Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podlaska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-02-2011, 11:23   #1
B_R_X
 
Postów: n/a
Domyślnie Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

Witam wszystkich.
Zastanawiałem się czy ten temat założyć tutaj czy w dziale lpg(jeśli popełniłem błąd to sory i proszę o przeniesienie tematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jestem świeżakiem na tym forum a właścicielem focusa bedę w następnym tygodniuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z racji tego, że chciałbym założyć instalację lpg do tego auta proszę o pomoc w znalezeniu odpowiedniego zakładu. Napisałem tutaj bo chcę to zrobić w Łomży lub Białymstoku. Czy może ktoś z osób tutaj może polecić dobry zakład montujący. Chodzi mi przede wszystkim o profesjonalne podejście i fachową wiedzę. Wolę założyć porządna instalacje i nie mieć problemów niż oszczędzić kilka zł a potem psioczyć. Jeśli ktoś może podpowiedzieć jaka instalacja mogłaby być dobra do mojego auta to również będę wdzięczny(żebym mógł w razie rozmowy z gazownikiem coś powiedziecGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Auto to Focus z 2007r, 1.6, 100KM.
Z góry dziękuję za odp i przepraszam jeśli napisałem coś nie tak albo nie w tym dziale. Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2011, 16:12   #2
norbi333
ford::professional
 
Zarejestrowany: 16-06-2007
Skąd: S-KI
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 biturbo 238 koni
Rocznik: 2020
Postów: 1,207
Domyślnie Odp: Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

W Suwałkach to bym miał kogo polecić
__________________
Aktualnie Ford Edge 2020r i Opel Insignia GSI 2019 r
norbi333 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2011, 06:49   #3
B_R_X
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

No niestety Suwałki odpadają. Najbardziej mi pasuje Łomża albo Białystok. Jeśli ktoś jest w stanie udzielić jakiejś porady w temacie to będę bardzo wdzięczny.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2011, 18:57   #4
marcinzyzio
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-01-2011
Skąd: Bronowo
Model: mondeo
Silnik: 1.8 16v Zetec
Rocznik: 1993
Postów: 2
Domyślnie Odp: Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

Jarnuty 11 obok łomży Andrzej Boguski dobry zakład wszystko instalacje lpg zakładają mechanika elektromechanika
marcinzyzio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2011, 21:11   #5
rafaelb
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-06-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus II Kombi
Silnik: 1.6 TDCi z DPF
Rocznik: 2007
Postów: 104
Domyślnie Odp: Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

Ja polecam firmę TAKADA w Białymstoku mieszczą się na obwodówce obok salonu Skody i Opla.
Dokładne info w Google. Corsa zagazowana 5 lat temu chodzi bez problemów (150kkm). Spoko serwis pogwarancyjny i podejście do klienta (nie tylko do momentu zapłaty)
rafaelb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2011, 21:32   #6
Kamil_20
ford::average
 
Avatar Kamil_20
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 12-01-2011
Skąd: Białystok
Model: Scorpio Mk1/Mk3
Silnik: 2.9l 12v6 145kM + Blos/2.9l 24v6 206kM
Rocznik: '87 '96
Postów: 58
Cool Odp: Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

Ja polecam Kleosin firme "Alex" Sp. z o.o.
Kleosin, ul. Zambrowska 4 a
tel. 85 6648440 , 85 6648440

Byłem tam scorpio na regulacji gazu, 30zł i sprawa z głowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dobrzy specjaliści nie jeden mi już polecał właśnie ich.
Kamil_20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2011, 05:30   #7
czapa_74
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 20-03-2011
Skąd: Białystok
Model: windstar/ volvo v40 t4
Silnik: 3.8/ 1.9
Rocznik: 2002/ 1999
Postów: 5
Domyślnie Odp: Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

Konkretni ludzie są też w Białymstoku na rogu Brzechwy i Bogusławskiego. Znają się na temacie , nie są drodzy, a robią konkretnie.

Natomiast zdecydowanie odradzam "Takadę" na Maczka (dawna Szosa Obwodowa), Nie dość ze zdzierają, to jak jeszcze zajedziesz z reklamacją to Ci każą przyjechać za tydzień, (a przez ten czas na benzynie pan pojeźdź) bo kolejki mają. Owszem, mają kolejki, tyle że nie nowych klientów, ale właśnie do poprawek........
czapa_74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2011, 16:42   #8
gepardcheester
ford::average
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 20-07-2008
Skąd: Gródek
Model: Mondeo MK II 1.8
Silnik: 1.8 PB+LPG 115 KM
Rocznik: 1997
Postów: 160
Domyślnie Odp: Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

no wasnie jak z ta TAKADĄ? bo chcem zamontowac gaz do 1.8, zastanawiam sie wlasnie nad takada, bojedni chwala inni gania, podpowiedzcie forumowicze
gepardcheester jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2011, 13:40   #9
kundziel
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Czarna Białostocka
Model: mondeo
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 1996
Postów: 300
Domyślnie Odp: Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

ja zakładałem tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zrobiłem na instalacji ponad 20tys. i na razie żadnych problemów.
kundziel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2011, 18:04   #10
Fazzzzi
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Instalacja lpg na podlasiu - gdzie?

Ja mogę jedynie taką dać informację o firmie TAKADA, że koleś który tam robi sam jeździ focusem mk1 1.8 z gazem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak dla mnie lepszej rekomendacji nie trzeba.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.