Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-03-2018, 15:49   #91
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Bo nawet nie ma już tam napędu CD.
CD mozesz miec za doplata 400 pln (jesli dobrze pamietam), i schowane w schowku przed pasazerem (bez CD jest poleczka na portfel czy smartfon ). Takie czasy ze juz podobno malo kto korzysta z CD.



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2018, 15:51   #92
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał wowo213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi się podoba w takiej formie jak jest,ale mógłby być jednak delikatnie skręcony w stronę kierowcy...
W pelni sie zgadzam



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2018, 16:50   #93
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Jeszcze taka ciekawostka,jak pisałem ostatnio o tym,że coś z tyłu wpada mi w rezonans i ,że to rejestracja (dźwięk na to wskazywał ) w sumie zawaliłem sprawę,że od razu gdy te odgłosy zaczęły się robić nie sprawdziłem tego.Więc tak,chcąc się upewnić,że to rejestracja klepie podłożyłem pod ramkę 2 gumki z lewej i prawej strony ale wtedy zauważyłem już to
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to tylko mnie upewniło,że moje przypuszczenia wydają się być słuszne.No i podłożyłem te gumki i tak z 2 dni z nimi sobie śmigałem i zero odgłosów z tyłu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wyjąłem więc rejestracje trochę ją podgiąłem żeby te 2 rogi nie dolegały do klapy i teraz jest OK będę musiał tylko podjechać do kolegi żeby mi to spolerował(chyba zejdą takie ryski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.),bo trochę mnie to wkurzyło
dodatkowo ta podkładka pod ramkę jest krzywo przyklejona,albo ta ramka średnio pasuje do tego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a sama podkładka,też jest średnio dopasowana do otworów
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mogli lepiej ten montaż ramki dać na zderzak o np jak tutaj
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bo jednak zamykając bagażnik ta ramka będzie uszkadzać lakier,chodź jak to teraz podgiąłem to zamykając zniknął też podźwięk jakby ramka odbijała się od blachy,więc też ten problem rozwiązałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a u was też tak jest?,czy może mi się taka akcja zdarzyła ? widziałem ,że marcin'ek kupiłeś w tym samym salonie co Ja i ten sam kolor,więc ciekawi mnie jak u ciebie sprawa wygląda


Powiem wam,że to mój pierwszy własny samochód i tym bardziej widząc takie kiepskie rozwiązania zaczynam się denerwować


Zauważyłem,że na sklepie forda cena maty została trochę obniżona
Cytat:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ale dalej 230 zł za trochę gumy to moim zdaniem stanowczo za dużo,a taka
Cytat:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jakoś tak średnio mi się podoba

i zastanawiam się też nad chlapaczami bo z tyłu to ścięcie zderzaka to masakra jak sie wjedzie na drogę gdzie jest trochę błotaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wowo213 ; 16-03-2018 o 18:22
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2018, 18:45   #94
AnonimowyAlkoholik
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 01-01-2014
Model: Fiesta mk7
Silnik: 1,4 tdci 68/85KM 173/226Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2009
Postów: 198
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Nad chlapaczami to pomyśl i na przód, w mojej wypiaskowało progi do gołej blachy, to i pewnie w "nówce" kiedyś nastąpi
AnonimowyAlkoholik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2018, 23:52   #95
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał wowo213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... a u was też tak jest?,czy może mi się taka akcja zdarzyła ?
No umnie to samo ale tylko z lewej strony. Ta podkladka jest jakas niewymiarowa albo krzywo przyklejona. W poprzedniej generacji byla grubsza i lepiej spasowana. Jak bedzie cieplej to sobie podkleje czyms ta ramke zeby nie obijala lakieru (w aucie niemam zadnych odglosow).

Cytat:
Napisał wowo213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
widziałem ,że marcin'ek kupiłeś w tym samym salonie co Ja i ten sam kolor
Tam w salonie, a w zasadzie przed to zrobilem tylko fotke, bo potrzebowalem porownac ten kolor z Blue Wave (taki mieli u mnie), a widzialem na jakims filmiku promocyjnym ze tam maja Ruby Red.

Cytat:
Napisał wowo213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zauważyłem,że na sklepie forda cena maty została trochę obniżona
ale dalej 230 zł za trochę gumy to moim zdaniem stanowczo za dużo...
No zgadza sie, troche za duzo. Ja ta mate i komplet dywanikow gumowych wyszarpalem od dealera gratis a materialowe (czy z czego one sa) chyba bede sprzedawal.



