #62
tessa
ford::amateur
 
Imię: Teresa
Zarejestrowany: 27-07-2020
Skąd: Bytom
Model: SMax
Silnik: ecoboost 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 3
Thumbs down Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Odradzam CityCar w Gliwicach.
Kasują negatywne opinie na Google, co niby jest niemozliwe, a jednak!
Podejście w pigułce: niekompetencja, arogancja, skasować klienta a, w razie problemu, radź sobie sam i nie zawracaj nam głowy.
Ford Smax ecoboost 1,6; w 2017 awaria silnika i wymiana w City Car Gliwice na nowy: koszt 24tys - oczywiście "nie mają pojęcia jaka mogła być przyczyna prawdopodobnego pożaru w komorze IV-Przy wymianie silnika na nowy, serwis odmówił wydania uszkodzonego silnika, tłumacząc, że taka jest polityka firmy.
Czerwiec 2020 kolejna awaria silnika na zatłoczonej autostradzie. Przypadkowo dowiadujemy się, że nasz vin podlegał akcji serwisowej od początku 2018r. związanej z awariami silników oraz ich pożarami z uwagi na wadliwy układ chłodzenia. Ani Ford Polska ani CityCar Gliwice nigdy nie skontaktowali się z nami w tej sprawie.
10 dni temu kontaktuję się z CityCar z oczekiwaniem naprawy silnika, zwrotu kosztów naprawy poprzedniego i zapewnienia samochodu zastępczego. Kierownik działu serwisowego zapewnia mnie, że to mi się należy, ale mam napisać mail informacyjny do Ford Polska i do nich, on zresztą już wysłał do nich maila . Mija kilka dni i zero kontaktu z ich strony. City Car nie widzi żadnej odpowiedzialności po swojej stronie, że naraził nas i nasze dzieci na utratę życia lub zdrowia nie informując o wadliwym układzie chłodzenia, bo cyt. " w dniu kiedy była awaria - lipiec 2017- nasz vin nie wyświetlał się do akcji serwisowej". Jako fachowcy w autoryzowanym serwisie nie wiedzieli NIC, KOMPLETNIE NIC o problemie z silnikami ecoboost 1,6, mimo, że w marcu 2017 magazyny branżowe pisały o szeroko zakrojonej planowanej akcji serwisowej. Może powinni zamknąć działalność skoro zatrudniają tak niekompetentnych mechaników? Pan dyrektor CityCar tłumaczy, że są oddzielną jednostką finansową od Ford Polska i , ogólne rzecz biorąc, mamy spadać - tak można by podsumować bardzo aroganckie podejście tej osoby. Czekają na odpowiedź z Ford Polska, ale przypadków takich jak ja jest tysiące, więc muszę czekać na swoją kolejką załatwienia sprawy. To, że mieszkamy w małej , fatalnie skomunikowanej miejscowości, obecnie bez samochodu, z małymi dziećmi to nasz problem - samochodu zastępczego nie dostaniemy. Oczekiwanie, że pomogą klientowi, od którego skasowali 24 tys. zł wypuszczając go na drogę z fabrycznie wadliwym układem chłodzenia i skontaktują się z Ford Polska sami, to dla nich zbyt wygórowane oczekiwanie, przecież ich sprawa nie dotyczy!
Mało tego - wskutek bardzo nieprzyjemnej rozmowy kierownik serwisu wysłał do nas maila z info, że awaria w 2017r była spowodowana nie pożarem w IV komorze, ale uszkodzoną świecą, która nie wiedzieć czemu się złamała. Mało, że CityCar zostawia nas z problemem, a dyrektor jest wprost oburzony, czego od niego chcemy, to teraz jeszcze budują nową rzeczywistość, żeby utrudnić nam dochodzenia naszych roszczeń. Zero dbałości klienta, odcinanie się od firmy FORD, kiedy pojawiają się problemy, pomimo, że są ich autoryzowanym serwisem. Ich zadanie to skasować klienta a potem niech spada na drzewo.

