Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-04-2013, 12:08   #31
michalmichalpp
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-03-2013
Skąd: Białystok
Model: Ford Focus mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mondeo mkIV kombi - uwagi, opinie, sugestie co sprawdzić

Z ciekawosci, słyszeliście o wersji limited mondka? Produkcja polowa 2009 tak do polowy 2010. Ceny mniejsze niz titanium, ma on inne fotele, conv+, navi i pare bajerow. Ceny sa nieco mniejsze za niego.

michalmichalpp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 13:54   #32
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,849
Domyślnie Odp: Mondeo mkIV kombi - uwagi, opinie, sugestie co sprawdzić

pare miesięcy oglądam się za własnie mondeo kombi mk4 z dieslem w okolicach zach-pom i conieco się nauczyłem.
za mniej niż 30 tyś z 2008r to jeżdzące trupy. brak ksiażki, zadymione lampy, kierownica i rączki drzwi starte jakby ktoś miał papier ścierny zamiast dłoni i przebieg 130-160tyś km to bajka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za 35 tyś zaczynały się sensowne auta z 2008-09. docelowo zleciłem firmie ściągnięcie auta pod moje wymagania (vat 23%), pełne dokumentacje, raport rzeczoznawcy z miejsca stacjonowania auta. Już na miejscu w polsce moge się zdecydować czy chce to auto czy nie, płacę tylko gdy auto spodoba mi się na żywo i zrealizuje zakup. Cenowo i tak taniej mnie wyszło niż ten rocznik (2010) z vatem z Polski
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 16:43   #33
jjjj
ford::average
 
Imię: jacek
Zarejestrowany: 20-11-2012
Model: Mondeo mk IV
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2008
Postów: 79
Domyślnie

Przy jakim przebiegu przydymiają sie klosze w mondeo? Widzialem takie klosze w autach ok 130 000km, ale to chyba za maly przebieg by tak ciemniały. Co o tym myslicie?

jacek
jjjj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 17:38   #34
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,849
Domyślnie Odp: Mondeo mkIV kombi - uwagi, opinie, sugestie co sprawdzić

widziałem zadymione przy 200 tyś, moje są lekko zadymione przy 150, jednego krętacza w komisie mocno odymionego przy 130 tyś.
jeden przy 160 tyś miał czyste lampy.

No i druga sprawa, ze właściwie tylko w 1 czy 2 autach mogłem na pierwszy rzut oka stwierdzić brak oznak ponownego lakierowania. Jeden miał źle lakierowane nadkola, krzywo wmontowane drzwi, pourywane zaczepy zderzaka, szpary na palce, inny pryśnięte farbą wnęki nadkola i sprężyny na kolor nadwozia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Skoro taki laik jak ja w 10 minut znajduje takie parchy, a każdy sprzedawca twierdzi, że nic o tym nie wie i sprzedający twierdził ze auto jest bezkolizyjne, to pusty śmiech mnie ogarnia jakimi frajerami są handlarze, albo jakich amatorów szukają.

Ostatnio edytowane przez jaceks ; 07-04-2013 o 18:57
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 20:45   #35
Bartez1982
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-03-2013
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 28
Domyślnie Odp: Mondeo mkIV kombi - uwagi, opinie, sugestie co sprawdzić

Cytat:
Napisał jaceks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
docelowo zleciłem firmie ściągnięcie auta pod moje wymagania
W jakiej firmie można takie zlecenie dać??
Bartez1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 22:29   #36
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,849
Domyślnie Odp: Mondeo mkIV kombi - uwagi, opinie, sugestie co sprawdzić

wysłałem na priva aby reklamy nie robić, w innej mojej okolicznej wiadomości podaje dane
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2013, 02:21   #37
Bartolomef
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-01-2008
Model: Fusion i Mondeo MK4
Silnik: 1.4 PB i 2.0 ON
Rocznik: 2004 i 2007
Postów: 82
Domyślnie Odp: Mondeo mkIV kombi - uwagi, opinie, sugestie co sprawdzić

mi tez podeślij, miałem taka ofertę z Zielonej Góry, wysyła VIN i zdjęcia z Niemiec, jak się widzi to przywozi auto ale nie trzeba żadnych zaliczek ani nic z tych rzeczy. Twierdził, że ściągnięcie auta pod klienta to maks tydzień czasu, bo on ma dostęp do takich fordów.
Facet mi twierdził że mam mu podać wyposażenie a nawet kolor, i że wszystkie jego fordy mają przebiegi potwierdzone przez ASO na co daje gwarancje, a do tego tego oczywiście książki serwisowe. (auta ściąga z Niemiec)

Oczywiście po ściągnięciu jak Ci się nie spodoba to też nie jesteś zobowiązany do kupna.
Bartolomef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2013, 06:17   #38
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo mkIV kombi - uwagi, opinie, sugestie co sprawdzić

Cytat:
Napisał jaceks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wysłałem na priva aby reklamy nie robić
dlaczego nie robić ? uważam że dobre trzeba promować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2013, 10:08   #39
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,849
Domyślnie Odp: Mondeo mkIV kombi - uwagi, opinie, sugestie co sprawdzić

proszę bardzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Wszystko jasno i klarownie opisane, wybrane auto w ciągu tygodnia jest w mieście, papierologia to kolejny tydzień i voila.
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.