Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-03-2024, 22:32   #1
Przemas503
ford::amateur
 
Imię: Przemysław
Zarejestrowany: 20-01-2019
Skąd: Pakość
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie Fusion 2019-2020 wyposażenie i dostosowanie do EU

Cześć,
chciałbym kupić sprowadzanego z USA Forda Fusion Titanium. Widzę, że w 2018 model ten przeszedł drugi lifting i te modele mnie interesują. Na pierwszy rzut oka można to rozpoznać po innym kształcie świateł przeciwmgielnych.
Nurtuje mnie kilka kwestii, więc przeglądałem forum oraz różne filmy. Zamiast znajdywania odpowiedzi, mam coraz większy mętlik w głowie. Chciałbym Was prosić o pomoc w uporządkowaniu kilku kwestii, mianowicie:
1) Po drugim faceliftingu, ford fusion otrzymał co-pilot 360 w standardzie, w związku z tym między innymi światła długie są automatyczne. Pytanie jakie światła tam są? Czy jest to zwykły LED, czy full dynamic?
2) Jeśli nie są to full dynamic, to czy nie ma problemu z przeróbką lamp / zaprogramowaniu doświetlania zakrętów halogenami?
3) jeśli zamontuje licznik z EU to czy będzie działało rozpoznawanie znaków bez zbędnych przeróbek (bo jest już co-pilot 360 z sensorami w przedniej szybie)?
4) Zauważyłem, że na 99% aukcji są tylko 4 czujniki parkowania z tyłu (pewnie wymagane ze względu cross-traffic alert). Zastanawiało mnie to dlaczego z przodu nie widziałem czujników w żadnym egzemplarzu. Natomiast widziałem już zdjęcia przodu po drugim faceliftingu z 6 czujnikami parkowania. Widziałem, że są sprzedawane zderzaki z 6 miejscami na czujniki. W związku tym rodzi mi się pytanie czy nie będzie problemu, żeby w tej wersji zastosować 6 czujników z przodu, dołożyć 2 z tyłu, przycisk i zaprogramować park assist? Na stronie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] piszą, że nie da się tego później dołożyć. Ale czy da się dołożyć czujniki na przód?
5) Co ewentualnie musiałbym wymienić w tej wersji, żeby legalnie jeździć w EU? Poziomowanie świateł? przeciwmgielne tył? Inny kolor kierunkowskazów?

Co myślicie o modelach 2018 +? Warto w nie inwestować, czy lepiej kupić coś po pierwszym faceliftingu? Te nowsze wersje wydają się biedniejsze.

Pytania pewnie wydają się oklepane, ale podkreślam, pytam o drugi facelifting o którym jest mało informacji.


Ostatnio edytowane przez Przemas503 ; 08-03-2024 o 00:21 Powód: Dodano link
Przemas503 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
czujniki cofania , czujniki parkowania , led , ledy



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.