Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-10-2017, 15:32   #11
drout
ford::advanced
 
Avatar drout
 
Imię: Puotr
Zarejestrowany: 10-07-2014
Skąd: okolice Wawy
Model: Forek xt, S-Max MK2
Silnik: 2.5t, 2,0 biTDCi
Rocznik: 05, 17
Postów: 211
Domyślnie Odp: Wybór wersji (TREND vs TITANIUM) oraz opcji

Stał trend w warszawie na Okęciu w promocji poniżej 100 kpln może jeszcze jest.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

drout jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2017, 16:32   #12
e_r_o
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 16-06-2017
Skąd: Łódź
Model: S-Max
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2018
Postów: 0
Domyślnie Odp: Wybór wersji (TREND vs TITANIUM) oraz opcji

Dziś w salonie udało mi się porównać obie wersje naocznie i różnic nieopisanych jest więcej:
- w Trendzie plastik przy przełącznikach od świateł jest zwykły a w Titanium lakierowany na fortepianowy czarny
- niby srebrne obwódki na konsoli i na drzwiach w Trendzie są po prostu polakierowane na kolor grafitowy, a w Titanium przypominają chrom
- w Titanium jest dodatkowa srebrna obwódka wokół zegarów oraz przy lakierowanej wstawce przed pasażerem
- kierownice są identyczne, i w obu wersjach mają srebrne wstawki, choć katalog sugeruje że w Trendzie ich nie ma
- fotele różnią się tylko obiciem i to w zasdzie tylko materiałem w środkowej części, trzeba mimo wszystko przyznać że materiał z Titanium jest przyjemniejszy w odbiorze i sprawia wrażenie trwalszego, ale nie jest to jakaś przepaść

Tyle widać, możliwe że pod spodem też są różnice.
Może komuś ta wiedza się przyda.

Podobno specyfikacja wyposażenia na przyszły rok ma się trochę różnić.
e_r_o jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2017, 14:25   #13
adisan82
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-09-2013
Model: s-max
Silnik: 1.6 EB
Rocznik: 2013
Postów: 13
Domyślnie Odp: Wybór wersji (TREND vs TITANIUM) oraz opcji

Hej,

tez zastanawiam sie nad nowym s-maxem, macie moze jakiegos sprzedawce ktory moze pomoc w uzyskaniu fajnego rabatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja sie zastanawiam nad titanium lub vignale, trend odpadl ;/
adisan82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2017, 19:35   #14
e_r_o
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 16-06-2017
Skąd: Łódź
Model: S-Max
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2018
Postów: 0
Domyślnie Odp: Wybór wersji (TREND vs TITANIUM) oraz opcji

Ja postanowiłem zamówić Trenda. Będzie 6k taniej i więcej opcji na wyposażeniu.

Z mojego rozeznania mogę powiedzieć, że salon w Łodzi to masakra, łaskawie dali 5% zasłaniając się nową polityką rabatową Forda. Byłem natomiast przejazdem na Śląsku i zarówno w Multexim Katowice jak i Auto-Boss Chorzów sprzedawcy okazali się konkretni i na dzień dobry zaproponowali ponad 11% rabatu za auto z 2018 roku.
e_r_o jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2017, 19:58   #15
panerai_47
ford::average
 
Avatar panerai_47
 
Zarejestrowany: 11-02-2011
Skąd: Szczecin
Model: Skoda Octavia 3FL Style kombi
Silnik: 2,0 TDCI 150 PS
Rocznik: 2019
Postów: 82
Domyślnie Odp: Wybór wersji (TREND vs TITANIUM) oraz opcji

Cytat:
Napisał e_r_o Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja postanowiłem zamówić Trenda. Będzie 6k taniej i więcej opcji na wyposażeniu.

