Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-08-2015, 15:10   #1
keross
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 28-06-2012
Skąd: Górzyca
Model: Mk1
Silnik: 2.0
Rocznik: 1996
Postów: 10
Question Światła mijania włączają się wraz z przekręceniem stacyjki. Jak je wyłączyć?

Witam

Od 2 dni mam problem ze światłami mijania włączają mi się wraz z przekręceniem stacyjki gdzie 2 dni temu jeszcze było dobrze i się nie włączały się , i problem jest takie że nie mogę ich wyłączyć, gdy wyłączam to tylko z tyłu się wyłączają światła także wyłącznik działa. Czy ktoś mi podpowie gdzie może jest jakiś przekaźnik lub może to coś innego ??

Ford galaxy 2.0
1996r


Ostatnio edytowane przez keross ; 02-09-2015 o 17:56
keross jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2015, 20:16   #2
morris71
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 11-02-2009
Skąd: Starachowice
Model: Galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 1998
Postów: 37
Domyślnie Odp: światła mijania zapalają się wraz z przekręceniem stacyjki problem z wyłączeniem

A ja bym stawiał właśnie na włącznik świateł. Jak rozumiem mijania włączają się razem ze stacyjką a pozycje działają z włącznika. Przeważnie styki od mijania się przepalają i nie ma połączenia ale znajomy miał przypadek ze przy ostatnim wl zespawały się ze sobą na stałe. Włącznik ma osobne styki do mijania i do pozycji. Ja stawiałbym na włącznik.
Koszt ok 150 -250 zl. Możesz kupic dodatkowy zwykły włącznik za 1zl i do tego przekaźnik.
morris71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2015, 16:34   #3
keross
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 28-06-2012
Skąd: Górzyca
Model: Mk1
Silnik: 2.0
Rocznik: 1996
Postów: 10
Domyślnie Odp: światła mijania zapalają się wraz z przekręceniem stacyjki problem z wyłączeniem

witam ponownie

wracając do tych świateł nic nie kombinowałem na razie i po przejechaniu ok 130 km zobaczyłem w odbiciu drugiego samochodu że mam wyłączone światła, jakimś cudem się naprawiły myślałem że już będzie dobrze ale na drugi dzień to samo wraz z przekręceniem kluczyka zapaliły się światła i po przejechaniu znowu ok 130 km już się samo nie naprawiło dopiero jak znowu przejechałem jakieś 130 km światła naprawiły się i jak na razie działają bez zarzutu włączają się i wyłączają patrzałem bo bezpiecznikach to nr. 17 był stopiony plastik na bezpieczniku to go wymieniłem, jutro znowu jadę w trasę i będę obserwował co się dzieje. Jeżeli ktoś coś może podejrzewa co to było lub co to może dalej być to niech pisze bo może być tak że w niedalekiej przyszłości coś może się całkowicie zepsuć.

Ostatnio edytowane przez keross ; 02-09-2015 o 16:36
keross jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2016, 08:32   #4
rafal1968
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-10-2009
Skąd: chorzów
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2009
Postów: 28
Question Odp: Światła mijania włączają się wraz z przekręceniem stacyjki. Jak je wyłączyć?

Witam podepnę się pod temat . Mianowicie wczoraj zauważyłem że po załączeniu stacyjki światła mijania się oświeciły, jak załączę przełącznik oświecają się zegary, wymontowałem przełącznik świateł ale one nadal świecą i gasną dopiero przy wyłączeniu stacyjki

Ostatnio edytowane przez rafal1968 ; 27-04-2016 o 14:52
rafal1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.