Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-09-2018, 09:22   #31
jarek33
ford::advanced
 
Imię: jarek
Zarejestrowany: 15-02-2017
Skąd: Świdnica
Model: MKI MKII MKIIIMKIV
Silnik: 2,0 1,8 2,0 1,6
Rocznik: -92, -98, -02, -14
Postów: 291
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

ad1 za schowkiem po słupku do góry i podsufitka u mnie kabel był na tyle cienki, że poszedł pod uszczelką

ad2 tak wyjmowałem schowek bo i tak przeciągałem kabel od gps potem po słupku i od dywanikami

ad3 to podobnie jak kable po prawej tylko, że ja bym dał wszystko pod dywanik kierowcy aby nie zahaczył o kolumnę kierownicy i po słupku do góry i tam szukać dobrego miejsca
a może nie lepiej już umiejscowić go w okolicy lampki podsufitki

jarek33 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2018, 09:30   #32
maciejczek
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: Benzyna
Rocznik: 2012
Postów: 77
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Cytat:
Napisał jarek33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ad1 za schowkiem po słupku do góry i podsufitka u mnie kabel był na tyle cienki, że poszedł pod uszczelką

ad2 tak wyjmowałem schowek bo i tak przeciągałem kabel od gps potem po słupku i od dywanikami

ad3 to podobnie jak kable po prawej tylko, że ja bym dał wszystko pod dywanik kierowcy aby nie zahaczył o kolumnę kierownicy i po słupku do góry i tam szukać dobrego miejsca
a może nie lepiej już umiejscowić go w okolicy lampki podsufitki
Dzięki serdeczne!

Jeśli chodzi o mikrofon, to rzeczywiście jak już będę za schowkiem puszczał GPS do podsufitki to i tą samą drogą spróbuje mikrofon, a i kamerę przednią właściwie można by tak samo o ile tyle kabli się tam zmieści. Najwyżej rozbiorę prawy słupek bo raz, że nie mam tam poduszki, a tam i tak chyba idą fabryczne wiązki.
maciejczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2018, 22:43   #33
maciejczek
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: Benzyna
Rocznik: 2012
Postów: 77
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Jeszcze jedno. Po puszczeniu kabli przez prawy słupek (było na forum więc już wiem jak), żeby wepchać czujnik GPS do podsufitki np w miejsce takiego uwypuklenia gdzie niektórzy mają schowek na okulary, to muszę ją zapewne jakoś odpiąć.
Tak samo żeby na granicy przedniej szyby i podsufitki zamontować mikrofon to też muszę jakoś ten kabel przeciągnąć.
Pytanie jak najlepiej się za to zabrać?

Ostatnio edytowane przez maciejczek ; 25-09-2018 o 07:58
maciejczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2018, 20:46   #34
maciejczek
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: Benzyna
Rocznik: 2012
Postów: 77
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Radio podłaczone:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Nie było dużo czasu na testowanie, ale wygląda że wszystko działa jak należy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maciejczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2018, 17:55   #35
tb_momek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-01-2009
Model: Galaxy
Silnik: TDCI 130 KM
Rocznik: 2007
Postów: 32
Domyślnie Radio android

Zastanawiam się żeby zamiast radia założyć takie coś,
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Czy warto?
tb_momek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 07:41   #36
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Taniej będzie zakupić to bezpośrednio w Chinach - to z linku to już starszy model. Na aliexpress kupisz ISUDARa z Androidem 8.0, 4Gb Ram i 32Gb ROM za około 1000 pln.
Sa plusy i minusy tych odbiorników - z minusów: radio nie współpracuje z converse+, bardzo słabo odbiera stacje radiowe, ma delikatne niedociągnięcia w sofcie. Plusów jest wiele: podłączasz modem 4G i masz w aucie kombajn, w którym możesz mieć wszystko co zechcesz. Od google maps po yanosika, spotify, youtube itd
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 19:58   #37
Bysiu35
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 31-08-2018
Skąd: Wierzchosławice
Model: galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 47
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

To jest radio które planuje kupić. I szczerze mówiąc zastanawiam sie czy dać na Ali ok 1100 zł może ciut mniej i ta świadomość że nie wiem co przyjdzie i myśl o ewentualnej opłacie cła czy akcyzy...jak sie uda to nie bedzie... a tu z Allegro kupujesz i masz na drugi dzien a jak nie spasi to np po 10 dniach oddajesz (max 14 dni) i masz pewny zwrot kasy a z Chin robi sie loteria (czytając inne fora). Zaoszczędze kilka stówek ale ....różnie może być. Czy warto?
Bysiu35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 20:14   #38
maciejczek
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: Benzyna
Rocznik: 2012
Postów: 77
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Cytat:
Napisał Bysiu35 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

To jest radio które planuje kupić. I szczerze mówiąc zastanawiam sie czy dać na Ali ok 1100 zł może ciut mniej i ta świadomość że nie wiem co przyjdzie i myśl o ewentualnej opłacie cła czy akcyzy...jak sie uda to nie bedzie... a tu z Allegro kupujesz i masz na drugi dzien a jak nie spasi to np po 10 dniach oddajesz (max 14 dni) i masz pewny zwrot kasy a z Chin robi sie loteria (czytając inne fora). Zaoszczędze kilka stówek ale ....różnie może być. Czy warto?
W Twoim przypadku może i słusznie kupić z allegro. Ja pewnie bym tak zrobił. W moim przypadku wychodziła większa różnica, dałem na ali ok 1000zł i przez UPS bez dodatkowych kosztów. A w PL musiałbym dać minimum 1800zł
maciejczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2018, 17:42   #39
lepo1313
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-02-2016
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 tdci 140km
Rocznik: 2012
Postów: 4
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Też zastanawiam się nad takim sprzętem choć jeśli radio słabo odbiera to lipa swoją drogą...
No i szkoda że nie współpracuje z convers Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak z nawigacją i zestawem głośnomówiącym?
lepo1313 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2018, 18:26   #40
maciejczek
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: Benzyna
Rocznik: 2012
Postów: 77
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Ja testując od kilku dni swoją stację mogę powiedzieć, że radio działa dobrze bez wzmacniacza ale na razie jeździłem jedynie po mieście więc nie wiem jak w trasie. Po wyłączeniu stacje są zapamiętywane i inne ustawienia oczywiście też.
Zestaw głośnomówiący działa bardzo dobrze (nie wiem jak na wbudowanym mikrofonie, bo ja ja od razu podłączyłem zewnętrzny, który dostałem w gratisie), ściągnąłem kontakty do radia i jest to mega wygoda.
Nawigacja testowana na razie też jedynie w mieście ale póki co bez zarzutu.
maciejczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.