Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-05-2014, 21:02   #21
weksla31
ford::average
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 23-03-2014
Skąd: małopolska
Model: Mondeo mk3
Silnik: tdci 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 102
Domyślnie Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku

Cóż opzostaje mi rozwinąć izolacje i zaekranować te kabelkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aha jakbyś mógł jeszcze dokąłdnei "wrysować" w ten duży schemat z fot 12 gdzie wstawić owy filtr przeciwzakłóceniowy. To jest dla mnie jeszcze nie do końca zrozumiałe. Aha u mnie DVD na razie nie ma. brak funduszyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

weksla31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 21:08   #22
Czarny71
ford::average
 
Avatar Czarny71
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 13-12-2013
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo mk3 Ghia automat (kombi) DENSO
Silnik: 2.0 TDCi 130PS
Rocznik: 2005
Postów: 50
Domyślnie Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku

Cytat:
Napisał weksla31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aha u mnie DVD na razie nie ma...(
Jak nie ma?
A w tym zagłówku (fotka parę postów wcześniej - #13) to nie DVD ?!?!?!

Ostatnio edytowane przez Czarny71 ; 04-05-2014 o 21:25
Czarny71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 21:54   #23
weksla31
ford::average
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 23-03-2014
Skąd: małopolska
Model: Mondeo mk3
Silnik: tdci 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 102
Domyślnie Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku

Sorry tz jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale docelowo będzie jeszcze jedno (tylko do DENSO), to co obsługuje zagłówki to oryginalne Fordowskie zabudowane pod fotelem pasażera, nie chcę z nim kombinować, bo ono i tak czyta tylko format DVD.
Ja chcę wrzucić taki "kombajn"
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
weksla31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 22:00   #24
Czarny71
ford::average
 
Avatar Czarny71
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 13-12-2013
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo mk3 Ghia automat (kombi) DENSO
Silnik: 2.0 TDCi 130PS
Rocznik: 2005
Postów: 50
Domyślnie Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku

Cytat:
Napisał weksla31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...a chcę wrzucić taki "kombajn"
...jak już kombajn to tylko Bizon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał weksla31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...oryginalne Fordowskie zabudowane pod fotelem pasażera,
...czyli do oglądania tylko po wypiciu całego TYSKIEGO z garażu... skoro POD fotelem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Czarny71 ; 04-05-2014 o 22:03
Czarny71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 22:21   #25
weksla31
ford::average
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 23-03-2014
Skąd: małopolska
Model: Mondeo mk3
Silnik: tdci 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 102
Domyślnie Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku

heheh z tych zagłówków to tylko dzieciak korzysta, a fabrycznie napęd powaznie zabudowany jest pod fotelem pasażeraGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ten jak napisałeś Bizon to czyta wszystkie formaty i takiego potrzebujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
weksla31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 22:25   #26
Czarny71
ford::average
 
Avatar Czarny71
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 13-12-2013
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo mk3 Ghia automat (kombi) DENSO
Silnik: 2.0 TDCi 130PS
Rocznik: 2005
Postów: 50
Domyślnie Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku

Cytat:
Napisał weksla31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
heheh z tych zagłówków to tylko dzieciak korzysta, a fabrycznie napęd powaznie zabudowany jest pod fotelem pasażeraGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ten jak napisałeś Bizon to czyta wszystkie formaty i takiego potrzebujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
spoko... tylko żarty na koniec tygodnia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Juto poniedziałek.
Czarny71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 22:34   #27
weksla31
ford::average
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 23-03-2014
Skąd: małopolska
Model: Mondeo mk3
Silnik: tdci 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 102
Domyślnie Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku

Własnie, i to jest przytłaczające że jutro poniedziałekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I pewnie montaż wszystkiego opóxni się o kolejny tydzień.
weksla31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2014, 22:39   #28
Czarny71
ford::average
 
Avatar Czarny71
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 13-12-2013
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo mk3 Ghia automat (kombi) DENSO
Silnik: 2.0 TDCi 130PS
Rocznik: 2005
Postów: 50
Domyślnie Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku

Cytat:
Napisał weksla31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Własnie, i to jest przytłaczające że jutro poniedziałekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I pewnie montaż wszystkiego opóxni się o kolejny tydzień.
Tydzień minie szybciej w takim razie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czarny71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2014, 11:40   #29
koniec_jest_bliski
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-04-2014
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 35
Domyślnie Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku

Mam pytanie trochę z innej beczki.
U mnie monitor pracuje w trybie RGsB czyli synchronizacja obrazu jest razem z sygnałem zielonym. Adapter Mari (zresztą wszystkie inne też) ma osobną synchronizację czyli cztery przewody - RGBS. W instrukcji adaptera pisze, aby w takim przypadku jak mój czyli RGsB zmostkować przewód zielony z przewodem synchronizacji.

Czyli co, mam je po prostu zewrzeć (zielony+synchro) i podłączyć do zielonego koloru?

edit------------

Dzięki Czarny71 za odpowiedź.

Ostatnio edytowane przez koniec_jest_bliski ; 06-05-2014 o 13:09
koniec_jest_bliski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2014, 13:01   #30
Czarny71
ford::average
 
Avatar Czarny71
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 13-12-2013
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo mk3 Ghia automat (kombi) DENSO
Silnik: 2.0 TDCi 130PS
Rocznik: 2005
Postów: 50
Domyślnie Odp: Denso - rozbudowa - krok po kroku

Cytat:
Napisał koniec_jest_bliski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli co, mam je po prostu zewrzeć (zielony+synchro) i podłączyć do zielonego koloru?
Tak, W Menu Mari ustawiasz też SOG - Enable.
Czarny71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.