Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Skrzynie automatyczne

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Zobacz wyniki ankiety: olej w automacie
wymieniałem (-łam) i się posypała 0 0%
wymieniałem (-łam) i jest ok 8 72.73%
nie wymieniałem (-łam) i się posypała 0 0%
nie wymieniałem (-łam) i jest ok 3 27.27%
Głosujących: 11. Nie możesz głosować w tej sondzie


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-01-2007, 17:27   #1
waldek79
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 22-01-2006
Skąd: łask
Model: mondeo
Silnik: 1.8 lpg
Rocznik: 94'
Postów: 249
Domyślnie sonda wymienić czy nie wymienić

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem mondka I w automacie leci już mu 13 roczek (u mnie 3) i kilometrów to ma koło 250 tys. i tu moje pytanie chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tą wymianą oleju w tym konkretnym modelu skrzyni bo opinie chodzą różne jedni twierdzą że wymieniać inni że nie wymieniać (i ja też). Chcę ustalić czy tym co się skrzynki posypały to byli przed wymianą oleju czy już niestety po.
pozdrawiam

waldek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2007, 19:16   #2
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

waldek79, uzupelnij profil bo nie wiadomo skad jestes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a po drugie zadzwon do jednego, drugiego czy trzeciego zakladu i powiedz ze masz skrzynie typ skrzyni: CD4E konwerter: F-69 i podaj marke i pojemnosc silnika i w KAZDYM zakladzie uslyszysz ze powinienes wymieniac olej a przy okazji przy tym przebiegu to i "lekki" przegladzik sie nalezy bo to juz cykajaca bomba... a jak chcesz wiecej info to wejdz na forum [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i tam dowiesz sie ze nie wymieniane oleje skutkuja awaria nawet w nowych drogich autach!!! dzwon tylko do zakladow ktore jazmuja sie AUTOMATAMI !!!! reszta z miejsca to TUMANY!!!!
tu masz na warszawe: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] + [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (ktory nie jest jeszcze dodany)
inne artykuly na: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
frompoland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2007, 11:43   #3
raf1k
ford::advanced
 
Avatar raf1k
 
Zarejestrowany: 21-06-2006
Skąd: Bydgoszcz
Model: MK2 ST24
Silnik: 2.5 V6 170PS
Rocznik: 1998
Postów: 348
Domyślnie

Cytat:
Napisał frompoland
a jak chcesz wiecej info to wejdz na forum [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
forum bajeczne duuuuuuzo sie mozna dowiediec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wlasnie sie szkole Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
PoZdRaWiAm
r@fik
raf1k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2007, 12:10   #4
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

my (ci lepsi z ASB) musimy dbac o swoje malenstwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a reszta niech jezdzi na recznym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :fcp27 :fcp27 :fcp27
frompoland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.