Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-02-2020, 12:09   #5011
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 03-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,729
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Dzięki sokol1990 za wyjaśnienie. Faktycznie to zmieniarka, jak mogłem tak się pomylić, nie wiem. Użyteczność Denso to kwestia potrzeb - po małym dofinansowaniu naprawdę można zrobić z niego kombajn. Zdecydowanie Ford nie wykorzystał całego potencjału systemu a duży ekran, design i funkcjonalność jest naprawdę, jak dla mnie, pierwszorzędna. Późniejsze navi w MDO są zdecydowanie brzydsze.

__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2020, 12:23   #5012
roadrunnner
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-11-2013
Skąd: Wa-wa
Model: Mondeo MK3 Ghia + Focus MK2 + Mondeo MK5 Hybrid
Silnik: 2,5 upgrade 3,0 200Km i 2.0 145Km
Rocznik: 2004+2007+2020
Postów: 73
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Użyteczność Denso to kwestia potrzeb - po małym dofinansowaniu naprawdę można zrobić z niego kombajn. Zdecydowanie Ford nie wykorzystał całego potencjału systemu a duży ekran, design i funkcjonalność jest naprawdę, jak dla mnie, pierwszorzędna.
A pojawił się jakiś stosunkowo tani sposób na wyposażenie Denso w USB?
To: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] z Denso nie współpracuje mimo zapewnień dealera/producenta...
roadrunnner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2020, 12:33   #5013
sokol1990
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-09-2015
Skąd: Piła
Model: Focus Mk2
Silnik: 2.0 TDCi 136km
Rocznik: 2005
Postów: 95
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Nie słyszałem jeszcze, by ktoś miał USB w Denso. Wiem, że można podłączyć pod denso np. Kamerę cofania czy zrobić z niego odtwarzacz DVD, ale są to duże koszta, gdzie w dzisiejszych czasach za podobno cenę już kupić radio 2 DIN z GPS, DVD, USB, bluetooth itp.
sokol1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2020, 12:47   #5014
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 03-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,729
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Można kupić wypas radio ale bez możliwości aktualizacji systemu. Dla DENSO, jak sądzę, jedyny słuszny kierunek rozwoju to Malinka.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2020, 15:07   #5015
wodawoda
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-04-2008
Model: Monde
Silnik: 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 11
Domyślnie Radionawigacja Denso potrzebny schemat kabla łączącego nawigacje z dvd

Witam szanownych kolegów zakupiłem radionawigacje z czytnikiem dvd do Mondeo mk3, ale koleś który rozbierał samochód dał instalacje sąsiadowi, ten obciąl wtyczki a resztę opalił(szok), tak że mam same kostki byłbym wdzięczny jakby ktoś pomógł w połączeniu ich, w zasadzie potrzebuje wiedzieć jak mają być połączone dwie kostki szare z czarną, gdyż zmoeniarki nie mam, będę wdzięczny za pomoc.
wodawoda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2020, 19:13   #5016
roadrunnner
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-11-2013
Skąd: Wa-wa
Model: Mondeo MK3 Ghia + Focus MK2 + Mondeo MK5 Hybrid
Silnik: 2,5 upgrade 3,0 200Km i 2.0 145Km
Rocznik: 2004+2007+2020
Postów: 73
Domyślnie Odp: Radionawigacja Denso potrzebny schemat kabla łączącego nawigacje z dvd

Cytat:
Napisał wodawoda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... byłbym wdzięczny jakby ktoś pomógł w połączeniu ich, w zasadzie potrzebuje wiedzieć jak mają być połączone dwie kostki szare z czarną...
Będzie ciężko Najlepiej poszukaj sobie gdzieś całej wiązki z demontażu.
Ostatnio szukałem wiązek drzwi i wiązki podłogowej do focusa i doszedłem do wniosku że ludzie demontujący samochody na części to rzeźnicy. Jeden ze sprzedających powiedział mi przez telefon że ma. Jak przyjechałem na miejsce okazało się że faktycznie ma, wiązki wyrywane siłą z porwanymi przewodami i obciętymi wszystkimi złączami...
roadrunnner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2020, 20:38   #5017
wodawoda
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-04-2008
Model: Monde
Silnik: 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 11
Domyślnie Odp: Radionawigacja Denso potrzebny schemat kabla łączącego nawigacje z dvd

Cytat:
Napisał roadrunnner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będzie ciężko Najlepiej poszukaj sobie gdzieś całej wiązki z demontażu.
Ostatnio szukałem wiązek drzwi i wiązki podłogowej do focusa i doszedłem do wniosku że ludzie demontujący samochody na części to rzeźnicy. Jeden ze sprzedających powiedział mi przez telefon że ma. Jak przyjechałem na miejsce okazało się że faktycznie ma, wiązki wyrywane siłą z porwanymi przewodami i obciętymi wszystkimi złączami...
To nic nie wnosi, może znajdzie się ktoś kto ma taką wiązke i ją przedzwoni, będę wdzięczny

Ostatnio edytowane przez wodawoda ; 22-02-2020 o 20:41
wodawoda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2020, 22:50   #5018
Jedkerro
ford::amateur
 
Imię: Jędrzej
Zarejestrowany: 23-02-2020
Skąd: Racula
Model: Mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Radio navi denso problem

Witam mam problem z radiem denso w moim mondeo mk3 otóż radio nie działa nie gra panel od klimy działa chociaż też nieraz mu się coś miesza i np ciągle wieje zimne powietrze. Problem z radiem polega na tym iż po podłączeniu kostki od radia tej gdzie są masa zasilanie kable od głośników aux navi i telefonu radia zaczyna się ciągle resetować w kółko woła o podanie kodu pin ( zdarzyło się kilka razy że grało normlanie ale to chwilowo) dodam iż tam przy kablach było już coś grzebane np kable od telefonu są poucinane i ich dalszej części brak nie wiem o co chodzi spotkał się ktoś już z problemem ciągle resetującego się radia po podpieciu tej kostki ? Wpadłem też na pomysł aby zamontować inne radio np tak jak się montuje cb radio oryginalne radio by zostało a te drugie do muzyki podlaczyl bym na wysokosci nog od strony pasażera aby tylko coś grało. Czy taka modyfikacja wiążę się z jakimiś kombinacjami poza przelutowaniem kabli do innej kostki czy moze sa jakies przejscówki ?
Jedkerro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2020, 11:30   #5019
Nito95
ford::beginner
 
Imię: Natan
Zarejestrowany: 24-08-2019
Skąd: Sopot
Model: Ford Mondeo mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2001
Postów: 12
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Dzień dobry. Jestem przed zakupem forda focus 2 generacji z denso. Mam tylko szybkie pytanie gdyż sprzedawca nie wie. Czy przez aux można normanie muzyke puszczać ?
Nito95 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2020, 12:13   #5020
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Nito95 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy przez aux można normanie muzyke puszczać ?
Jeśli sprawne to tak.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.