Wolny od wirusów. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
tessa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2020, 12:37   #63
patryniu96
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 02-07-2020
Skąd: Racibórz
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6 Ti-vct
Rocznik: 2005
Postów: 0
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał Tomi1000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Naprzeciw SRC.
Możesz podjechać i pogadać. Ja polecam.
Dzięki za odpowiedź, mówisz o tym Luk&Luk auto serwis czy jest tam jakiś inny?
patryniu96 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2020, 22:44   #64
Tomi1000
ford::advanced
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 02-06-2018
Skąd: Racibórz
Model: R400/Mondeo Mk4
Silnik: 1.4/2.0EB
Rocznik: 1998/2011
Postów: 244
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Luk robi BMW.
Na lewo jest warsztat o którym piszę.
Tomi1000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2021, 18:26   #65
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Panowie mogę z czystym sumieniem polecić Ford Sławek Katowice - Grota Roweckiego 49A. Wczoraj byłem wymienić zawieszenie komplet tył i wahacze przód . Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o obsługę klienta jak jakość i czas wykonania usługi . Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić że niejedno ASO. mogło by się szkolić u Pana Sławka ze sposobu obsługi klienta i jakości wykonywanej pracy. Ktoś pisał że Ford-Sławek nie należy do najtańszych.............cóż może i nie ale uważam że warto , wszystko co było ustalone zostało wykonane + rabat na FCP. Zawieszenie wymienione w ciągu 7 godz. nie to auto aż się nie chce wysiadać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam Pana Sławka jak i całą załogę Ford-Sławek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.jpg (94.7 KB, 120 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2.jpg (95.4 KB, 112 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 3.jpg (94.8 KB, 115 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 4.jpg (95.5 KB, 106 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 5.jpg (96.5 KB, 110 wyświetleń)
__________________
Moje Wozidełko - http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223843
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2021, 15:32   #66
Creek73
ford::beginner
 
Imię: Peter
Zarejestrowany: 27-09-2012
Skąd: Bytom
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6B 100KM
Rocznik: 2011
Postów: 11
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał marlon7676 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie mogę z czystym sumieniem polecić Ford Sławek Katowice - Grota Roweckiego 49A. Wczoraj byłem wymienić zawieszenie komplet tył i wahacze przód . Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o obsługę klienta jak jakość i czas wykonania usługi . Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić że niejedno ASO. mogło by się szkolić u Pana Sławka ze sposobu obsługi klienta i jakości wykonywanej pracy. Ktoś pisał że Ford-Sławek nie należy do najtańszych.............cóż może i nie ale uważam że warto , wszystko co było ustalone zostało wykonane + rabat na FCP. Zawieszenie wymienione w ciągu 7 godz. nie to auto aż się nie chce wysiadać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam Pana Sławka jak i całą załogę Ford-Sławek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można zapytać ile $ za wszystko ?
Creek73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2021, 18:22   #67
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

wycena 3500 całość z geometrią po rabacie na FCP. 3100.
__________________
Moje Wozidełko - http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223843
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2021, 08:57   #68
Creek73
ford::beginner
 
Imię: Peter
Zarejestrowany: 27-09-2012
Skąd: Bytom
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6B 100KM
Rocznik: 2011
Postów: 11
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał marlon7676 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wycena 3500 całość z geometrią po rabacie na FCP. 3100.
Razem z częściami ?
I jak nie u nich to gdzie kupowałeś ?
Creek73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2021, 11:06   #69
gregor75
ford::professional
 
Imię: gregor
Zarejestrowany: 03-06-2012
Skąd: Oława
Model: focus mk3/fiesta mk6
Silnik: 2.0 tdci 140km/1.3 70km
Rocznik: 2014/2008
Postów: 1,535
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Też polecam Ford Sławek Katowice .
Nie naciągają na niepotrzebne koszta .
Wszystko robione profesjonalnie i w krótkim czasie .
W miarę możliwości jeżdżę do nich mimo , że jestem z dolnośląskiego .
__________________
pozdrowionka
gregor75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2021, 20:45   #70
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał Creek73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Razem z częściami ?
I jak nie u nich to gdzie kupowałeś ?


Tak oni dają części zamienniki Niemieckie - dają rok gwarancji wpisaną w ich książkę serwisową którą dostałem.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20210528_204107_HDR.jpg (82.9 KB, 52 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20210528_204048_HDR.jpg (87.9 KB, 57 wyświetleń)
__________________
Moje Wozidełko - http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223843
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.