Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-06-2006, 00:30   #11
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie

Zycze Ci, zeby caly czas spelniali Twoje oczekiwania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja ostatnio mialem mozliwosc posluchania opowiesci bylego mechanika z Pol-Motorsu.
Wlosy staja deba co tam sie dzialo (i pewnie dalej tak jest) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2007, 20:40   #12
Killing_joke
ford::average
 
Avatar Killing_joke
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi / V-tech
Rocznik: 2008
Postów: 91
Domyślnie

Dealer aut - PolMotors:

OMG chce wydac 150tys na auto.. kosultuje juz wszystko dopinam na ostatni guzik wersje itd... juz chce podpisywac wszystko, ale przypomnialo mi sie jeszcze jedno istotne pytanie:
Ile musze czekac na auto po wplacie/zamowieniu. Odpowiedz wbila mnie w ziemie:
"auto moglo by byc na przelomie luty/marzec" !!
Albo cos ze mna jest nie tak, albo swiat stanol na glowie. Czy to normalne ze w 21 wieku na auto za 150 tys trzeba czekac 6 miesiecy ?? Chce wydac na s-maxa taka kwote i takie jaja.. Polityka Forda w Polsce jest zadziwiajaca. Za ta kwote mozna wziasc audi, mercedesa itd.. Ja jednak chcialem rodzinnego s-maxa, jako przywiazany i wierny Fordzista z pokolenia na pokolenie.

Dla mnie nie jest normalne, ze w salonie kaza ci czekac 6 miesiecy... Spytalem sie tez o "Nowe Mondeo" i odpowiedz byla taka sama 6miesiecy. Chyba z bolem serca bede zmuszony zmienic marke auta na inne.
Killing_joke jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2007, 19:19   #13
DZIDA_ZGO
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-07-2007
Skąd: Zgorzelec (DZG)
Postów: 152
Domyślnie

Widzę, że nie tylko ja "uwielbiam" Pol-Motors Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dwa lata temu gdy mój Transit był jeszcze prawie nowy i na gwarancji (zarejestrowany luty 2005) będąc we Wrocławiu przestały mi działać wycieraczki. Jak pogoda była bez deszczu wszystko było OK. Natomiast tylko jak zaczęło padać bezpiecznik od wycieraczek palił się w moment. Auto musiało jechać dalej więc wkładałem bezpiecznik 30A ale mimo wszystko nie pomogło. Palił się od razu. Tego dnia miałem jeszcze do przejechania dobre 600 km a aura nie zapowiadała się optymistycznie.
Zajechałem do "autoryzowanego serwisu" na Kamiennej i mówię do "doradcy serwisowego" jaki mam problem. On spławia mnie mówiąc, że nie byłem umówiony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (standardowy tekst w każdym ASO). Tłumaczę mu, że auto 4 miesiące temu wyjechało z salonu i jest na gwarancji, jestem w trasie i zajeżdżam do ASO bo tylko oni mogą mi pomóc w takim przypadku. Po drugie nawet w książce serwisowej jest tak napisane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Usłyszałem tylko od gościa: "Jak Pan poczeka godzinkę to dam panu mechanika i wymieni bezpiecznik". Czy nie trafiło by Was po usłyszeniu czegoś takiego???
Nie chcąc tracić czasu mówię do niego by odpowiedział mi TAK lub NIE na pytanie czy przyjmie mi auto na gwarancji w celu sprawdzenia usterki. Ten z głupim uśmiechem odpowiedział: "Ile razy mam panu powtarzać, że nie był pan umówiony" i dodał "Rozumie pan po polsku czy nie?" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Moja odpowiedź: Dziękuję, do widzenia....
Ale z natury jestem taki, że uznaje zasadę Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Wyszedłem z salonu, wszedłem do auta i stojąc na parkingu pod Pol-Motors na Kamiennej zadzwoniłem po Ford Pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kobieta w centrali myślała, że sobie jaja z niej robie jak podałem adres gdzie stoję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Salon poniósł koszt przybycia holownika i sam "pan prezes" rozkazał załodze przyjąć auto na serwis...
Walczyli 4 godziny i z wielkimi przeprosinami oddali mi auto z nieusuniętą usterką.... Ja jako laik na oczach kierownika serwisu "zwatowałem" bezpiecznik wkładając w jego miejsce drut śr 3 mm i pojechałem w trasę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:
W ASO w Lubinie w Re-Wo tam gdzie auto zostało zakupione w ciągu 20 min wymieniono mi przekaźnik i wycieraczki pracują po dziś dzień...... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ciekawe w jaki sposób dostali autoryzację?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
2fast4U
DZIDA_ZGO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2007, 17:58   #14
akte
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-11-2007
Postów: 8
Domyślnie

Masakra z tym "autoryzowanym serwisem" we wrocku! Przez zgubienie kompletu kluczyków potrzebowałam dostać się do auta no i przy tym wymienić zamki w focusie - na co odpowiedziano mi we wroclawskim autoryzowanym serwisie,ze nie da sie tego zrobić i "pan doradca" polecil mi kogoś, kto doslownie WŁAMAŁBY sie do auta, ponieważ oni nie mają możliwości dokonać takich czynności. Myślałam, ze wyjde z siebie....na szczescie Wałbrzych bez problemu zalatwil cala sprawe w bardzo szybkim terminie. Polecam ten punkt!
akte jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.