Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-02-2018, 16:28   #401
Cinek78
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-01-2018
Skąd: Oleśnica k/Wrocławia
Model: Gulietta,S-max,Ducati, Genesis Coupe 3.8 V6
Silnik: 2.0 180PS diesel
Rocznik: 2015 S-max
Postów: 149
Domyślnie Odp: Hak holowniczy, jak powinien być zamontowany ?

Cytat:
Napisał Cinek78 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Takie pytanie: kupiłem s-maxa juz ze "sztywnym" hakiem. Wiąże się to z brakiem działania otwierania "z buta"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - jest możliwość przesunięcia czujnika w L lub P tak , żeby łapał ruch nogą?
Ktoś coś? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cinek78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2018, 16:44   #402
tutrus
ford::advanced
 
Avatar tutrus
 
Imię: Arkadiusz
Zarejestrowany: 05-01-2018
Skąd: Dzierżoniów
Model: S-Max
Silnik: 2.2 Tdci 200ps
Rocznik: 2011
Postów: 314
Domyślnie Odp: Hak holowniczy, jak powinien być zamontowany ?

Koledzy potrzebuje waszej pomocy. Niestety wybrałem do montażu haka warsztat z partaczem na pokładzie który pojęcia nie ma o montażu w naszych autach. Do rzeczy. Hak mam zamontowany. Teraz jest problem z instalacją. Potrzebuje się dowiedzieć jaki i gdzie mogę dokupić ten 4 pin który ma być dołożony do zielonej wtyczki (masa)????. Po montażu straciłem czujniki parkowania nie wiem co się stało wywala mi błąd U0252 Usterka z modułem sterującym oświetlenie - ty B ???
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tutrus ; 02-03-2018 o 16:47
tutrus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 11:39   #403
adamdiver
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 17-09-2012
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Model: S-max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2014
Postów: 42
Domyślnie Odp: Hak holowniczy, jak powinien być zamontowany ?

Czy któryś z kolegów posiada ten hak u siebie w aucie?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

1- Potrzebuję potwierdzenia czy czujniki cofania go wykrywają jeżeli go nie odkręcę jak nie holuję przyczepy.
2- Czy macie fotkę jak wygląda zamontowany ?

Różnica w cenie w stosunku do wypinanego pionowo to ok 750 zł, a dla mnie to sporo, stąd te pytania.

Dziękuję z góry za pomoc.
adamdiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 14:30   #404
woro_woro
ford::professional
 
Zarejestrowany: 27-03-2014
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: Hak holowniczy, jak powinien być zamontowany ?

Kolego ja za Bosal/Oris nowy zaplacilem 780. Jest identyczny z Westfalia automatem pionowym. Koledzy kupują też używane automaty razem z wiązką za ok 500. Radzę Ci zainteresować się używką lub tym Bosalem jeśli tak jak ja wolisz nowe. No chyba że chcesz 1 raz przykręcić i jeździć, czego nie popieram, to rzeczywiście odkręcany styknie.
woro_woro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 15:13   #405
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,138
Domyślnie Odp: Hak holowniczy, jak powinien być zamontowany ?

Czujniki go widzą i wariują ,ja mam WESTFALIA wypinany i tak się dzieje czasem go widzą czasem nie najlepiej to hak musi być wypięty wtedy nie ma problemów z sygnalizacją czujników cofania .
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 12:24   #406
degs
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-11-2014
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 10
Domyślnie Odp: Hak holowniczy, jak powinien być zamontowany ?

Cytat:
Napisał woro_woro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego ja za Bosal/Oris nowy zaplacilem 780. Jest identyczny z Westfalia automatem pionowym. Koledzy kupują też używane automaty razem z wiązką za ok 500. Radzę Ci zainteresować się używką lub tym Bosalem jeśli tak jak ja wolisz nowe. No chyba że chcesz 1 raz przykręcić i jeździć, czego nie popieram, to rzeczywiście odkręcany styknie.
Kolego, a można wiedzieć gdzie kupiłeś swojego Bosala za taką kwotę bo na alledrogo są powyżej 900... A mógłbyś jeszcze fotkę w wolnej chwili wrzucić? I jeszcze jaką wiązkę montowałeś też Bosal 13-pin czy?
Też słyszałem, że Bosala do nowych II montują.
Dziś z ciekawości rozmawiałem z panem montującym Steinhof'y wypinane i stałe, ale wypinanych nie poleca choć montuje, a tylko taki mnie interesuje... Nie mogę znaleźć dobrej używki Westfalii... Ewentualnie na chwilę obecną są używki bez wiązek i modułów za ok 700 zł + dokupienie nowej "reszty" do tego, co staje się cenowo porównywalne z nowym Bosalem i dedykowaną wiązką i modułem.
degs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 12:55   #407
tutrus
ford::advanced
 
Avatar tutrus
 
Imię: Arkadiusz
Zarejestrowany: 05-01-2018
Skąd: Dzierżoniów
Model: S-Max
Silnik: 2.2 Tdci 200ps
Rocznik: 2011
Postów: 314
Domyślnie Odp: Hak holowniczy, jak powinien być zamontowany ?

Musisz uzbroić się w cierpliwość. Haki westfalii pojawiają się co jakiś czas. Ich ceny oscylują od 500 zł do 800 zł. Ja ostatnio kupiłem za 800 zł wraz z kosztami przesyłki razem z modułem i wiązką..... Oczywiście wypinany.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
tutrus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 13:14   #408
woro_woro
ford::professional
 
Zarejestrowany: 27-03-2014
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: Hak holowniczy, jak powinien być zamontowany ?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Hak kupiłem na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Model 050-283
Wiązkę na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Wiązka jest dedykowana 13pin ale to nie westfalia. Nastepnym razem kupił bym pewnie na allegro za mniejszą kasę bo te na allegro są identyczne co w ehaki.

Ostatnio edytowane przez woro_woro ; 21-03-2018 o 15:57
woro_woro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 13:44   #409
degs
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-11-2014
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 10
Domyślnie Odp: Hak holowniczy, jak powinien być zamontowany ?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : Wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. cierpliwość do maja szybko zleci hehe, trochę późno się zabrałem za szukanie a kupowanie platformy rowerowej na hak też przede mną...
Niestety u mnie na częściach od anglików nie mieli żadnych haków... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

@woro woro: Model 050-353 jest niby do galaxy a 050-283 do s-max'a ale jak pasuje... Tych wiązek dedykowanych faktycznie jest kilka i niby inny brand a i tak to samo za wyjątkiem oryginałów.
degs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 13:52   #410
tutrus
ford::advanced
 
Avatar tutrus
 
Imię: Arkadiusz
Zarejestrowany: 05-01-2018
Skąd: Dzierżoniów
Model: S-Max
Silnik: 2.2 Tdci 200ps
Rocznik: 2011
Postów: 314
Domyślnie Odp: Hak holowniczy, jak powinien być zamontowany ?

Cytat:
Napisał degs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : Wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. cierpliwość do maja szybko zleci hehe, trochę późno się zabrałem za szukanie a kupowanie platformy rowerowej na hak też przede mną...
Niestety u mnie na częściach od anglików nie mieli żadnych haków... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

@woro woro: Model 050-353 jest niby do galaxy a 050-283 do s-max'a ale jak pasuje... Tych wiązek dedykowanych faktycznie jest kilka i niby inny brand a i tak to samo za wyjątkiem oryginałów.
Galaxy i s-max to to samo chodzi o hak i wiązkę...... Platformę polecam Inter-Pack, lub z Jula. Thule przereklamowany.......

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
tutrus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
hak holowniczy



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.