Z mojego rozeznania mogę powiedzieć, że salon w Łodzi to masakra, łaskawie dali 5% zasłaniając się nową polityką rabatową Forda. Byłem natomiast przejazdem na Śląsku i zarówno w Multexim Katowice jak i Auto-Boss Chorzów sprzedawcy okazali się konkretni i na dzień dobry zaproponowali ponad 11% rabatu za auto z 2018 roku.
A siedzenia poza tapicerka w trendzie sa chyba gorsze. Poza tym ogólnie plastiki w trendach sa gorsze jakosciowo.
Porównaj w katalogu, pokazane sa roznice w wyposażeniu i to nie sa tylko srebrne ramki, roznic jest znacznie wiecej, np w tytanie tempomat, automatyczne wycieraczki z czujnikiem deszczu, ściemniające sie lusterko wsteczne, automatyczne światła mijania, przednia szyba podgrzewana, przednie fotele podgrzewane, pakiet line keeping alert itp itd, zakup trenda bedzie błędem
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez panerai_47 ; 23-10-2017 o 20:07
panerai_47 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2017, 20:23   #16
e_r_o
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 16-06-2017
Skąd: Łódź
Model: S-Max
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2018
Postów: 0
Domyślnie Odp: Wybór wersji (TREND vs TITANIUM) oraz opcji

Zapewniam że Trend + Gold X + Titanium X wychodzi ok. 6k taniej, a wszystkie bajery o których piszesz a nawet więcej ma. Gdyby Spróbować doposażyć Titanium do tego poziomu to różnica rośnie jeszcze o kilka tysięcy.

Fotele są dokładnie te same, różnią się tylko tapicerką i to tylko w jej środkowej części, bo boki foteli są z tego samego materiału.

Plastik jest inny tylko przy przyciskach szyb na drzwiach oraz inna jest ozdobna srebrna listwa przy wylotach powietrza.

Oczywiście trzeba pamiętać, że do wszystko dotyczy 2.0EB, bo przy tej wersji oraz wersji AWD opcje są inaczej wyceniane. Przy pozostałych silnikach rzeczywiście Trend słabo się opłaca.

Ostatnio edytowane przez e_r_o ; 23-10-2017 o 22:59
e_r_o jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2017, 20:35   #17
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: Wybór wersji (TREND vs TITANIUM) oraz opcji

Jakby nie patrzeć to zamówiłeś chyba pierwszego w kraju 2.0EB AWD w wersji Trend
__________________
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."
"Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2017, 21:30   #18
m4gg
ford::beginner
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-06-2017
Skąd: Radom
Model: S-Max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 25
Domyślnie Odp: Wybór wersji (TREND vs TITANIUM) oraz opcji

Cytat:
Napisał e_r_o Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapewniam że Trend + Gold X + Titanium X wychodzi ok. 6k taniej, a wszystkie bajery o których piszesz a nawet więcej ma. Gdyby Spróbować doposażyć Titanium do tego poziomu to różnica rośnie jeszcze o kilka tysięcy.



Fotele są dokładnie te same, różnią się tylko tapicerką i to tylko w jej środkowej części, bo boki foteli są z tego samego materiału.



Plastik jest inny tylko przy przyciskach szyb na drzwiach oraz inna jest ozdobna srebrna listwa przy wylotach powietrza.



Oczywiście trzeba pamiętać, że do wszystko dotyczy 2.0EB, bo przy tej wersji oraz AWD opcje są inaczej wyceniane. Przy pozostałych silnikach rzeczywiście Trend słabo się opłaca.


WTF? Od kiedy jest 2.0EB AWD?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
m4gg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2017, 22:36   #19
panerai_47
ford::average
 
Avatar panerai_47
 
Zarejestrowany: 11-02-2011
Skąd: Szczecin
Model: Skoda Octavia 3FL Style kombi
Silnik: 2,0 TDCI 150 PS
Rocznik: 2019
Postów: 82
Domyślnie Odp: Wybór wersji (TREND vs TITANIUM) oraz opcji

Trend plus opcje i pakiety aby bylo tytanium cena 147600 i to nie wszystko dobrałem.
Cena tytanium 147200. Korzystałem z konfiguratora.
panerai_47 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2017, 22:59   #20
e_r_o
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 16-06-2017
Skąd: Łódź
Model: S-Max
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2018
Postów: 0
Domyślnie Odp: Wybór wersji (TREND vs TITANIUM) oraz opcji

Nie wiem skąd Wam przyszedł do głowy 2.0 EB AWD. Ja pisałem o tym że te dwie wersje czyli wersja 2.0 EB oraz wesja AWD mają inne ceny opcji i pakietów.

Konfigurator nie uwzględnia niższych cen opcji i pakietów dla powyższych wersji i wrzuca standardowe, dlatego Ci to nie wychodzi. Trzeba niestety użyć kalkulatora i cen z cennika.
e_r_o jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.