Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-03-2012, 20:44   #1
vitomc
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-03-2012
Skąd: Katowice
Model: Focus Mk2 FL
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Gwarancja G12 i zabrana książka serwisowa.Czy to norma?

Wielu użytkowników Fordów spotkało się zapewne z nową formą przedłużenia gwarancji na poszczególne podzespoły swojego samochodu zwaną dalej "Gwarancją G12".
Kupując używanego Forda u dilera skusiłem się właśnie na tą propozycję i ku mojemu zdziwieniu przy przeglądzie wstępnym kosztującym 150PLN zabrano mi oryginalną książkę gwarancyjną auta z wszystkimi wpisami wręczając po upływie tygodnia nową ale już o nazwie G12.
Czy ktoś z was miał już z tym styczność, czy to jest normalna praktyka czy jak to mnie się wydaje jest to jakiś przekręt, nadmienię że teraz chciałem zgłosić pojawienie się na moim 3 letnim aucie rdzy lecz pan w serwisie oznajmił że bez książki serwisowej gwarancja na perforację jest nieważna !!

vitomc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2012, 12:58   #2
Spedegonzales
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 31-07-2012
Skąd: Żyrardów
Model: Focus Mk3
Silnik: 1,6 Diesel
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Gwarancja G12 i zabrana książka serwisowa.Czy to norma?

Ja przedłużałem gwarancję z programem G12 przy mojim poprzednim Fordzie (Mondeo). Książkę gwarancyjną mi zostawiono i dodoatkowo dano wydrukowana wkładkę do niej z adnotacjami o przedłużonej gwarancji i programem Assistance. Dziwi mnie fakt, że dealer zabrał książkę serwisową. Może chce przywiązać Cie jako swojego klienta.
Spedegonzales jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.