Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-10-2019, 09:09   #21
xmateofix
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 31-03-2014
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: dopasowanie części i zderzaków z EU do USA/Kanada

Witam,

Jestem właśnie na etapie kompletowania tyłu do edga sporta i mam pytanie. Zakupiłem kompletny zderzak tył z wersji europejskiej, teraz pytanie odnośnie belki tylnej. Czy ta też musi być europejska czy może być ta z USA? z tego co doczytałem to wystarczy dołożyć ślizg środkowy i europejski zderzak będzie pasował. Dodatkowo może ktoś posiada i byłby w stanie mi podać. Potrzebowałbym dokupić moduł/czujnik? do tylnej klapy żeby można było otworzyć ją ruchem nogi pod zderzakiem. Jeśli ktoś ma takowy i mógłby podać mi numer tej części byłbym wdzięczny.

z góry dziękuję za odpowiedź

pozdrawiam

xmateofix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2019, 01:52   #22
Zaper
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-10-2019
Skąd: Mszana Dolna
Model: Ford EDGE
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: dopasowanie części i zderzaków z EU do USA/Kanada

Cześć Panowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. potrzebuje pmocy;
Jestem szczęśliwym posiadaczem Forda EDGE SEL 2.0, autko przyjechało z zza oceanu i teraz mam problemy z częściami;
1 temat poruszany odnośnie przedniego zderzaka, nie mogę nigdzie znaleźć od wersji USA a na takiej mi zależy ponieważ jestem zakochany w ledach zamiast halogenow, i pytanie czy da się przerobić jakoś ten zderzak, oraz jak wygląda sprawa z tymi ledami z aliexpresz czy ibe pasuha do europejskich zderzaków? I czy jest ewentualnie problem z przerobieniem...
2 kolejna sprawa odnośnie węży od chłodnic, ubogi bardzo w dostępność tych rur od nas i pytanie czy niepodejda te od wersji Europejskiej od diesla na na pierwszy rzut oka wydaje się podobne
3 w wersji SEL środkowa blenda tylna nie świeci czy jest mizliwosc przerobienia jej lub wymiany na tą od titanium, (wolałbym przerobic)
4 czy slizgi od zderzaka przedniego są takie same do USA jak i UE?
Zaper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2023, 14:00   #23
xelos80
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-12-2014
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: dopasowanie części i zderzaków z EU do USA/Kanada

Czy montował ktoś taki zamiennik zderzaka przedniego

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jakieś problemy były? Cos odstaje? Czy moze pasuje idealnie ?
xelos80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.