Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-03-2020, 20:56   #1101
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał cody-25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam Escape (USA) z Navi z wersją 3.3 i wgranymi mapami F8 ...
Na wersji USA 32GB "zreformatowanej" na EU nie pójdzie żadna, nawet najmniejsza aktualizacja "standardowa". Tylko kolejny reformat. Aż do czasu, gdy Ford to doszczętnie zablokuje...

tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2020, 22:12   #1102
cody-25
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Skąd: Lublin
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 97
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na wersji USA 32GB "zreformatowanej" na EU nie pójdzie żadna, nawet najmniejsza aktualizacja "standardowa". Tylko kolejny reformat. Aż do czasu, gdy Ford to doszczętnie zablokuje...
Dzięki, za konkretną odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli jeśli podmienię pliki z map F8 na F9 oraz plik lektora map na nowszy od F9 to powinno pójść bez problemu z wersją 3.3?
cody-25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2020, 08:09   #1103
ttom33k
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-02-2014
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5
Silnik: EB 1.5 160KM
Rocznik: 2017
Postów: 52
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał cody-25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki, za konkretną odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli jeśli podmienię pliki z map F8 na F9 oraz plik lektora map na nowszy od F9 to powinno pójść bez problemu z wersją 3.3?
Jeśli mówisz o reformacie tak jak wspomniał tedi_k to nie. Musisz wgrać komplet pakietów od nowa.
ttom33k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2020, 10:04   #1104
cody-25
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Skąd: Lublin
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 97
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał ttom33k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli mówisz o reformacie tak jak wspomniał tedi_k to nie. Musisz wgrać komplet pakietów od nowa.
No mam na myśli kompletne wgranie jeszcze raz wersji 3.3 z wykorzystaniem reformat tylko bym podmienił w nim pliki map i lektora polskiego z F8 na F9
cody-25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2020, 09:07   #1105
FormulaOne
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-03-2020
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2019
Postów: 5
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Witam Was Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli temat pojawiał się tu ale mam zagwostke.
Auto Kuga, salon PL, rok produkcji 04.2019, mapy F7
Byłem wczoraj na pierwszym przeglądzie i powiedziano mi, że aktualizacje map mam przeprowadzić sobie sam przez WiFi lub USB. No więc wlazłem na stronę Forda, wpisałem VIN i wyszła tylko aktualizacja SYNC3_2938377228_Update oraz komunikat "Miło nam poinformować, że korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania „Mapy”
Czy to możliwe, że nie ma nowszych map niż te zainstalowane firmowo przed 04.2019 ?
W tej wersji map nie mam nawet nowych autostrad/dróg szybkiego ruchu które oddane były w listopadzie 2018 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może jednak są nowsze mapy tylko co powinienem zrobić aby je zainstalować ?

Pozdrawiam
Piotr
FormulaOne jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2020, 09:09   #1106
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał FormulaOne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
04.2019, mapy F7
to coś nie tak bo powinny być F8 dla Ciebie dostępne
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2020, 09:17   #1107
FormulaOne
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-03-2020
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2019
Postów: 5
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to coś nie tak bo powinny być F8 dla Ciebie dostępne
Dzięki za info. Więc zainstaluję najpierw ten Update i później jeszcze raz sprawdzę pod kompem czy są nowe mapy
FormulaOne jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2020, 09:19   #1108
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał FormulaOne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za info
kurka jaka masz wersje systemu ? 3.3 xxxxx ? czy 3.0.xxx ?
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2020, 09:25   #1109
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... 3.3 xxxxx ? czy 3.0.xxx ?
Tomku - przecież powinieneś wiedzieć, że "przed 04.2019" w Kudze fabrycznie NIE MIAŁO PRAWA być systemu 3.3.
A że serwery Forda działają jak opisuje kolega - to truizm i oczywistość...

BTW - wystarczy popatrzeć na forum włoskie by widzieć, ze we włoskim Fordzie jest jeszcze gorzej bo tam wisi ciągle info, że "trzeba przez WiFi"...

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 19-03-2020 o 09:27
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2020, 09:37   #1110
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przecież powinieneś wiedzieć,
nie zawracałem sobie głowy datami w "półśnie" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.