Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-08-2020, 07:09   #21
Escap
ford::advanced
 
Avatar Escap
 
Zarejestrowany: 25-05-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 242KM 4x4
Rocznik: 2017
Postów: 310
Domyślnie Odp: polskie komunikaty w licznikach

Cytat:
Napisał Pawulo 75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak aktywować J.polski w multimediach sync1 kuga mk2 2014r.?
A jeśli j.polski pisany to tak samo jak podał kolega wyżej

Cytat:
Napisał damascus7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do PL języka w Sync 1.1 to w module FCDIM w linijce 7A5-02-01 xxxx 5553 xxxx, zmieniamy 5553 (standard US) na 504C i gotowe!

Escap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2020, 08:56   #22
YS3F
ford::average
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 01-09-2017
Skąd: Szczecin
Model: Escape
Silnik: benzyna
Rocznik: 2014
Postów: 78
Domyślnie Odp: polskie komunikaty w licznikach

Cytat:
Napisał cody-25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, czy próbował ktoś dodać język polski do takiego licznik (Escape 2017 Sync 3 po polsku). Forscan w IPC pokazuje mi długą listę języków niby do uruchomienia lecz przy wyłączeniu jednego i aktywowaniu innego nic się nie zmienia. Zastanawia mnie do czego służy opcja Languages area evaluation?
Wgrywałeś może paczkę języków do Sync 3 ? Ja bez wgrywania zmieniłem region USA na PL i pokazała się masa języków do wyboru, jednak w zegarach dalej są tylko 3. Operacji dokonałem UCDSem. Co trzeba jeszcze zrobić, żeby pokazał się PL w zegaarach?
YS3F jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2020, 19:00   #23
cody-25
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Skąd: Lublin
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 97
Domyślnie Odp: polskie komunikaty w licznikach

Cytat:
Napisał YS3F Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wgrywałeś może paczkę języków do Sync 3 ? Ja bez wgrywania zmieniłem region USA na PL i pokazała się masa języków do wyboru, jednak w zegarach dalej są tylko 3. Operacji dokonałem UCDSem. Co trzeba jeszcze zrobić, żeby pokazał się PL w zegaarach?
Akurat paczka języków wgrana do Sync 3 nie ma wpływu na dostępne do wyboru języki w liczniku, wszystkie zmiany trzeba zrobić w IPC, ja robiłem tak jak wcześniej zamieszczałem zdjęcia forscanem i mogłem dodać wiele języków europejskich do lnicznika
cody-25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2020, 11:43   #24
marcinur
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-08-2009
Skąd: Przemyśl
Model: Escape
Silnik: 1,5 ecoboost 182KM
Rocznik: 2018
Postów: 24
Domyślnie Odp: polskie komunikaty w licznikach

Podepnę się pod temat. Kupiłem auto już ze spolszczonym menu i odpowiednimi jednostkami, ale tempomat mam w mph. Da się to jakiś przestawić na km/h?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
marcinur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2020, 18:09   #25
Escap
ford::advanced
 
Avatar Escap
 
Zarejestrowany: 25-05-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 242KM 4x4
Rocznik: 2017
Postów: 310
Domyślnie Odp: polskie komunikaty w licznikach

Cytat:
Napisał marcinur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale tempomat mam w mph. Da się to jakiś przestawić na km/h?
sprawdź forscanem w konfiguracji centralnej parametr "kalibracja zestawu wskaźników" ma być dla europy
Escap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2020, 19:06   #26
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,028
Domyślnie Odp: polskie komunikaty w licznikach

Cytat:
Napisał Escap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...w konfiguracji centralnej parametr "kalibracja zestawu wskaźników" ma być dla europy
Kolejna porada "jak zrobić aby nastawa tempomatu w kmh przekłamywała"...
Już nie bardzo mi się chce takie porady prostować...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jest już n-wątków "przestawiłem i przekłamuje mi prędkość tempomatu"...
Będzie kolejny.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2020, 13:49   #27
marcinur
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-08-2009
Skąd: Przemyśl
Model: Escape
Silnik: 1,5 ecoboost 182KM
Rocznik: 2018
Postów: 24
Domyślnie Odp: polskie komunikaty w licznikach

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolejna porada "jak zrobić aby nastawa tempomatu w kmh przekłamywała"...
Już nie bardzo mi się chce takie porady prostować...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jest już n-wątków "przestawiłem i przekłamuje mi prędkość tempomatu"...
Będzie kolejny.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To doradzisz w jaki sposób zmienić mph na kmh?
marcinur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2020, 10:17   #28
Tatin22
ford::average
 
Avatar Tatin22
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-03-2015
Skąd: Łódź
Model: Escape Titanium
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 125
Domyślnie Odp: polskie komunikaty w licznikach

Cytat:
Napisał marcinur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To doradzisz w jaki sposób zmienić mph na kmh?
Tak jak koledzy wyżej pisali;
sprawdź forscanem w konfiguracji centralnej BdyCM parametr "kalibracja zestawu wskaźników" ma być dla europy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Był Mondeo Mk3 2.0 Pb/LPG
Jest Escape Titanium 2.0 EcoBoost.
Tatin22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2020, 18:27   #29
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,028
Domyślnie Odp: polskie komunikaty w licznikach

Cytat:
Napisał Tatin22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....ma być dla europy
...
Kolejny GENIUSZ co to "czytać umie" ale żeby jeszcze coś kojarzyć to już gorzej...
MA BYĆ NIE DLA EUROPY a dla KANADY!!!
Tam też używają km/h i do tego są znacznie bliżej USA niż Europa...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2020, 18:45   #30
Tatin22
ford::average
 
Avatar Tatin22
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-03-2015
Skąd: Łódź
Model: Escape Titanium
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 125
Domyślnie Odp: polskie komunikaty w licznikach

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MA BYĆ NIE DLA EUROPY a dla KANADY!!!
do tego są znacznie bliżej USA niż Europa...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może i są bliżej, a czemu nie może być dla Europy? Ja u siebie zmieniałem i działa tempomat w km/h.

Edit: Ok nie doczytałem posta o przekłamywaniu, mój błąd. I tu jak najbardziej chylę czoła...
__________________
Był Mondeo Mk3 2.0 Pb/LPG
Jest Escape Titanium 2.0 EcoBoost.

Ostatnio edytowane przez Tatin22 ; 04-12-2020 o 18:56
Tatin22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.