Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2019, 17:42   #11
mathkaczy
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 17-12-2016
Skąd: Brodnica
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2009
Postów: 148
Domyślnie Odp: Fiesta MK7 2008 - jakieś rady?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ufff

już myślałem że ja mam złe wyobrażenie, prawdopodobnie w wakacje będę wymieniał moją fiestę w skórach, chromach, 1.6 ale z wejściową ceną zaczynać chciałem od minimum 28k z tym że nie brak nic w niej robić , pewnie przez takie "perełki" po 20k będzie problem ...

mathkaczy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2019, 19:22   #12
bolek-tarnow
ford::expert
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Kraków
Model: VW Passat
Silnik: 2.0 170KM
Rocznik: 2008
Postów: 2,776
Domyślnie Odp: Fiesta MK7 2008 - jakieś rady?

Jwstvjeszcze trochę czasu do wakacji ale myślę, że jeśli auto warte tych pieniędzy to nabywca się znajdzie.
P.S. wakacje to średni czas na sprzedaż auta, lepiej maj lub początek czerwca.
bolek-tarnow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2019, 20:10   #13
Konrad Gerard
ford::average
 
Avatar Konrad Gerard
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 06-11-2016
Skąd: Kraków
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 96KM
Rocznik: 2009
Postów: 81
Domyślnie Odp: Fiesta MK7 2008 - jakieś rady?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Proszę bardzo numer vin:
WF0JXXGAJJ8L38915

Obstawiam, że informacji z ASO nie będzie zbyt dużo, auto maks raz lub dwa było na przeglądzie, reszta to takie mirkowe serwisy:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Konrad Gerard jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 11:03   #14
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Fiesta MK7 2008 - jakieś rady?

nie mam fotek ale przetlumacz sobie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Heckschaden links Die hintere Stossstange komplett , alle Belechtungsteile links , Heckblech , Hecktüre , h.linke Seitenwand innen und aussen , hinterer linker Radkasten , linker Chassisholmen , Kofferboden , linker Schweller , linke Dachseite und hintere rechte Seitenwand sind beschädigt . Das Fahrzeugheck ist links massiv gestaucht .
Ogolnie to szkoda calkowita Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to bylo raczej oczywiste.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 14:01   #15
mathkaczy
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 17-12-2016
Skąd: Brodnica
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2009
Postów: 148
Domyślnie Odp: Fiesta MK7 2008 - jakieś rady?

Cytat:
Napisał bolek-tarnow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jwstvjeszcze trochę czasu do wakacji ale myślę, że jeśli auto warte tych pieniędzy to nabywca się znajdzie.
P.S. wakacje to średni czas na sprzedaż auta, lepiej maj lub początek czerwca.
temat jest zwiazany z wyjazdem za granicę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozbywać się będę końcem sierpnia i jeśli w 2-3 tyg temat się nie zamknie to potem będę to robił lekko zdalnie, ale termin lekko wymuszony niestety
mathkaczy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 18:43   #16
Konrad Gerard
ford::average
 
Avatar Konrad Gerard
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 06-11-2016
Skąd: Kraków
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 96KM
Rocznik: 2009
Postów: 81
Domyślnie Odp: Fiesta MK7 2008 - jakieś rady?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - oglądałem ten samochód, te zdjęcia 2 posty wyżej to ja sam zrobiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tył samochodu jest słabo pomalowany, wystarczyło otworzyć bagażnik i zajrzeć do środka żeby zobaczyć, że ten samochód miał przygodę "w tył". Lewe tylne drzwi też pomalowane, różnią się od drzwi kierowcy na pierwszy rzut oka. Z przodu lekkie zadrapania zderzaka, obstawiam, że nie ruszano tego żeby odwrócić uwage potencjalnego kupca od tej przygody z tyłu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. VIN wystarczy wklepać w google żeby zobaczyć stronę z Serbii gdzie jacyś handlarze sprzedawali go uszkodzonego, a co najlepsze to gościu twierdzi, że sam go z Austrii sprowadził i że żadnej historii nie zna co się z autem działo wcześniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. życzę mu sukcesów w autohandlu z takim januszowym podejściem.
Także opis ku przestrodze jakby ktoś chciał tę fieścinkę oglądać. Nie mówię, że jest tragiczna, jeździć to będzie jeździć ale raz, że nie jest warta tej ceny, to dwa te elementy z tyłu auta to zima/dwie zimy i zaczną dawać o sobie znać.
Konrad Gerard jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.