Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-07-2015, 13:05   #1
pbpbpb
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 12-08-2012
Skąd: Kraków
Model: ford focus
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 11
Domyślnie dziwne drgania 1600-1800 obr/min na 2 biegu

Witam,

Pewnie podobne tematy już były ale nie znalazłem takiego jak napiszę. Mam problem w focusie 1,6 tdci fl 109 KM tzn. przy przyspieszaniu pojawiają się drgania całego samochodu (odczuwalne zarówno na kierownicy jak i na fotelach itp.). Drgania występują tylko na 2 biegu i tylko w zakresie 1600-1800 obr/min. Drgania te nie występują przy gwałtownym przyspieszaniu. Zawieszenie kilkakrotnie już było sprawdzane w różnych warsztatach i jest wszystko ok. Przeguby wewnętrze są ok (wymienione całe obie półośki), nie występują żadne błędy, poduszka pod skrzynią wymieniana, samochód jeździ normalnie. Drgania zaczęły się jakiś rok temu i myślałem że coś wyjdzie ale przez rok czasu nic się nie nasiliło ani nie poprawiło, a przejechałem ok 25 tys. km. Może ktoś miał podobny przypadek albo może macie pomysł co to może być? Bo żaden warsztat nie może sobie poradzić i wszyscy rozkładają ręce.

Pozdrawiam

pbpbpb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2015, 16:13   #2
Effendi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2014
Model: Focus Mk3.5
Silnik: 1.5 TDCi 120KM
Rocznik: 2018
Postów: 25
Domyślnie Odp: dziwne drgania 1600-1800 obr/min na 2 biegu

U mnie też czasem coś takiego się dzieje. Też jestem ciekaw dlaczego. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Effendi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.