Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-10-2011, 23:36   #1
pierwszy ford
 
Postów: n/a
Domyślnie Focus Mk1 1.8 - prośba o opinie

Witam,
przymierzam sie do kupna auta, przegladajac oferty wpadl mi w oko taki oto focus: http://otomoto.pl/ford-focus-ks-serw...C20530482.html

Co sądzicie o tej ofercie? Widzicie coś niepokojącego na fotkach? Jakieś wady? Widzę, że kawałek powłoki panelu jest jakby obdarty, ale na 2 fotce juz tego nie widac..
Czy to rzeczywiście wersja ghia? Ktoś miał do czynienia z tą nawigacją i radiem? Ona jest fabryczna? W ogłoszeniu jest napsane ze auto posiada ESP, czy jest ono odłączane? Nie wiem, gdzie znajduje się przycisk - o ile taki w ogole jest?

Dzieki z góry za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2011, 23:54   #2
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Focus Mk1 1.8 - prośba o opinie

vin podany ok , mozna sprawdzic wyposazenie itp itd , przebiegu nie.
ksiazka serwisowa powiem ze wyglada dziwnie. niekoniecznie ale tak wyglada
pismo jakies podobne, jedynie ze w bardzo krotkim czasie robione przeglady to

W najgorszym przypadku jak ktos zna niemiecki moze sobie zadzwonic do tego autohausa arntd zapytac.

Lecz to wszystko wedlug mnie bez znaczenia , jak auto jest dobre , nie jest zajechane , warto zobaczyc , przejechac sie i wszystko.

ghia to to jest.

daleko nie masz , w lodzi o ile dobrze pamietam jest rafantek w fordach siedzi.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

albo kogos innego popros ze strefy lodzkiej.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2011, 11:58   #3
michalzkielc
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-09-2011
Skąd: kielce
Model: FOCUS
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: Focus Mk1 1.8 - prośba o opinie

Cytat:
Napisał pierwszy ford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
przymierzam sie do kupna auta, przegladajac oferty wpadl mi w oko taki oto focus: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pozdrawiam.
Vin podany bo i tak nie sprawdzisz nic.

książka dorabiana jak złoto serwisowany to może i był jak kazdy niemiecki wozik

ale zna ktoś Niemca który jeździ 10tys rocznie i kupuje dizelka?
nawet jeśli to oryginalne papiery zapytaj mechanika co ci powie na temat dizla który jeździł 30km dziennie w tym w 2 strony praca dom ...

mam benzyniaka 2005 z przebiegiem niemal 100tys i to jest realne a nie takie bzdety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ale żyjemy w Polsce i takie cudeńko ktoś na pewno kupi..

za porównywalną kasę kupisz mk2 trochę zmęczonego ale części są tanie wiec problemu nie ma

w razie pytań [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
michalzkielc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2011, 12:55   #4
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Focus Mk1 1.8 - prośba o opinie

Cytat:
Napisał michalzkielc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Vin podany bo i tak nie sprawdzisz nic
Można i to dużo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A czasem po danych podstawowych z VINu można ocenić auto czy jest si czy coś kombinowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2011, 13:31   #5
michalzkielc
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-09-2011
Skąd: kielce
Model: FOCUS
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: Focus Mk1 1.8 - prośba o opinie

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można i to dużo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A czasem po danych podstawowych z VINu można ocenić auto czy jest si czy coś kombinowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Np Co? czy kolor ten sam co z salonu przy autach powyżej 2000roku nie realne (poza taxi z Niemiec)

że halogenów nie ma w zderzaku?


po vinie nie można NIC mam wyciąg z forda przed sobą z Vinu mojego Forda

i nic się nie sprawdzi każdy serwis ci to potwierdzi


takie czasem to można trafić inny silnik w samochodzie ale w zagranicznych serwisach nie remontuje się nowych silników tylko wymienia na nowe... a wady gwarancyjne są i nikt ich nie zniweluje do zera..


Pewne auto ... mzk mpk czy jakie tam jest w twojim mieście nie ten to przyjedzie kolejny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
michalzkielc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2011, 15:05   #6
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Focus Mk1 1.8 - prośba o opinie

Czytając twój post i kilka innych mam wrażenie ze jesteś typowym handlarzem, bo tylko oni takie bajki piszą.
Podejrzewam, że masz zwykły wydruk o swoim aucie, który otrzyma każdy i nic więcej a tam są tylko podstawowe informacje.
Serwis może więcej wież mi, ale to nie miejsce na taką dyskusję.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2011, 17:18   #7
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Focus Mk1 1.8 - prośba o opinie

z vinu miejsce produkcji , na jaki rynek , kolor , wyposazenie co do srubki , przelozenie dyfra , jaka skrzynia i inne parametry.

A dwa do kolegi michalzkielc , to auto z ogloszenia to benzyniak.... nie diesel.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.