Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-11-2016, 11:29   #11
xywameg
ford::average
 
Avatar xywameg
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 13-09-2012
Skąd: EPWA
Model: fokus III
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2012
Postów: 111
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Tomfor już Ci kibicuje daj znać do jakich efektów doszedłeś i jakimi sposobami
Oczywiście jak sprzęt będzie w twoich rękach

xywameg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2016, 14:39   #12
Norek89
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-01-2016
Model: focus mk4
Silnik: 1.5 ecoboost 182km
Rocznik: 2021
Postów: 30
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Cytat:
Napisał tomfor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć. Ja zamówiłem dzisiaj takie radio. Na pewno będę chciał zmienić podświetlenie. Efekt osiągnięty przez Norek89 jest naprawdę niezły. Chciałbym jednak uzyskać kolor podświetlenia dokładnie taki jak w fabrycznym radiu. Wiece może czy podświetlenie w fabrycznym radiu jest realizowane też przez ledy? Czy są to białe ledy z niebieskimi kapturkami? Zastanawiałem się czy nie dałoby rady przełożyć tych kapturków.

Bump: Xywameg,
Jeżeli dobrze rozumiem to masz lub miałeś rozkręcone to radio. Czy jeżeli dalej masz je nieskręcone to czy możesz podesłać foty? Chciałbym zobaczyć jak wyglądają te ledy od podświeltenia
Tutaj masz fotę, tutaj przed oklejeniem tej diody w środku pokrętła, widać na zdjęciu (centralna led w pokrętle, nie oklejona) bez kapturków
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Norek89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-11-2016, 21:19   #13
tomfor
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 24-09-2016
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1,6 95 KM
Rocznik: 2012
Postów: 7
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Dziękuje Norek89 za ta fote. Ja już radio mam, ale nie mam czasu go rozkręcić. Zastanawiam sie czy nie pomalować np lakierem do paznokci tych led. Dam znać jak sie za to wezme.
tomfor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2016, 14:01   #14
chudy771
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-11-2013
Model: Focus MK3, Kuga MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI, 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2011, 2018
Postów: 13
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Również skusiłem się na stację z Androidem, mam jedno pytanie do osób, które już montowały. Mianowicie, rozchodzi się o niebieski kabelek od anteny, gdzie się z nim wpieliście? Chodzi o ten z lewej na poniższym zdjęciu:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Domyślam się, że to wzmacniacz i musi być +12V.
Ponadto zakupiłem również tuner dvb-t, TV śmiga aż miło. Czekam jeszcze na kamerkę cofania. Podpowie ktoś jak wyjął przycisk w klapie i jak przeprowadził przewody kamerki?

Miałem wcześniej najzwyklejsze radio, po podpięciu kabla USB działa port w schowku pasażera.
chudy771 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2016, 22:21   #15
xywameg
ford::average
 
Avatar xywameg
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 13-09-2012
Skąd: EPWA
Model: fokus III
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2012
Postów: 111
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

A w oryginalnej stacji co masz podłączone, to tu podłącz to samo. Co do przycisku w klapie to trzeba (żeby nic nie ułamać w starym, może się jeszcze przydać ewentualnie do odsprzedania) rozebrać " tapicerkę" od środka zdjąć tylne lampy odkręcić 4 nakrętki i najlepiej zdjąć cały plastik i wszystko masz na wierzchu. Kabli jeszcze nie prowadziłem dokupiłę zestaw bezprzewodowy ale nie wiem jak to działa bo dopiero kilka dni temu dotarła kamera a pogoda do prac przy samochodzie na świeżym powietrzu nie jest zachęcająca. Po podpięciu kabla, usb w schowku działa.

Ostatnio edytowane przez xywameg ; 02-12-2016 o 22:26
xywameg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2016, 19:46   #16
Norek89
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-01-2016
Model: focus mk4
Silnik: 1.5 ecoboost 182km
Rocznik: 2021
Postów: 30
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Kamerkę chińską mam zamontowaną śmiga elegancko, trochę się brudzi w deszczu wiadomo, ale jest ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Rozbierałem plastiki klapy, trochę kombinowania i kable przeszły, potem prawym progiem i do radia za schowkiem pasażera. Do radia kupiłem wzmacniacz na allegro i wpiąłem go do pod ten niebieski kabel, a całość pod jakiś kabel +12 v z kostki nie pamiętam koloru weź miernik znajdź na której kostce pojawia się 12 v po włączeniu radia

Które DVBT kupiłeś?
Norek89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2016, 20:26   #17
chudy771
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-11-2013
Model: Focus MK3, Kuga MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI, 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2011, 2018
Postów: 13
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Minusem tego są stojące antenki, wolałbym tego typu:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tymbardziej, że są ze wzmacniaczem. TV działa idealnie na postoju, w małym mieście i na trasie (sprawdzałem na razie do 130km/h), w dużym mieście podczas jazdy jest za dużo zakłóceń. Może to kwestia tych antenek, prawdopodobnie prędzej czy później je zmienię. Poza tym do kombi kable są troche krótkie, mogłyby być 0.5m dłuższe (tuner zamocowałem przy prawej stopie pasażera na rzep).

Ogromnym plusem w porównaniu do innych tunerów sprzedawanych 'osobno' jest fakt, że obsługuje się go dotykowo, a nie pilotem.

Mi się udało kupić całość (stacja + tuner dvb-t + kamerka z przyciskiem) za niecałe 340$.

Możesz podrzucić link do tego wzmacniacza z allegro?

Ostatnio edytowane przez chudy771 ; 12-12-2016 o 20:31
chudy771 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2016, 20:52   #18
Norek89
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-01-2016
Model: focus mk4
Silnik: 1.5 ecoboost 182km
Rocznik: 2021
Postów: 30
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Na początku tego niebieskiego kabla do wzmacniacza nie podłączałem nigdzie, i radio śmigało, myślałem że jak kupie i podłącze ten zewnętrzny będzie lepiej, ale szału nie ma...

taki najprostszy kupiłem

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Norek89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2016, 11:57   #19
wdfx
ford::beginner
 
Avatar wdfx
 
Zarejestrowany: 20-01-2014
Skąd: Lublin
Model: Focus
Silnik: 1.8B
Rocznik: 2008
Postów: 15
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Witam,
a jak jest z jakością dźwięku i czy takie radio zagra bez wzmacniacza?
wdfx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2016, 11:56   #20
xywameg
ford::average
 
Avatar xywameg
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 13-09-2012
Skąd: EPWA
Model: fokus III
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2012
Postów: 111
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Jeżeli chodzi o głośność to myślę, że wzmacniacz nie jest potrzebny jak dasz na full to ciężko wytrzymać. Moim zdaniem sporo robią głośniki ja swoje wymieniłem przed zmianą radia i też przy daniu dużych basów potrafią się wzbudzić i trochę dudnić coś tam wpada w rezonans mimo że drzwi mam wyciszone i poskręcane. Nie wiem jak by to grało na oryginałach. to radio posiada też wyjście na subwoofer, ale nie sprawdzę bo takowego nie mam
xywameg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.