Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-06-2020, 18:27   #301
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: system bezkluczykowy - czy to tak powinno działać?

Cytat:
Napisał tomiik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bodaje w miedzy lifcie dodali zamek do wlewu
Mój był z 2008 roku i miał blokowany wlew paliwa.

__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2020, 18:46   #302
tomiik
ford::advanced
 
Imię: tomek
Zarejestrowany: 30-11-2019
Skąd: wroclaw / nl
Model: mondeo mk4 kombi
Silnik: 2,0 duratec he
Rocznik: 2007
Postów: 263
Domyślnie Odp: system bezkluczykowy - czy to tak powinno działać?

No to wypas miałeś bo w standardzie później dodali to udogodnienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
do bodajerze 2010 szły bez blokady mogę się mylić ale kuga z 2011 też blokady wlewu nie ma furd to furd znajdż tu logikę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomiik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2020, 18:55   #303
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: system bezkluczykowy - czy to tak powinno działać?

Miałem auto z polskiego salonu, wersja wyposażenia GHIA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2020, 18:56   #304
tomiik
ford::advanced
 
Imię: tomek
Zarejestrowany: 30-11-2019
Skąd: wroclaw / nl
Model: mondeo mk4 kombi
Silnik: 2,0 duratec he
Rocznik: 2007
Postów: 263
Domyślnie Odp: system bezkluczykowy - czy to tak powinno działać?

ja mam 2007 na wypasie i nie ma nawet wiązki do wlewu
a oprucz paru bzdetów wszystkie inne pierdoły mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: furd to furd różnie to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Ja tytana mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: A jak polaka miałeś to się nie dziwie u nas wszystko trza na pięć zamków zamykać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomiik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2020, 19:12   #305
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: system bezkluczykowy - czy to tak powinno działać?

Cytat:
Napisał tomiik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u nas wszystko trza na pięć zamków zamykać
To akurat fakt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2020, 17:09   #306
MATRIX266
ford::beginner
 
Imię: KRZYSIEK
Zarejestrowany: 12-08-2017
Model: MONDEO
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 48
Domyślnie Problem z kluczykiem keyless.

Witam miałem problem z tym,że wyświetlał mi się często komunikat kluczyk nierozpoznany.Kluczyk bezdotykowy keyless. Jeden gość od kluczyków powiedział mi,że sprawny jest sygnał.Pojechałem więc do elektronik,który przepatrzył wszystko i mnie odesłał do następnego gościa od kluczyków.Okazało się u niego, że jednak kluczyk ma tam jakieś wartości zaniżone mniej niż powinien mieć.Cena 700zł nowy kluczyk i dorobił i wszytko hula teraz.

Zastanawiam się tylko, czy nie dało się naprawić bo tego co czytam, kluczyki się naprawia przeważnie.Zgodziłem się na ten nowy bo już miałem serdecznie dość tych fachowców i tej jazdy do nich.Ale teraz tak myśle, czy mnie czasem nie naciągnął na nowy a dał się stary naprawić.

Czy miał ktoś problemy z tego typu kluczykiem albo się orientuje w tych sprawach.

Jescze jest taka sprawa,że ma nie oryginalną obudowę w tym nowym kluczyku.Nie wiem czy nie można by z tego zepsutego kluczyka zmienić i ile to jest roboty.

Ostatnio edytowane przez MATRIX266 ; 18-06-2020 o 18:50
MATRIX266 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2020, 19:34   #307
mondeo70235
ford::professional
 
Avatar mondeo70235
 
Imię: KRIS
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: ŚLĄSKIE
Model: MONDEO MK5 ST LINE
Silnik: 2,0 TDCI 218KM 476NM
Rocznik: 2016
Postów: 1,303
Domyślnie Odp: Problem z kluczykiem keyless.

W MK4 przełożysz obudowe bez problemu na yutubie masz pogladowo filmiki jak wymienic baterie to jeszcze troszke rozbiórki i przełożone naprawde prosta wymiana
__________________
BYŁO- SCORPIO MK1 2,9 PB - CZARNE /MONDEO MK1 2,0+LPG - SREBRNE /FOCUS MK1 1,8 PB+LPG - BORDOWY /MONDEO MK3 2,0 TDCI - CZARNY / MONDEO MK4 2,2 TDCI TITANIUM S - SZARY /JEST MONDEO MK4 TITANIUM S - BIAŁY / JEST MONDEO MK5........ - CZARNY
mondeo70235 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2020, 16:25   #308
uneasy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 09-07-2020
Skąd: Cardiff
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2015
Postów: 231
Domyślnie Kluczyk poza pojadzem

Zmienialem czujnik parkowania i oprocz tego ze dalej nie dziala.
Wyjalem tez bezpiecznik PDC zeby sprawdzic czy nie jest przepalony.

Po tym wszytkim ciagle pojawia mi sie informacja o tym ze kluczyk jest poza pojazdem, mimo ze jest w pojezdzie.

Wszystko dziala, samochod odpala. tylko ten blad.
Sprawdzalem 2 rozne kluczyki, zadnych bledow na ten temat w Forscanie.

Nie bardzo wiem czym to jest spowodowane
uneasy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2020, 19:19   #309
uneasy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 09-07-2020
Skąd: Cardiff
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2015
Postów: 231
Domyślnie Odp: system bezkluczykowy - czy to tak powinno działać?

U mnie pomogło odpięcie akumulatora na chwilę żadne resety z forscan nie dały rady
uneasy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2022, 11:09   #310
szymon6
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 13-06-2022
Skąd: Reszel
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 5
Domyślnie Odp: system bezkluczykowy - czy to tak powinno działać?

Wracając do systemu bezkluczykowego czy ktoś rozwiązał problem z uruchomieniem silnika po niedługiej przerwie miedzy otwarciem z pilota drzwi, a wciśnięciem przycisku?
szymon6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
centralny zamek , drzwi , key free , zamek


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.