Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-09-2018, 18:12   #1861
pajkos
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-09-2018
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Model: Kuga MK1
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 0
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Witam, mam pytanie czy jest ktoś mi w stanie pomóc zdalnie w rozwiązaniu problemu, a wygląda on tak po podłączeniu radia nr1(travelpilot fx sd)+oryginalny kod, po wpisaniu kodu wywala komunikat o błędnym pin-kodzie i tak w kółko do trzech razy, blokada na godzinę i ponownie to samo. Radio nr2 zakupione w myśl o uszkodzonym radiu nr1. Radio nr2 Travelpilot fx sd lecz już z wyjściem na kamere cofania oczywiście także oryginalny kod pin i to samo. Trzy razy niepoprawny kod i 1 godz. blokady. Dobrałem się do wiązki kabli i co ? Zaizolowany pęk kabli odkrył jakieś mostki kabli itp. Nie wiem jak powinno to wyglądać prawidłowo i dlaczego tak jest, lecz chciałbym podłączyć oryginalne radio i dojść do ładu z kablami. Jeśli potrzeba jakąś fotkę to mogę przesłać, lecz bardzo bym prosił o pomoc może da się jakoś to przywrócić do stanu pierwotnego. Dzięki i pozdrawiam Macin

pajkos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2018, 18:28   #1862
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Kod do radia nie ma nic do pęku kabli za radiem.Jeśli jest prawidłowy kod to radio przyjmie go nawet z podłączonymi tylko dwoma kabelkami-zasilaniem (+ i - ).
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2018, 20:32   #1863
dylu2006
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-10-2016
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał wymiata05 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest jakakolwiek szansa, aby nazwy utworów odtwarzanych z karty sd pokazywały sie na conversie zamiast menu ?
Podniesieni wersji softu radia nie pomogło.

Czy jest ktos na forum komu wyswietla sie info o utworach z karty sd na conversie?
Mi wyświetla...
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego ZUK Z2131 przy użyciu Tapatalka
dylu2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2018, 20:34   #1864
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Chodziło o kartę SD,a nie o USB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2018, 20:35   #1865
wymiata05
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 02-08-2015
Skąd: Katowice
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Benzyna
Rocznik: 2007
Postów: 45
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał dylu2006 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi wyświetla...
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego ZUK Z2131 przy użyciu Tapatalka
Czyli wersja softu conversa chyba ma znaczenie w tym przypadku?
wymiata05 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2018, 14:34   #1866
Remifer41
ford::beginner
 
Imię: Remigiusz
Zarejestrowany: 04-01-2018
Skąd: Koziegłowy
Model: Focus Titanium MKII
Silnik: 1.6
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Witam.
Poszukuję osoby z okolic Poznania, która posiada oryginalną płytę do nawigacji by można było zaktualizować
Remifer41 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2018, 16:25   #1867
kirhoff
FCP member
 
Avatar kirhoff
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 08-06-2012
Skąd: Kamień Pomorski
Model: kuga
Silnik: 2.0 TDCI 140>163
Rocznik: 2010
Postów: 468
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Remifer41 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Poszukuję osoby z okolic Poznania, która posiada oryginalną płytę do nawigacji by można było zaktualizować
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
kirhoff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2018, 16:39   #1868
krystianen
FCP member
 
Avatar krystianen
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Poznań - Swarzędz
Model: Ford FOCUS MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM - POWERSHIFT
Rocznik: 2013
Postów: 664
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Remifer41 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Poszukuję osoby z okolic Poznania, która posiada oryginalną płytę do nawigacji by można było zaktualizować


Napisz co chces dokladnie zrobic
__________________
Fordplus.pl
IDS | GFDRS | UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
////// ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP //////

609 535 500 | krystian@fordplus.pl
krystianen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2018, 17:37   #1869
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Remifer41 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Poszukuję osoby z okolic Poznania, która posiada oryginalną płytę do nawigacji by można było zaktualizować
prawdopodobnie nie ma tego menu
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a aby je mieć trzeba zrobić update przy pomocy oryginalnej płytki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2018, 06:35   #1870
Remifer41
ford::beginner
 
Imię: Remigiusz
Zarejestrowany: 04-01-2018
Skąd: Koziegłowy
Model: Focus Titanium MKII
Silnik: 1.6
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał krystianen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisz co chces dokladnie zrobic
Chciałbym przede wszystkim mieć polskie menu, nowe mapy a jak by się dało to komendy głosowe w języku polskim.

Bump:
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prawdopodobnie nie ma tego menu
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a aby je mieć trzeba zrobić update przy pomocy oryginalnej płytki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak brak mi tej ostatniej opcji. Jakieś pół roku temu podchodziłem do tematu. Pobrałem nowe softa 4.1 no ale niestety bez tej opcji cała moja robota na marne.
Remifer41 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blaupunkt , ford , mp3 , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.