Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-04-2019, 22:11   #91
piotr_sc
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 18-08-2017
Skąd: sc
Model: ST
Silnik: 2.0
Rocznik: 2012
Postów: 58
Domyślnie Odp: SYNC 1 update

aha no to wszystko jasne pytanko jeszcze na tym module 1.1 , po BT pojawiają się nazwy utworów jak sie puszcza muzyke z telefonu ?

piotr_sc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2019, 22:16   #92
darrow
ford::average
 
Avatar darrow
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 01-11-2016
Skąd: Poznań
Model: C-MAX 2013
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 67
Domyślnie Odp: SYNC 1 update

Tak wszystko działa po BT tytuły się pojawiają a nawet stara wersja Spotify była wspierana przez SyNC 1.1 teraz już wsparcia nie ma. A szkoda ale tytuły się pojawiają.

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
darrow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2019, 07:04   #93
piotr_sc
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 18-08-2017
Skąd: sc
Model: ST
Silnik: 2.0
Rocznik: 2012
Postów: 58
Domyślnie Odp: SYNC 1 update

aaa ok który ten moduł kupić bo widzę że maja rożne oznaczenia końcówkę.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
piotr_sc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2019, 08:17   #94
darrow
ford::average
 
Avatar darrow
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 01-11-2016
Skąd: Poznań
Model: C-MAX 2013
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 67
Domyślnie Odp: SYNC 1 update

Te które są w linku pokazane z oznaczeniem D1BT będą napewno dobre i to będą SyNC 1.1 najlepiej jak pochodzą z tego samego typu samochodu ale to nie ma znaczenia mój np był od Kugi

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
darrow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2019, 08:32   #95
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,449
Domyślnie Odp: SYNC 1 update

Ostatnio byl u mnie pan Focusem 2013 sprowadzony z Wloch. Licznik i radio po wlosku wiec pan mial problem ze znalezienie opcji w liczniku. Zmienilem w konfiguracji na PL aby było "profesjonalnie", potem w liczniku i ju mojemu zdziwieniu w radiu opcje od BT zostaly po włosku, zmienilem na angielski i ponownie na PL. Menu od sync zostalo po angielsku. Mialem kiedyś fieste z PL salony z sync 1.0 i menu bylo po polsku. Da sie to jakos przestawić ? Probował ktoś aktualizować ? Starszy pan wiec nie ma cisnienia na wymiane na sync 1.1.
W starszych BT nivero mimo ze modul jest jedno języczny np Rosyjski to menu da sie zrobic po PL.
Podpowie ktoś?
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2019, 10:07   #96
nrw
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-12-2018
Model: fusion mk5
Silnik: 2.5
Rocznik: 2016
Postów: 5
Domyślnie Odp: SYNC 1 update

potrzebuje pomocy
Sync 1
Ford fusion 2016
FPN gg1t-14d544-ab

Nie chce mi sie zainstalować żadna z aktualizacji z tego wątku ani z paru innych miejsc wchodzi jedynie amerykanska sync 4.6.
chcialbym pogadać po Polsku z moim samochodem, czasem. czy ktoś może mi coś podpowiedzieć czy da się wgrać aktualizacje? czy tylko wymiana modułu?

aktualizacje zaczynaja sie instalować nastepnie dostaje info o nie powodzeniu nastepnie o braku miejsca lub złej wersji.
nrw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2019, 14:34   #97
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,508
Domyślnie Odp: SYNC 1 update

Cytat:
potrzebuje pomocy
Sync 1
Ford fusion 2016
FPN gg1t-14d544-ab

Nie chce mi sie zainstalować żadna z aktualizacji z tego wątku ani z paru innych miejsc
[...]
Witam

Aktualizacje w tym wątku są do modułu, o początkowym oznaczeniu: D1BT,
a u kolegi jest inne oznaczenie modułu - to nie są aktualizacje dla kolegi


Cytat:
Napisał piotr_sc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam a panowie czy ta aktualizacja modułu do sync 1.1 , robi tez update ze jak slucha sie piosenek po BT to pokazuje nazwy utworów ?
[...]
tak - po bluetooth wyświetlają się nazwy utworów w Sync 1.1

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


przed aktualizacją (i na Sync 1.0 ) jest bez tytułów - jak poniżej

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /

Ostatnio edytowane przez arturek ; 02-05-2021 o 13:04
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2019, 15:00   #98
Paweł Stiopa
ford::average
 
Avatar Paweł Stiopa
 
Zarejestrowany: 13-10-2005
Skąd: Łódź
Model: C-MAX Edition
Silnik: 1.6 Ti-VCT 125KM
Rocznik: 2014
Postów: 54
Domyślnie Odp: SYNC 1 update

Udonder dzięki. Grażynka gada po polsku. :-)))))
Paweł Stiopa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2019, 17:18   #99
udonder
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-04-2019
Model: Focus ST mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 55
Domyślnie Odp: SYNC 1 update

No właśnie sam się zdziwiłem że nawet gada po polsku. Na dodatek rozumie komendy po polsku - np. "Zadzwoń Agata" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do odtwarzania z BT, potwierdzam to co napisał Arturek - normalnie widać nazwy utworów (ja miałem wersję niemiecką, więc zmieniłem język - o ile dobrze pamiętam na angielski - i zrobiłem upgrade tą moją paczką do polskiego).
udonder jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2019, 18:55   #100
-omen-
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 01-06-2018
Skąd: Szczecin
Model: Focus mk3
Silnik: Diesel
Rocznik: 2014
Postów: 14
Domyślnie Odp: SYNC 1 update

Cytat:
Napisał udonder Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeanalizowałem obie paczki z aktualizacją - tę z forum i pobraną od Forda na podstawie mojego VINu. Wersja z Forda zawiera nowsze wersje plików i jest ich znacznie więcej (widać to po rozpakowaniu plików CAB). Jednak ta wersja od Forda u mnie też nie chciała się zainstalować, więc ją poprawiłem - zmieniłem złe wpisy w pliku autoinstall.lst oraz ustawiłem kodowanie znaków końca linii na zgodne z systemem Windows. Plików wewnątrz folderu SyncMyRide nie dotykałem. Po tym zabiegu Sync bez problemu mi się zaktualizował - aktualizacja trwała jakieś 15-20 minut (na zapalonym silniku, akurat jechałem do pracy) i uwaga: w tym czasie wygląda jakby nic się nie działo - po zakończonej aktualizacji SYNC wypowiada odpowiedni komunikat, po czym się restartuje i na wyświetlaczu pojawia się informacja o zakończonej instalacji. Link do poprawionej aktualizacji: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Natrudziłem się o oryginalną aktualizację i nie chciało iść. Ściągnąłem tą poprawioną i zainstalowała się bez problemu. Samochód zaczął mówić po Polsku, bardzo dziękuję.
-omen- jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.