Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-06-2018, 09:02   #21
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: 2018, dodatkowe wyposażenie.

no dokładnie daj se spokój z tym alarmem,zostawisz jakiegoś laptopa na siedzeniu ktoś wybije szybe nim się zorientujesz to nie będzie laptopa i szyby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak czasem jestem w mieście i komuś alarm wyje to nie widać,żeby ktokolwiek zwracał na to uwagę zbędny bajer...To już lepiej dołożyć 600 zł i ledy wziąść,albo 1k i adaptacyjny tempomat i reszte systemów zapobiegania kolizji

wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2018, 12:28   #22
hamsik
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 27-05-2018
Skąd: Zgierz
Model: Ford Fiesta Titanium
Silnik: 1.0EB 125KM
Rocznik: 2018
Postów: 55
Domyślnie Odp: 2018, dodatkowe wyposażenie.

Nie uparłem się na alarm, tylko każdy z dotychczasowych moich samochodów miał alarm
i myślałem, że to jest niezbędne urządzenie. Ale widzę, że nie.W zasadzie poza ew. wyciem nic innego nie daje. Muszę głęboko zrewidować moją konfigurację samochodu.
hamsik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2018, 13:12   #23
lukasz3k
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 20-01-2013
Skąd: Gliwice
Model: Fiesta MK7 Focus MK3
Silnik: 1,4Pb 1,5EB
Rocznik: 2012 2016
Postów: 62
Domyślnie Odp: 2018, dodatkowe wyposażenie.

[QUOTE=wujekcybul;2992677]No nie zartuj bedziesz za kazdym razem gmeral przy skrzyni? Kiedy mialem na poczatku uzywalem po miesiacu przestalem.

To już odruch, w sumie kilkanaście lat przyzwyczajeń. W obecnych modelach jeden szybki ruch kluczem, dwie i pół sekundy.
lukasz3k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2018, 17:14   #24
wujekcybul
ford::average
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 25-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: 2018, dodatkowe wyposażenie.

[QUOTE=lukasz3k;2992805]
Cytat:
Napisał wujekcybul Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie zartuj bedziesz za kazdym razem gmeral przy skrzyni? Kiedy mialem na poczatku uzywalem po miesiacu przestalem.

To już odruch, w sumie kilkanaście lat przyzwyczajeń. W obecnych modelach jeden szybki ruch kluczem, dwie i pół sekundy.
I tak na marne dla specjalisty to jest moment. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Generalnie ja bym olal wszystkie dodatkowe zabezpieczenia i tak ukradna jak beda chcieli. Fiesta to nie jest jakis super popularny model wsrod zlodziei aut.
wujekcybul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2018, 17:21   #25
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: 2018, dodatkowe wyposażenie.

Cytat:
Napisał wujekcybul Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Generalnie ja bym olal wszystkie dodatkowe zabezpieczenia i tak ukradna jak beda chcieli. Fiesta to nie jest jakis super popularny model wsrod zlodziei aut.
Ukradli Ci kiedyś samochód?
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2018, 22:26   #26
wujekcybul
ford::average
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 25-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: 2018, dodatkowe wyposażenie.

Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ukradli Ci kiedyś samochód?
Nie ukradli a nie mam dodatkowych zabezpieczen. Na dobrego zlodzieja nie ma zabezpieczenia. Oczywiscie jakbym sie napalil na Mazde to bym zamontowal cos nietypowego poza ASO zeby mi nie ukradli. Ale tak popularne auto jak fiesta na to nie ma rynku poniewaz czesci sa tanie i ogolno dostepne. Ba MK8 juz na allegro sie pojawia. Spac spokojnie a zaoszczedzona kase przeznaczyc na aktywny tempomat.

Ja chcialem tylko pokazac, ze nawet z bear lock wsiadasz jak do siebie. Zobacz ile tu zabezpieczen a chlop wsiadl i odjechal.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wujekcybul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2018, 22:33   #27
AnonimowyAlkoholik
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 01-01-2014
Model: Fiesta mk7
Silnik: 1,4 tdci 68/85KM 173/226Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2009
Postów: 198
Domyślnie Odp: 2018, dodatkowe wyposażenie.

Załóż elektrozawór na zasilaniu paliwa i ukryj jego przełącznik w znanym tylko sobie miejscu- będzie tanio i wprawi w osłupienie złodzieja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AnonimowyAlkoholik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2018, 06:07   #28
hamsik
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 27-05-2018
Skąd: Zgierz
Model: Ford Fiesta Titanium
Silnik: 1.0EB 125KM
Rocznik: 2018
Postów: 55
Domyślnie Odp: 2018, dodatkowe wyposażenie.

To jeszcze mam pytanie do osób posiadających tempomat adaptacyjny. A zwłaszcza całego pakietu
"Pakiet Driver Assistance 5" w skład którego wchodzi min. Adaptive Cruise Control , Pre-Collision Assist.
Jakie jest praktyczne działanie tych systemów w mieście gdzie jest duży ruch , i bardzo często niezbyt szybko się jeździ. Czytałem dużo postów na forum i głosy były, że tempomat adaptacyjny z ręczną skrzynią biegów to jest nie porozumienie.
hamsik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2018, 07:07   #29
siwy05
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 23-09-2010
Skąd: Focus Klub Polska
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5EB 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 108
Domyślnie Odp: 2018, dodatkowe wyposażenie.

Bo z automatem działa dużo lepiej, w ręcznej podczas zmiany biegu się dezaktywuje, a w automacie można przyciskami tempomatu się rozpędzać.
siwy05 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2018, 07:39   #30
wujekcybul
ford::average
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 25-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: 2018, dodatkowe wyposażenie.

Cytat:
Napisał hamsik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jeszcze mam pytanie do osób posiadających tempomat adaptacyjny. A zwłaszcza całego pakietu
"Pakiet Driver Assistance 5" w skład którego wchodzi min. Adaptive Cruise Control , Pre-Collision Assist.
Jakie jest praktyczne działanie tych systemów w mieście gdzie jest duży ruch , i bardzo często niezbyt szybko się jeździ. Czytałem dużo postów na forum i głosy były, że tempomat adaptacyjny z ręczną skrzynią biegów to jest nie porozumienie.
Mialem tempomat adaptacyjny w sluzbowym VW. Z autmatem sam ruszy i sam sie zatrzyma w korku z manualem musialem sam ruszac. W miescie to tak jak z normalnym rzadko sie uzywa. Ale za miastem dziala doskonale jak cos przed Ciebie wjedzie to sam zwolni pozniej sam przyspieszy. Ja mam w fiescie zwykly tempomat i praktycznie nie uzywam przez duzy ruch.

Ale jakbys jechal np trasa WZ i ktos wjedzie na Twoj pas to od razu bedzie reagowal, jak pas zmienisz to to samo na waskich ulicach to wiadomo nie wlaczysz.

A jesli chodzi o system unikania kolizji to dzialal swietnie sam hamowal i ostrzegal jak za szybko dojezdzalem do samochodu przede mna.

Mysle, ze w Fordzie to bedzie dzialalo podobnie.
wujekcybul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.