Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-02-2014, 06:52   #3631
tom@s
ford::beginner
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 02-02-2014
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 140/165KM
Rocznik: 2007
Postów: 20
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widać że jesteś nowy bo mylisz zupełnie dwie sprawy. Dodatkowo jesteś, niestety, leniwy = Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. = w tym wątku były już opisane takie przypadku, czasami by znaleźć trzeba chcieć poszukać..... Do rzeczy. Pierwsza sprawa. Skoro na LCD pojawia się komunikat "nie ma płyty z mapami" to znaczy że system DZIAŁA i jest sprawny czego dowodem jest także: (widać jak płyta się kręci). Druga sprawa dotyczy nie działania samego DENSO ale braku możliwości wczytania mapy. Skoro pojawił się napis o braku płyty wyjmij ją i włóż ponownie. Czy ta płyta jest oryginalna? Najlepiej zrób zdjęcie napędu i płyty.....

Bump:

Nie pamiętam co w modelu Twojego auta jest jednostką identyfikującą pojazd, zegary czy panel klimatyzacji, tak czy inaczej nie ma możliwości by DENSO źle zidentyfikowało pojazd = chyba że masz zegary i klimę z innego modelu ale wtedy nie jest pewny czy system w ogóle by wystartował....
Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Laser laserem, ale skoro oddać płyty nie chce, to laser nie ma nic do tego. Wg mnie jest także coś nie teges z mechaniką napędu.
To sobie przeczytaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
No nic pozostaje szukać na "allegro" i wymienić.Pytanie tylko o jaki kod będzie wołał sprzęt jak już kupię czytnik?Nie znam żadnego kodu do DENSO. Dziękuję za informacje.
pozdrawiam


Ostatnio edytowane przez tom@s ; 06-02-2014 o 07:18
tom@s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2014, 08:35   #3632
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Widzisz kolego tom@s, wszystko o co pytasz jest w tym temacie. Przemiła lektura na długie, zimowe wieczory Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powtórzę raz jeszcze, choć pisane o tym było w temacie ładnych kilka razy.
Masz takie możliwości po kupnie napędu DVD:
- podjechać do jakiegoś speca z WDS/IDS i przypisać VIN do DVD, czyli wpisać w niego ten sam co jest w wyświetlaczu
- za każdym razem po uruchomieniu systemu wejść w menu serwisowe Denso i nacisnąć na ekranie "baton" Vin Unlock.
By wejść w menu serwisowe trzymasz przycisk MENU przez około 10s. po czym z poziomu wyświetlacza wpisujesz kod do menu serwisowego (nie mylić z indywidualnym kodem do jednostki/Denso) 842520, lub 1981.

Tutaj masz aukcję zmieniarki. Pod nią na fotce widać DVD. Zapytaj sprzedawcę o same DVD.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tutaj sam napęd DVD:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

A tutaj fotkę z jakimi numerami fordowskimi będzie pasować moduł DVD:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

668855686

Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-02-2014 o 09:12
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2014, 09:59   #3633
tom@s
ford::beginner
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 02-02-2014
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 140/165KM
Rocznik: 2007
Postów: 20
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzisz kolego tom@s, wszystko o co pytasz jest w tym temacie. Przemiła lektura na długie, zimowe wieczory Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powtórzę raz jeszcze, choć pisane o tym było w temacie ładnych kilka razy.
Masz takie możliwości po kupnie napędu DVD:
- podjechać do jakiegoś speca z WDS/IDS i przypisać VIN do DVD, czyli wpisać w niego ten sam co jest w wyświetlaczu
- za każdym razem po uruchomieniu systemu wejść w menu serwisowe Denso i nacisnąć na ekranie "baton" Vin Unlock.
By wejść w menu serwisowe trzymasz przycisk MENU przez około 10s. po czym z poziomu wyświetlacza wpisujesz kod do menu serwisowego (nie mylić z indywidualnym kodem do jednostki/Denso) 842520, lub 1981.

