Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-08-2023, 21:48   #1
tomekuca
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 14-06-2020
Skąd: tarnów
Model: fiesta
Silnik: 1.4 16v
Rocznik: 2002
Postów: 10
Domyślnie 2.0 ST odpala i gaśnie

Witam, niedawno zakupiłem forda fiesta mk6 st 2,0 150 koni auto zakupiłem za okazyjnie pianiądze jednak było bardzo zaniedbane po miesiącu grzebania zacząłem nim jeździć auto super, jednak wiecznie miałem z nim problem tzn. auto na zimny paliło od strzała na ciepłym palił zawsze za drugim razem czasem musiałem dodać gazu, ale odpalało i śmigało, aż miało ostatnio zrobiłem sobie wyjazd weekendowy zrobiłem 400 km bez żadnego problemu, aż nawet byłem w szoku, bo auto na ciepłym paliło bez problemu i kolejnego dnia rano pojechałem do sklepu 3 km od domu wróciłem do domu i za 3h auto już nie odpaliło kręci, kręci bardzo długo odpala na 2-3 sekundy i gaśnie podłączyłem forscana zero błędów podmieniłem cewkę zapłonową z mondeo mk3 2,0 nic nie dało Świce zapłonowe podmieniłe również nic nie pomogło wyciągnąłem wtryski, ale nie odłączałem ich i chciałem sprawdzić, czy wtryski działają okazało się, że jeden wtrysk w ogóle nie daję paliwa kupiłem wtryski sprawne od razu zdemontowałem kolektro ssący zmieniłem wszystkie uszczelki na nowe wyczyściłem wszystko zmontowałem i dalej to samo sterownik silnika również podmieniłem zakodowałem i dalej nic wymieniłem przekaźnik pompy i dalej nic sprawdziłem czujnik wału i wałka rozrządu oba mają 0.46 kohm jednak miałem też wrażenie, jakby paliwo mu odcinało tzn. odpiąłem wężyk od listwy wtryskowej dałem na zapłoną, a tam nic a nic auto postało 3-4h, bo musiałem się oderwać od pracy sprawdziłem jeszcze i na zapłonie auto już podaję paliwo, ale dalej nie odpala.

W ostatnim czasie było wymienione.
Świce na denso platynowe.
Pompa paliwa magnetii marelli.

tomekuca jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.