Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-11-2019, 19:38   #31
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 105
Domyślnie Odp: Czy brak odtwarzacza w radioodtwarzaczu może być przyczyną wymiany samochodu ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wystarczy czytać co się podpisuje, a nie "słuchać myśli w swojej głowie".
... jak zdartej płyty :-P

Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2020, 23:46   #32
Janusz314
ford::beginner
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 08-04-2018
Skąd: Raszyn
Model: Focus, Mondeo, Mondeo
Silnik: 1.6, 1.8, 1.5
Rocznik: 2009, 2004, 2019
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy brak odtwarzacza w radioodtwarzaczu może być przyczyną wymiany samochodu ?

Przepraszam, że z dużym opóźnieniem opiszę jak zakończyła się sprawa, która opisałem zakładając temat <Czy brak odtwarzacza w radioodtwarzaczu może być przyczyną wymiany samochodu ?>

1. ASO przyznało, że wprowadziło mnie w błąd. Jako argument podałem kopię aktualnej wtedy ich strony ze specyfikacja samochodu tego typu. Jako rekompensatę dostałem komplet opon zimowych (ca 400 PLN sztuka) + zwolnienie z kosztów pierwszego przeglądu olejowego.

2. Wstawiałem do skrytki w podłokietniku starego ipoda, gdzie miałem około 200 ulubionych płyt + kupiłem dostęp do Spotify.

Koszty. Dwa e-maile do ASO + 3 telefony. Razem około 2 godziny. W sumie wyszło na plus.

Przy okazji dowiedziałem się od Kolegi Grega jakie są prawdziwe polskie cechy i że je posiadam. A to jest bezcenne.
Janusz314 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2020, 21:12   #33
wlodek.ww
ford::amateur
 
Imię: Włodek
Zarejestrowany: 11-11-2018
Model: Ford Fusion / Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBoost 240 KM
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: Czy brak odtwarzacza w radioodtwarzaczu może być przyczyną wymiany samochodu ?

No i 1-0 dla @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] a314 ...
wlodek.ww jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-12-2020, 09:27   #34
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Czy brak odtwarzacza w radioodtwarzaczu może być przyczyną wymiany samochodu ?

W sumie to bardzo pozytywne zakończenie tej sprawy - jak widać można jeszcze załatwic sprawę rozsądnie. A już się bałem, że kiedys kupię samochód, i po stwierdzeniu braku radioodtwarzacza, zostanę na lodzie bo przeciętny prawnik mi udowodni, że jasno było napisane , że urządzenie "odtwarza radio" więc poza tunerem nic więcej mi nie przysługuje. I ciskam się znowy jak jakiś, zacofany, zakompleksiony mały polaczek, zamiast zadzwonić na "Koncert życzeń" i poprosić o wyemitowanie ulubionej muzyki...
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk5 , radio , radioodbiornik


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.