Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-08-2018, 21:59   #361
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2x2008, 2011, 2015
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz można "dorabiać" nie prowadząc działalności jeżeli o to Ci chodzi. Całkowicie legalnie a paragon mi nie potrzebny.
Z tym, że w jego przypadku to już zdaje się, że niekoniecznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2018, 21:59   #362
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Nie wiem, ja mu w portfel nie zaglądam.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2018, 22:00   #363
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Cytat:
Napisał BrunoJ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem ze celem jest zareklamowanie zajefajości takich reflektorów, ale efekt jest wręcz odwrotny.
Jestem tutaj nowy i dopiero się uczę forum. Poznałem już klan naganiaczy na chipa, czy nowy soft w licznikach, teraz widzę fanklub ledow. I fajnie, taka lampa super sprawa. Ale pewnego poziomu absurdu chyba nie wypada przekraczać... ;-)
Nie trudno zauważyć że nowy, a już z bardzo sprecyzowanym zdaniem o innych. Tu nie ma naganiaczy. Są ludzie pomocni , jedni mniej , drudzy więcej. Naganiacze to dzwonią, żeby zmienić abonament, albo inne syfy wciskają. Nachalnie, czasem prawie chamsko. Forum to nie Bułgarka zdecydowana na dogodzenie wszystkim. Ludziska dłubią, poprawiają, efekty pokazują, a nawet za rękę poprowadzą jak to zrobić. Tak więc nawet rzeczona Bułgarka za darmo nic nie zrobi. Osobiście uważam że każda przeróbka idąca na plus jest jak najbardziej warta uwagi. Czy ktoś w to pójdzie sam , czy zapłaci jego sprawa, ale nazywanie kogoś naciągaczem to za dużo.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2018, 22:03   #364
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Nadal nie widze potrzeby kontrolowania, liczenia itd.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2018, 22:10   #365
adam_p1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-12-2017
Model: Mondeo mk4
Silnik: Diesel
Rocznik: 2007
Postów: 48
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

bi ledy założone, świeca mega w dół.
system samopoziomowania dziala ale nie pomaga z kolei na szybko dobralem sie do recznej regulacji a ona nie reaguje,
w mondeo za regulacje reeczna sie nie zabieralem, na forum jest kilka postów o tym ale nic konkretnego, rozumiem ze nie trzeba sie doktoryzowac dwa pokretła na lampe. zgadza sie?
adam_p1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2018, 22:11   #366
BrunoJ
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-03-2018
Skąd: Stavanger/Bydgoszcz
Model: LDR110
Silnik: 2.2 TDCI 122KM
Rocznik: 2012
Postów: 265
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Cytat:
Napisał marco102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Także jeśli dla Ciebie czyjaś radość z nowej przeróbki wykonanej moimi rękami, to "absurd którego nie wypada przekraczać", to się grubo mylisz. Jak Ci nie pasuje moja praca, to montuj sobie sam i nie komentuj czyjejś pracy, tym bardziej jeśli nie miałeś z nią nawet styczności.

Doceniam Twój wkład w forum w postaci szczegółowego opisu modyfikacji i wykonywania modyfikacji dla mniej ogarniętych manualnie. Natomiast czytanie ze zrozumieniem kuleje. Nie napisałem tego tak, jak podałeś wyżej, kontekst był zupełnie inny, nie odnosił się ani do pracy ani do produktu, tylko do bezsensownego porównania. Co już wyjaśniałem, jak widać nieskutecznie. A jeśli to porównanie bazowało na „kompletnie wypalonych” ksenonach to jego wartość techniczna jest zerowa. I tak, wiem, nowe ledy będą swiecily lepiej od nowych ksenonów. Miałem okazje porównywać w MB, nowych. Wiem również jak swieci mały Fiat, i takie porównanie może ma zadatki na poezję ale jest nieprawdziwe.
Proponuje nie ciągnąć dyskusji.
BrunoJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2018, 09:42   #367
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo zastanawia mnie czy jak padnie modul led to czy go dostane i w jakiej cenie
Pozostanie naprawa(jeśli padnie elektronika),albo wymiana jak moduł LED.Tak,czy inaczej koszt nie jest jakiś ogromny bo jeden projektor zakupisz w granicach 200-250zł.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2018, 12:57   #368
radkor
ford::professional
 
Avatar radkor
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: VOLVO V40
Silnik: 1.6EB
Rocznik: 2013
Postów: 1,144
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeden projektor zakupisz w granicach 200-250zł.
Czyli tyle co dobrej jakości palnik. Najrozsądniej by było po przeróbce lamp kupić sobie moduł LED na zapas, aby móc go w razie potrzeby wymienić.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , czy już po montażu ponowne wyjęcie całego projektora w celu zmiany modułu LED to w miarę łatwa czynność do wykonania samemu? Trzeba coś przerabiać/kleić/itp.? Czy wystarczy po prostu wykręcić projektor, zmienić moduł i wkręcić go z powrotem.
Cały czas dojrzewam do decyzji czy LED czy Hella... Poważnie myślę o LED, ale musiałbym sobie chyba zapewnić drugi komplet lamp, aby w razie W (czy zatrzymania dowodu przez jakiegoś nadgorliwca) móc wrócić szybko do oryginału...
__________________
Było Mondeo Mk4 2.2TDCi 2010 -> jest Volvo V40 1.6EB 2013
radkor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2018, 19:33   #369
adam_p1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-12-2017
Model: Mondeo mk4
Silnik: Diesel
Rocznik: 2007
Postów: 48
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Panowie,po wsadzeniu ledów swiatła walą przed samochod zaraz, autopoziomowanie nie pomaga, a ta regulacja dwoma srubami na imbus wychodzi na to ze jest na lewo prawo tylko, zgadza sie?
jak tu poprawic sprawe??
adam_p1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2018, 19:46   #370
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Z tyłu na lampie masz dwie śruby,jedna prawo-lewo,druga góra-dół.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.