Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-11-2018, 21:43   #1
hehe89
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-08-2017
Skąd: Czeladź
Model: Mondeo mk3
Silnik: 1.8 125
Rocznik: 2006
Postów: 32
Domyślnie Jakieś skrzypienie, chrobotanie przy pedale gazu (nagranie)

Pojawił mi się jakiś dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Chodzi o to co słychać w:
0:00-0:04
0:06-0:07
0:18-0:20
0:25-0:35 (naciskałem pedał i puszczałem)
0:40-0:41

Najpierw wyczułem w nodze w trasie, że coś inaczej czuć pedał, takie inne lekkie drganie niż zazwyczaj, ale w aucie głośno było to nie słyszałem nic, zwolniłem i już słychać to co w linku. Nagranie robiłem w okolicy tego pedała i prawdopodobnie dźwięk wydobywa się raczej z tamtych okolic.
Dźwięk jak nagrywałem przy pedale jest głośniejszy niż hałas silnika, więc chyba musi być stamtąd, bo jak byłem w aucie to silnik mi zagłuszał to skrzypienie lekko, a na nagraniu ładnie się nagrało.

Co to może być?

Przy wyłączonym aucie wszystko jest ok, słychać pedał jak naciskam ale chyba normalnie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Ostatnio edytowane przez hehe89 ; 18-11-2018 o 21:45
hehe89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2018, 15:47   #2
hehe89
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-08-2017
Skąd: Czeladź
Model: Mondeo mk3
Silnik: 1.8 125
Rocznik: 2006
Postów: 32
Domyślnie Odp: Jakieś skrzypienie, chrobotanie przy pedale gazu (nagranie)

Dzisiaj sprawdziłem jeszcze raz i ten dziwny dźwięk jest też przy naciskaniu pedału gazu na luzie.
Przy wyłączonym dzisiaj też było słychać jakieś skrzypienie, dużo cichsze i słabsze, ale dźwięk podobny do tego który jest przy włączonym silniku. Więc chyba coś w pedale się dzieje, tam jest jakaś sprężyna lub coś że może się skrzypieć albo coś podobnego się dziać?
hehe89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.