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2018, 23:57   #96
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał AnonimowyAlkoholik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nad chlapaczami to pomyśl i na przód, w mojej wypiaskowało progi do gołej blachy, to i pewnie w "nówce" kiedyś nastąpi
Raczej zalezy chyba gdzie sie jezdzi. W mojej 7,5 letniej Fiescie mk7, nie bylo chlapaczy i nie zauwazylem zeby chociaz lakier zszedl. Na dole tylnego zdezaka to i owszem, klar zaczal schodzic, ale nawet tego nie bylo specjalnie widac i zauwazylem to przypadkiem.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2018, 21:17   #97
KRUKER
ford::advanced
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 23-07-2017
Skąd: C.K Kraków
Model: fusion fiesta
Silnik: 1.4 R4 1,6 (120 KM) Ti-VCT
Rocznik: 2007 2016
Postów: 321
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Silniczek 1,0 moja szwagierka wlasnie nabyła i...to forum z czasem stanie sie miejscem raczej nie dla pasjonatow a ludzi, ktorzy zmieniaja auto tuż po lub tuż przed ukonczeniem gwarancji.
Szczesliwych, którzy beda kminic: jakie dywaniki, jakie wycieraczki, jaka choinka ?
Konkurować fiesta silnikowo to moze z dacia sandero 0,9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wiem, ze tym postem nie zasluze sobie na przychlnosc, ale zmierzch cywilizacji prawdziwych aut nadchodzi nie ubłagalnie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
KRUKER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2018, 09:25   #98
wujekcybul
ford::average
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 25-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał KRUKER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Silniczek 1,0 moja szwagierka wlasnie nabyła i...to forum z czasem stanie sie miejscem raczej nie dla pasjonatow a ludzi, ktorzy zmieniaja auto tuż po lub tuż przed ukonczeniem gwarancji.
Szczesliwych, którzy beda kminic: jakie dywaniki, jakie wycieraczki, jaka choinka ?
Konkurować fiesta silnikowo to moze z dacia sandero 0,9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wiem, ze tym postem nie zasluze sobie na przychlnosc, ale zmierzch cywilizacji prawdziwych aut nadchodzi nie ubłagalnie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie rozumiem co autor mial na mysli? Fiesta R2 ma bez mala 200KM i jezdzi w motosporcie jakos nie slychac, ze silniki padaja. Ford tlucze ecoboosta juz bardzo dlugo i auta maja juz duze przebiegi i nadal jezdza.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie slyszalem, zeby Dacia sama silniki robila? Moze mnie oswiecisz?
wujekcybul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2018, 22:39   #99
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał marcin'ek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No umnie to samo ale tylko z lewej strony. Ta podkladka jest jakas niewymiarowa albo krzywo przyklejona. W poprzedniej generacji byla grubsza i lepiej spasowana. Jak bedzie cieplej to sobie podkleje czyms ta ramke zeby nie obijala lakieru (w aucie niemam zadnych odglosow).



Tam w salonie, a w zasadzie przed to zrobilem tylko fotke, bo potrzebowalem porownac ten kolor z Blue Wave (taki mieli u mnie), a widzialem na jakims filmiku promocyjnym ze tam maja Ruby Red.

No zgadza sie, troche za duzo. Ja ta mate i komplet dywanikow gumowych wyszarpalem od dealera gratis a materialowe (czy z czego one sa) chyba bede sprzedawal.
ad1
Ok dzięki za odpowiedź,bo już myślałem,że to u mnie taką popelinę odwalili


ad2
heh myślałem,że to twój na avku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. też chciałem tego blue wawe ale mieli już 2 sztuki ruby reda,ale też jest ładny ten kolor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


ad3
Mi tylko dywaniki gumowe dali gratis,a wgl wtedy nie myślałem o tej macie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no ale trudno poczekam może na jakiejś aukcji się pojawi i kupie

co do tych chlapaczy,może na lato zamontuje jeszcze się zobaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 00:12   #100
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał wowo213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ad2
heh myślałem,że to twój na avku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. też chciałem tego blue wawe ale mieli już 2 sztuki ruby reda,ale też jest ładny ten kolor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mozna powiedziec ze moj, mam chyba identyczny (niewiem jakie mieli wyposazenie) jak demowka ktora dostali i pewnie nadal maja
Cytat:
Napisał wowo213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ad3
Mi tylko dywaniki gumowe dali gratis,a wgl wtedy nie myślałem o tej macie
Ja zaczalem o takiej macie myslec jeszcze do poprzedniej Fiesty i ceeda, ok. 2 lata temu gdy zaczalem wozic wozek dzieciecy w bagazniku bez maty to sprzatanie bagaznika to masakra



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.