Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ranger

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-11-2022, 23:15   #11
bigi_bigi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-05-2018
Model: Wildtrak
Silnik: 3,2
Rocznik: 2017
Postów: 22
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe

Rob co chcesz. Caloroczna to brak myslenia o zmianie i brak potrzeby trzymania innych opon. Jak ktos jest ambitny i kupuje dwa komplety zima/lato to nalezy pamietac ze guma sie starzeje... lepiej jeden komplet drogich calorocznuch a i tak bedzie taniej i bezpieczniej.

bigi_bigi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2022, 15:05   #12
Robsonkr
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-07-2022
Model: Ranger
Silnik: 3.2
Rocznik: 2018
Postów: 10
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe

Czekam na pierwszy śnieg żeby sprawdzić jak się będzie spisywał samochód wtedy napisze też coś o zimówkach jakie kupiłem
Robsonkr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2022, 17:00   #13
SAR37
ford::average
 
Avatar SAR37
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 10-05-2022
Skąd: Kraków
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 213KM Bi-Turbo
Rocznik: 2021
Postów: 195
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe

A jakie opony kupiłeś?
Bo ja zrobiłem już ponad 3 tysiące km na Falkenach (po autostradzie, w deszczu, w błotnistym terenie) i jestem mega pozytywnie zaskoczony. Też czekam teraz na testy w warunkach zimowych.

Ostatnio edytowane przez SAR37 ; 10-11-2022 o 17:08
SAR37 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2022, 10:12   #14
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe

General Grabber AT3 w rozmiarze 285/60r18 z dystansami 30mm na stronę

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2022, 14:26   #15
SAR37
ford::average
 
Avatar SAR37
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 10-05-2022
Skąd: Kraków
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 213KM Bi-Turbo
Rocznik: 2021
Postów: 195
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe

Ups, Sorki Rob^ - wiedziałem, że masz Generał Grabber AT3, bo sam się o nie pytałem w wątku o Twoim aucieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zmyliło mnie tylko hasło: „zimówki”Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SAR37 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2022, 09:48   #16
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe

Białego odebrałem na oponkach Hankook Dynapro AT i muszę powiedzieć że jak na AT to zadziwiająco dobrze się kleją do mokrego asfaltu, czekam na większą ilość śniegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2022, 15:22   #17
SAR37
ford::average
 
Avatar SAR37
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 10-05-2022
Skąd: Kraków
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 213KM Bi-Turbo
Rocznik: 2021
Postów: 195
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe

Ale to jest chyba letnia opona z indeksem M+S.
Moje poprzednie Wranglery też dawały radę na mokrym przy 0 stopni, ale dopiero Falkeny pokazały co to znaczy trzymać się drogi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. Gratuluję nowej „zabawki”!
SAR37 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2022, 11:40   #18
folgi
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 15-10-2017
Skąd: Wrocław
Model: Transit Connect MK2
Silnik: 1.6 Eco Boost
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe

A propos rozmiaru, tu jeszcze na letniej, 285/75 R16, lift 3", felgi aluminiowe z Patrola.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez folgi ; 30-11-2022 o 11:47
folgi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2022, 13:43   #19
BanGinSan
ford::beginner
 
Avatar BanGinSan
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 06-01-2020
Skąd: LBN
Model: Ranger
Silnik: 2.2
Rocznik: 2015
Postów: 18
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe

Fajnie by było zobaczyć wasze ogumienie. Sam noszę się z zamiarem kupna drugiego kompletu na lato, ale wraz z felgami. Mam dylemat jaki rozmiar opon, felgi jakie ET by poszerzyć auto no i zobaczyć jak to "leży" na samochodzie.
BanGinSan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2022, 15:44   #20
SAR37
ford::average
 
Avatar SAR37
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 10-05-2022
Skąd: Kraków
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 213KM Bi-Turbo
Rocznik: 2021
Postów: 195
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe

Mały update: przetestowałem moje Falkeny na śniegu kopnym i ubitym oraz w jeździe po brei pośniegowej. Na ubitym śniegu, przy 2WD potrafi zarzucić tyłem przy gwałtowniejszym skręcie kierownicą lub depnięciu na gaz - podobnie jak zimówki. Po brei jedzie jak po wodzie a po kopnym śniegu z 4WD jak for„dzik”: nie do zatrzymania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Osobiście polecam - o niebo lepsze niż fabryczne wranglery.
Update2: hehe, jestem prawie jedynym, który nie ma problemów z parkowaniem na osiedlu przy zaspach 30 cm - czasami nawet robię za holownik. Oponki zdały egzamin w warunkach zimowych na 6+ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez SAR37 ; 15-12-2022 o 15:01
SAR37 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.