Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-06-2017, 12:42   #141
kpietrek
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-04-2014
Skąd: Głogów
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,0 TdCi
Rocznik: 2013
Postów: 83
Domyślnie Odp: Instalacja haka holowniczego.

Koledzy pilnie potrzebuje który bezpiecznik jest od haka?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

kpietrek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2017, 07:40   #142
kelwin
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-07-2011
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 kombi titanium
Silnik: 2.0 TDCi -163 KM
Rocznik: 2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Instalacja haka holowniczego.

Do wymiany gniazda 7 na 13 pin potrzebujesz inny moduł, inną wiązkę kabli no i oczywiście gniazdo. Koszt to ok 300-400zł. Też to chciałem zrobić i trochę podzwoniłem po serwisach.
kelwin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2017, 11:20   #143
gk4763
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 27-04-2006
Skąd: RADOM
Model: KUGA MK 1
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Instalacja haka holowniczego.

Witam mam MK4 2011 po lifcie z fabrycznym hakiem,ale musiałem kogoś holować odczepiłem zaślepkę w zderzaku i zonk brak mocowania żeby wkręcić uchwyt do holowania spojrzenie pod zderzak od spodu nawet nie ma śladu żeby kiedykolwiek było to mocowanie.Z przodu pod zaślepką jest.Czy też tak macie?
__________________
G.
gk4763 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2017, 22:51   #144
pgrob
ford::professional
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-11-2013
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK4 kombi ghia
Silnik: 2.0 Pb + LPG
Rocznik: 2008
Postów: 1,103
Domyślnie Odp: Instalacja haka holowniczego.

Jak masz hak to nie masz oryginalnej tylnej belki z gwintowanym otworem do wkręcenia uchwytu.
pgrob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2017, 09:27   #145
malatxxx
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 07-04-2017
Skąd: Okolice Głogowa
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 350
Domyślnie Odp: Instalacja haka holowniczego.

Cytat:
Napisał marko74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie mam problem z zapieczeniem.Na razie udało mi się w ogóle wsadzić kluczyk ;-)
Ale już go przekręcić to nie.Pryskałem WD40 i na chwile zalałem płynem hamulcowym po czym wypłukałem ale na razie nic to nie dało.Nawet nie wiem w którą stronę kręcić kluczykiem.To jest masakra z tym hakiem,za granicą mogę miec problem bo ma być zdemontowany.
mam to samo u siebie ,haka nie da się zdjąć,powodem jest zapieczenie zamka (kupiłem auto z hakiem założonym,na zamku nie było zaślepki i się zapiekł ,mogę włożyć kluczyk ale przekręcić już nie,chyba jedyne rozwiązanie to rozwiercić i może wtedy da się go zdjąć ?
malatxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2017, 09:43   #146
facio07
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 14-03-2016
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 1600 tdci
Rocznik: 2013
Postów: 118
Domyślnie Odp: Instalacja haka holowniczego.

"Nie ma takiego zamka co nie można by go było otworzyć".Kup dobrej jakości smar penetrujący np.BlueForce firmy beko,w spraju.Pryskaj kilka,a nawet kilkanaście dni a na pewno da się rozruszać.Pryskaj,stukaj,pukaj,a rdza puści w końcu,kwestia cierpliwości.
facio07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2017, 11:48   #147
malatxxx
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 07-04-2017
Skąd: Okolice Głogowa
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 350
Domyślnie Odp: Instalacja haka holowniczego.

Cytat:
Napisał facio07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Nie ma takiego zamka co nie można by go było otworzyć".Kup dobrej jakości smar penetrujący np.BlueForce firmy beko,w spraju.Pryskaj kilka,a nawet kilkanaście dni a na pewno da się rozruszać.Pryskaj,stukaj,pukaj,a rdza puści w końcu,kwestia cierpliwości.
ten BlueForce to polecasz ? bo na allegro sporo tego jest i nie wiadomo co wybrać
malatxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2017, 13:26   #148
p_morpheus
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-01-2016
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Odp: Instalacja haka holowniczego.

Witam
Panowie potrzebuję krok po kroku opisu działania jak w IDSie aktywować moduł haka. IDSa mam wraz z programem tylko w co wejść i co przestawić by moduł haka zadziałał. Może ktoś z was już się tym bawił i coś podpowie.
p_morpheus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2018, 15:20   #149
Andhar
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-11-2017
Skąd: SZ
Model: mondeo mk4
Silnik: 2000tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3
Domyślnie Odp: Instalacja haka holowniczego.

witam.założyłem oryginalny hak westfalii sterownik model.6G9N-14B192-AC do mondeo mk4 2012r. i pojawił się problem w elm...nie potrafię nic zrobić wywala błąd .Poniżej fotki proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.Kabel viakena stn1170



Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Andhar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2018, 13:19   #150
matizab
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 18-09-2016
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Mondeo mk4 Montaż haka

Witam, posiadam Mondeo mk4 kombi z 2008 roku (bez czujnikow parkowsnia) zakupiłem do niego oryginalny hak wraz z modułem, jest ktoś w stanie podpowiedzieć jak ten modułu i kable należy podpiąć? Zielona wtyczke do modułu znalazłem za tapicerka w bagażniku z prawej strony, wpiolem ja w moduł + wtyczki od haka w moduł Ale zostaje mi jeszcze 2 kostki szara i taka mała czarna i nie mam pojęcia gdzie ja włożyć
matizab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
hak holowniczy



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.