Tutaj masz aukcję zmieniarki. Pod nią na fotce widać DVD. Zapytaj sprzedawcę o same DVD.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tutaj sam napęd DVD:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

A tutaj fotkę z jakimi numerami fordowskimi będzie pasować moduł DVD:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za linki! Sprawdziłem już wcześniej te aukcje. Na aukcji gdzie koleś sprzedaje zmieniarkę to jest cena tak naprawdę zmieniarki, czytnik ma osobno za 500zł(dzwoniłem), spróbuje ten za 330, zadzwonię czy jest w porządku.
tom@s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2014, 10:05   #3634
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Zapewne powie, że tak, że w porządku. Pamiętaj, że masz czas 14 dni na odesłanie w/w towaru bez podania przyczyny zwrotu. Wiadomo, oddasz sprzedającemu, jak nie będzie działać.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2014, 10:27   #3635
tom@s
ford::beginner
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 02-02-2014
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 140/165KM
Rocznik: 2007
Postów: 20
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapewne powie, że tak, że w porządku. Pamiętaj, że masz czas 14 dni na odesłanie w/w towaru bez podania przyczyny zwrotu. Wiadomo, oddasz sprzedającemu, jak nie będzie działać.
Kupiłem za 330(udało mi się tylko przesyłkę wynegocjować, zawsze coś). dzięki Mariusz za pomoc, zgłoszę się pewnie jak już przyjdzie i utknę z kablem w dłoni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
pozdrawiam
tom@s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2014, 10:50   #3636
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał tom@s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... zgłoszę się pewnie jak już przyjdzie i utknę z kablem w dłoni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Utknę z kablem w dłoni? A dlaczego? Podmianka na zasadzie plug&play, proste. Dwa kabla do wypięcia z tyłu DVD i dwa do podpięcia z powrotem.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2014, 12:41   #3637
tom@s
ford::beginner
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 02-02-2014
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 140/165KM
Rocznik: 2007
Postów: 20
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Utknę z kablem w dłoni? A dlaczego? Podmianka na zasadzie plug&play, proste. Dwa kabla do wypięcia z tyłu DVD i dwa do podpięcia z powrotem.
Żartowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tom@s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2014, 10:30   #3638
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał tom@s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłem za 330(udało mi się tylko przesyłkę wynegocjować, zawsze coś). dzięki Mariusz za pomoc, zgłoszę się pewnie jak już przyjdzie i utknę z kablem w dłoni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
pozdrawiam
To pospieszyłeś się trochę ale Twoja sprawa..... Ten napęd ma na pewno zablokowane niektóre funkcje podczas jazdy - chyba że będziesz przekładać wnętrze do swojej elektroniki...

Bump:
Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Laser laserem, ale skoro oddać płyty nie chce, to laser nie ma nic do tego. Wg mnie jest także coś nie teges z mechaniką napędu.
To sobie przeczytaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Zapewne tak. Ale w moim przypadku wymiana pomogła. Miałem dwa napędy: jeden po wypadku w częściach a drugi kompletny, nie czytający płyt.....
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2014, 11:59   #3639
tom@s
ford::beginner
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 02-02-2014
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 140/165KM
Rocznik: 2007
Postów: 20
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To pospieszyłeś się trochę ale Twoja sprawa..... Ten napęd ma na pewno zablokowane niektóre funkcje podczas jazdy - chyba że będziesz przekładać wnętrze do swojej elektroniki...

Bump:

Zapewne tak. Ale w moim przypadku wymiana pomogła. Miałem dwa napędy: jeden po wypadku w częściach a drugi kompletny, nie czytający płyt.....
No nic mi nie zostało tylko przetestować, mam nadzieje że będzie OK. Dam znać jak to wygląda. BTW. są nowsze mapy jak 2010 dla Polski(wschód)? Mam 2010 i nowszych nie widziałem.
tom@s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2014, 14:53   #3640
jarekmoszk
ford::beginner
 
Avatar jarekmoszk
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Wołomin
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2004
Postów: 42
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Szlak mnie trafi z wymianą tych oryginalnych stopek anteny do Denso! Już trzecia padła! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Koleżanki i Koledzy czy podsunie ktoś "na szybko" jakieś rozwiązanie? Jutro wieczór wyjazd i nie ma czasu na eksperymenty. Może ktoś już dokładał jakąś inna antenkę? Przeleciałem szybciutko temat ale nie wpadło mi w oko albo przeoczyłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jarekmoszk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.