Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-02-2015, 15:42   #1
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Question INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY MINI ELM327 BLUETOOTH ID8 - opinie

Witam , mam pytanie , mianowicie czy ktoś z forumowiczów korzystał z tego interfejsu - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i czy warto się tym zainteresować , wiem że nie jest to profesjonalny interfejs , ale cena też nie jest profesjonalna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Czy ktoś z tego korzystał i jakie spostrzeżenia ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam.

marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2015, 19:44   #2
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY MINI ELM327 BLUETOOTH ID8 - opinie

Nikt nie miał styczności z tym interfejsem ??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2015, 19:13   #3
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY MINI ELM327 BLUETOOTH ID8 - opinie

hoppGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2015, 19:53   #4
Paw3l1
ford::advanced
 
Avatar Paw3l1
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 09-06-2013
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2008
Postów: 267
Domyślnie Odp: INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY MINI ELM327 BLUETOOTH ID8 - opinie

Ja kupiłem coś podobnego:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Działa u mnie z programem torque w tablecie/telefonie. Udało mi się skasować błąd check, wypięła się kostka od przepływomierza i ładnie programik pokazał kod i opis błędu. Także polecam.
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane.
Paw3l1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2015, 20:00   #5
hubi_c
ford::advanced
 
Avatar hubi_c
 
Imię: Hubert
Zarejestrowany: 09-01-2015
Skąd: Kościan->Poznań
Model: Ford Focus II FL
Silnik: 1,6 TDCI ECOnetic
Rocznik: 2008
Postów: 235
Domyślnie Odp: INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY MINI ELM327 BLUETOOTH ID8 - opinie

Osobiście jeszcze nie posiadam żadnego sprzętu (a zamierzam posiadać w niedalekiej przyszłości), jednak słyszałem, że nie warto bawić sięw sprzęt latający po BT. może się zawiesić i będziesz miał problem.
Poza tym warto zainwestować w taki z wbudowanym przełacznikiem MS-HS Can, nie trzeba pamiętać o przełaczeniu.

Narazie też zgłębiam temat i czytam ile się da w tej kwestii ... jak się bawić to na bogato
celuję w takie coś
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Kombajn jak się paczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hubi_c jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2015, 20:05   #6
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY MINI ELM327 BLUETOOTH ID8 - opinie

Dzięki za info. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. myślę że za te pieniądze warto
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2015, 20:06   #7
Paw3l1
ford::advanced
 
Avatar Paw3l1
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 09-06-2013
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2008
Postów: 267
Domyślnie Odp: INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY MINI ELM327 BLUETOOTH ID8 - opinie

Cytat:
Napisał hubi_c Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
może się zawiesić i będziesz miał problem.
Cytat:
Napisał hubi_c Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... jak się bawić to na bogato
Nie jest to sprzęt profesjonalny, jak to kolega w pierwszym poście napisał. Mi się osobiście podoba i przydaje w obserwacji różnych parametrów pracy silnika.
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane.
Paw3l1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2015, 20:12   #8
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY MINI ELM327 BLUETOOTH ID8 - opinie

[QUOTE=hubi_c;2345111]Osobiście jeszcze nie posiadam żadnego sprzętu (a zamierzam posiadać w niedalekiej przyszłości), jednak słyszałem, że nie warto bawić sięw sprzęt latający po BT. może się zawiesić i będziesz miał problem.



Nie bardzo rozumiem jaki mogę mieć problem jak się ew.zawiesi podczas kasowania błędu - to się błąd nie skasuje tak ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2015, 20:12   #9
hubi_c
ford::advanced
 
Avatar hubi_c
 
Imię: Hubert
Zarejestrowany: 09-01-2015
Skąd: Kościan->Poznań
Model: Ford Focus II FL
Silnik: 1,6 TDCI ECOnetic
Rocznik: 2008
Postów: 235
Domyślnie Odp: INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY MINI ELM327 BLUETOOTH ID8 - opinie

Jak już wcześniej stwierdziłem ... żaden ze mnie fachowiec ... bardziej teoretyk, ale w tym miejscu jest na pęczki ludzi co wiedzą więcej w tym temacie.

Paw3l1 masz całkowitą rację, mówiąc o podglądzie różnych parametrów i o tym że tobie to wystarcza. i tak jesteś dalej ode mnie bo ja osobiście jeszcze nigdy się tym sprzętem nie bawiłem.

Bump: marlon7676 miałem tutaj raczej na myśli np zmianę softu w zegarach. Operacja trochę trwa i lepiej aby się nic nie zawiesiło.
Poza tym na forum jest multum informacji w tym temacie i zawsze chłopaki ostrzegają aby sobie nie uziemić auta na amen ... no prawie amen.
Ale to tylko w przypadku wprowadzania zmian programowych, chyba nie grozi podczas odczytu i kasowania błędów.
hubi_c jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2015, 20:24   #10
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY MINI ELM327 BLUETOOTH ID8 - opinie

Za Pawłem, BT jest fajny do podglądu parametrów silnika i kasowania błędów. Nic więcej sensownego się z tym nie zrobi. Hubert po co Ci to. Kup Viakena 1170 i zrobisz to samo.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.